Strona głównaOpinieŚwiece Iskra - opinie

Świece Iskra – opinie

-

Świece zapłonowe należą do podstawowych eksploatacyjnych elementów samochodu. W związku z tym, że są to elementy wymienne, czasami dochodzi do sytuacji, że trzeba kupić nowe świece. Na rynku jest bardzo wiele marek produkujących tego rodzaju części. Jedną z nich są świecie Iskra. Opinie na temat tej firmy w internecie są bardzo liczne. Czy warto je wybrać?

Czym są świece zapłonowe do samochodu?

Świece zapłonowe to niewielki, ale bardzo istotny element wyposażenia samochodu. Za ich sprawą o wiele łatwiejsze jest odpalenie silnika przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Jednocześnie stabilizują one wolne obroty pracy silnika. Dzięki nim podczas rozruchu zimnego silnika zmniejsza się emisja szkodliwych substancji.

Zakłady Precyzyjne Iskra to firma z wieloletnim doświadczeniem. Jest to także jedyny polski producent świec zapłonowych do silników zasilanych LPG oraz benzyną. Poza tym produkuje on także świece żarowe oraz inne elementy, takie jak iskrowniki do kuchenek gazowych. Osoby, które kupują świece Iskra, opinie na temat tych produktów opierają także na fakcie, że są to właśnie polskie wyroby. Co za tym idzie, są one najlepiej dostosowane do wymagań polskich odbiorców i słyną z poszczególnych elementów wysokiej jakości. Z tego powodu całość wytrzymuje dłużej, a przy tym są one dostępne w naprawdę dobrej cenie. Zakłady Iskra swoje świece eksportują do wielu innych krajów, co podkreśla jakość.

Świece żarowe Iskra opinie na swój temat mają bardzo pochlebne z uwagi między innymi na to, że są produkowane w oparciu o własną konstrukcję i samodzielnie przygotowaną technologię. Dzięki temu są one w stanie dopasować się także do zmieniających się wymagań konstruktorów samochodów. Poszczególne elementy świec zapłonowych Iskra są importowane, ale wszystkie mają najwyższe parametry jakościowe. Dzięki temu świece Iskra w opinii ekspertów pochwalić się może spełnianiem wymagań normy PN-ISO 9001:2000.

Wybór wielu posiadaczy samochodów – świece żarowe Iskra

Świece żarowe Iskra Ceramic mają w swojej budowie elementy ceramiczne. Dzięki temu dodatkowi są one trwalsze i rzadziej trzeba je wymieniać. To oczywista ulga dla budżetu. Szczególnie przy samochodach z instalacją gazową, świece powinny być dobrej jakości, by nie trzeba ich było bardzo często zmieniać. Zazwyczaj przy LPG zaleca się wymianę świecy co 40 tysięcy przejechanych kilometrów. W przypadku świecy żarowej Iskra, opinie użytkowników samochodów zasilanych gazem są bardzo pozytywne. Jest to najczęstszy wybór ze względu przede wszystkim na odpowiednią jakość, dopasowaną do potrzeb tego rodzaju samochodów. 

Co istotne, zakup dobrej jakości świec zapłonowych gwarantuje łatwiejsze odpalanie się silnika samochodu, nawet pomimo niekorzystnych warunków, na przykład niskiej temperatury. Dobre świece są w stanie osiągnąć wyższe temperatury, a więc cały silnik pracuje w sposób bardziej miękki i płynny. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku świec żarowych Iskra, opinie użytkowników podkreślają, że same wyroby także zmieniają się, wykorzystując nowe technologie, poprawiając wydajność końcowego produktu. Na przykład świece Iskra Gas Super mają coraz lepszą odporność na obciążenia cieplne. Rozwój technologii to większa satysfakcja użytkowników.

W przypadku świec żarowych Iskra, pozytywne opinie użytkowników wynikają również z tego, że bardzo korzystny jest stosunek ceny wyrobów do ich jakości. W połączeniu daje to naprawdę wydajny produkt, który trzeba rzadziej zmieniać. A kiedy już trzeba tego dokonać, nie jest to drogie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Dodge Durango

Dodge Durango – wymiary, opinie, awarie, cena, wnętrze, przyspieszenie, waga

0
Co nas szczególnie urzeka w amerykańskich samochodach? Dodge Durango opinie zbiera jak najlepsze z uwagi na stylistykę. Kochamy amerykańskie pojazdy, a dodatkowo Dodge Durango...
reflektory alkar

Alkar – opinie

Opinie o Metzeler

Metzeler – opinie

Borbet opinie

Borbet – opinie

OSTATNIE POSTY