Strona głównaOpinieVIP Gwarant - opinie, cennik, warunki

VIP Gwarant – opinie, cennik, warunki

-

Usterki w samochodach mają to do siebie, że pojawiają się niespodziewanie i to w najmniej oczekiwanych momentach. Z pewnością nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy i gdzie nastąpi awaria, ale możemy sprawić, żeby usuwanie jej skutków nie było aż tak bardzo uciążliwe. Dlatego też chcemy przedstawić Wam ciekawą propozycję. 

Od kilku dobrych lat dostępna jest usługa VIP Gwarant Service. W skrócie polega ona na pomocy w pechowych sytuacjach, kiedy nasze auto nagle odmówi nam posłuszeństwa np. z powodu zepsucia się silnika lub innej części. My nie musimy się niczym martwić, ponieważ naprawą zajmuje się VIP Gwarant Service. Wystarczy tylko, że wykonamy jeden telefon lub zgłosimy usterkę na stronie internetowej. Brzmi obiecująco, prawda?

Zobacz: Ubezpieczenie Compensa – opinie. Czy warto?

Jeśli zainteresował Was wspomniany serwis, mamy dobrą wiadomość! Z naszego artykułu dowiecie się nie tylko, jakie VIP Gwarant Service ma opinie, ale również przedstawimy Wam obowiązujące warunki, cennik i wyjaśnimy, jak działa serwis.

VIP Gwarant – co to? Cennik, warunki 

Pokrótce zdążyliśmy wyjaśnić, co to VIP Gwarant Service. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to jednak wystarczające. Co to dokładnie jest za usługa, jakie warunki trzeba spełnić i jak wygląda cennik? Spieszymy z wyjaśnieniami. 

Właściwie jak sama nazwa wskazuje, VIP Gwarant Service oferuje gwarancję w ramach uszkodzonych części pojazdów takich jak m.in. układ chłodzenia, skrzynie biegów, silniki, alternatory czy rozruszniki. Lista jest naprawdę długa, a dostępna jest na stronie internetowej usługodawcy. Ponadto zajmuje się także załatwieniem nam pojazdu zastępczego do czasu naprawy niesprawnego samochodu. Na dodatek warto wspomnieć, że VIP Gwarant Service współpracuje z siecią zaufanych serwisów naprawczych na terenie całego kraju, więc niezależnie, gdzie dopadłaby nas awaria, nie będziemy musieli się martwić o pomoc ze strony usługodawcy. 

Zobacz: Skup przepracowanego oleju – cena za litr, forum

Nie wszyscy kierowcy mogą jednak skorzystać z usługi VIP Gwarant Service. Jest kilka warunków, które trzeba spełnić, żeby móc pomyśleć o zakupie serwisu. Gwarancja obejmuje pojazdy:

  • dostawcze i osobowe o DMC do 3,5 tony, w wieku do 15 lat
  • które mają silnik benzynowy, hybrydowy, diesla lub napęd LPG
  • nie mających przebiegu większego niż 300 000 km w dniu sprzedaży 
  • zostały zakupione w komisie lub salonie samochodowym współpracującym z VIP Gwarant Service
  • naprawy w Autoryzowanych Punktach Sieci VIP Serwis lub we własnym Warsztacie

Okres ochrony usługi VIP Gwarant Service wynosi od 3 do 27 miesięcy – oczywiście z możliwością przedłużenia przy kończącej się umowie. 

Jeśli chodzi o cennik, to jest on zależny od czasu trwania i zakresu ochrony serwisu. Przykładowo dla samochodów o wartości rynkowej do 50 tysięcy złotych koszt pakietu na okres trzech miesięcy, zaczyna się od 500 zł. Natomiast podobny pakiet na czas 12 miesięcy dostępny jest już od 1000 zł. Zainteresowanych skorzystania z VIP Gwarant Service zachęcamy do skontaktowania się z infolinią w celu poznania dokładnej kwoty, ponieważ jak wspomnieliśmy, może się ona różnić. 

VIP Gwarant – opinie 

Nie da się ukryć, że oferta VIP Gwarant Service jest dość kusząca. Warunki oraz ceny wydają się bardzo korzystne dla potencjalnych klientów. Jakie opinie krążą na jej temat? Sprawdziliśmy to dla Was i o to, co udało nam się ustalić. 

Ogólnie rzecz biorąc VIP Gwarant Service opinie ma raczej dobre, aczkolwiek nie będziecie na pewno zaskoczeni, jeśli powiemy Wam, że natknęliśmy się zarówno na pozytywne komentarze, jak i te negatywne. 

Zaczynając od tych mniej przychylnych opinii – najczęściej przewijającym się minusem jest długi czas trwania naprawy. Niektórzy wskazują nawet 2-3 miesiące. Innym użytkownikom nie podobała się jakość wykonania serwisu tj. krótko po naprawie, samochód znowu nie działał. Mimo to zaznaczamy, że tego typu wypowiedzi są w znacznej mniejszości. 

Źródło: vipgwarant.pl

Z przychylnych opinii dowiadujemy się, że serwis działa bez zarzutów, a sama usługa obejmuje wiele usterek, co z pewnością dla kierowców jest sporą zaletą. Również takie aspekty jak zadowolenie z infolinii czy z naprawy były oceniane na plus. W swoich komentarzach klienci często dodają, że chętnie przedłużają umowy na kolejne miesiące. 

Źródło: vipgwarant.pl

Zamierzacie skorzystać z serwisu VIP Gwarant, a może uważacie, że ceny są zbyt wysokie? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie. 

Zobacz: Carsharing w Katowicach – dlaczego warto z niego korzystać?

POPULARNE

Opel vivaro

Opel Vivaro – opinie

0
Niemiecki samochód Opel Vivaro ma opinie dostawczaka klasy średniej lub samochodu osobowego. Ceniony jest przede wszystkim za sporą pojemność w porównaniu do rozmiarów samochodu....
Opinie o Sparco

Sparco — opinie o marce

Opinie o Moog

Moog – opinie o firmie

OSTATNIE POSTY