Strona głównaNaprawaAplikacja webowa e-Przewoźnik

Aplikacja webowa e-Przewoźnik

-

Jesteś właścicielem firmy, która obsługuje dużą ilość zleceń spedycyjnych? Portal e-Przewoźnik jest dla Ciebie. Zapewniamy współpracę ze stałymi i sprawdzonymi podwykonawcami. Szybka i komfortowa komunikacja jest w stu procentach obsługiwana w ramach platformy e-Przewoźnik. Oznacza to brak zbędnych połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych.

Warto wybrać aplikację e-Przewoźnik

Aplikacja webowa e-Przewoźnik to szereg udogodnień i funkcjonalności. Zlecenia wraz z warunkami transportu przesyłane są przez platformę. Podwykonawca może je przyjąć lub odrzucić. Co więcej, podwykonawca może planować zasoby, przydzielając je w postaci środków transportowych i osobowych.

Rozliczenia odbywają się na podstawie faktur za wykonaną usługę, a wszystkie niezbędne dokumenty przekazywane są elektronicznie wewnątrz aplikacji e-Przewoźnik. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu.

Jak podwykonawcy otrzymują zlecenia?

W celu obsługi zleceń należy określić warunki zlecenia w systemie TMS Nawigator. Wszystko odbywa się online. Przewoźnik ma oczywiście prawo odrzucić zlecenie, wówczas spedytor otrzyma automatyczne powiadomienie.

W aplikacji webowej e-Przewoźnik dostępne są wszystkie warunki współpracy, określone umową. Ponadto mamy też predefiniowane widoki zleceń, pełną identyfikację przewoźników i możliwość planowania zleceń. Spedytor jest na bieżąco informowany o etapie realizacji zleconej pracy.

Aplikacja e-Przewoźnik jest kompatybilna z aplikacją mKierowca, co ułatwia pracę. Dostępny jest pełen audyt działań oraz definiowanie uprawnień dla użytkowników.

Jak wygląda kwestia rozliczeń w aplikacji e-Przewoźnik?

Kwestia rozliczeń pomiędzy zleceniodawcą, a przewoźnikiem jest w pełni zautomatyzowana. Rozliczanie odbywa się zgodnie z ustalonymi warunkami. Istnieje możliwość rozliczania pojedynczych zleceń, jak i faktur zbiorczych. Faktury rejestrowane są szybko, a sam rejestr jest wygodny i przejrzysty. Jeżeli wystąpi jakiś spór w kwestiach rozliczeń, aplikacja webowa e-Przewoźnik posiada czat ułatwiający komunikację. Aplikacja może również samodzielnie fakturować, w imieniu przewoźnika.

Rejestr pojazdów i kierowców w aplikacji e-Przewoźnik

Aplikacja umożliwia łatwy dostęp do numeru telefonu do kierowcy, który realizuje dane zlecenie. Przepływ danych pomiędzy podwykonawcą, a bazą przewoźnika jest ułatwiony dzięki obsłudze systemu TMS zleceniodawcy. Ponadto aplikacja ułatwia wyszukiwanie przewoźników per odpowiednie zasoby oraz umożliwia konfigurację aplikacji mKierowca u kierowców przewoźnika.

Z jakich modułów składa się aplikacja e-Przewoźnik?

Na aplikację webową od mBis składają się cztery rzeczy. Pierwsza z nich to CRM, który umożliwia automatyczne generowanie i rejestrowanie międzynarodowych list przewozowych na podstawie zleceń w programie. Aplikacja daje pełen pogląd na informacje dotyczące Twoich kontrahentów oraz na dane dotyczące warunków współpracy, dokumentacji, historii zleceń i faktur.

Płatność za fakturę to kwestia kilku kliknięć. Istnieje możliwość wystawiania zarówno pojedynczych, jak i zbiorczych faktur za usługi transportowo-spedycyjne. Uwzględniają one warunki umowy, a moduł Faktury nadzoruje realizację umów.

Ostatni moduł to koszty – umożliwia rejestrację kosztów spedycyjnych, wyposażenia i eksploatacji pojazdów. Zawiera koszty ogólnozakładowe i w przejrzysty sposób analizuje opłacalność zleceń, pojazdów oraz tras. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://mbis.pl/aplikacje/eprzewoznik/.

Materiał promocyjny.

POPULARNE

Wymiana płynu chłodniczego

Wymiana płynu chłodniczego

0
Płyn chłodniczy to płyn, który pełni bardzo ważną funkcję w naszym samochodzie. Podczas cyklicznych rzeczy takich jak sprawdzanie wymiana olejów i filtrów, powinniśmy koniecznie...
CYLINDER HONOWANIE

Co to jest honowanie?

OSTATNIE POSTY