Strona głównaOpinieFAGUMIT – OPINIE O MARCE

FAGUMIT – OPINIE O MARCE

-

Fagumit to producent węży gumowych oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych. Jest to firma znana każdemu fanowi motoryzacji, ze względu na swoje produkty. Fagumit – węże do paliw to polskie produkty. Dlatego warto dać im szansę. Jaką jakość reprezentują i co można zakupić w sklepie Fagumit?

Fagumit sklep

Sklep internetowy Fagumit pozwala na zakup wszystkich produktów wchodzących w skład asortymentu tej marki. Poza tym wyroby Fagumit są dostępne również stacjonarnie, zarówno w dużych sieciowych sklepach motoryzacyjnych, jak i u samych mechaników, którzy nierzadko wykorzystują właśnie te wyroby do procesu naprawy. Nie ma więc żadnego problemu z dostępnością i łatwością zakupu tych produktów.

Warto wspomnieć, że marka jest największym w Polsce producentem węży średnio oraz niskociśnieniowych. Dlatego w swojej ofercie ma nie tylko węże o zastosowaniu motoryzacyjnym. Fagumit sklep to rozbudowana baza produktów. Sama specjalizacja sprawia, że technologia produkcji materiałów do tworzenia węży jest bardzo rozbudowana.

Fagumit wąż do paliw i nie tylko

Wykonane z gumy węże są stosowane w motoryzacji ze względu na swoje właściwości. Są bardzo elastyczne, a przez to idealnie dopasowują się do konkretnego miejsca, w którym mają być zastosowane. Czasami miejsca nie ma zbyt dużo, dlatego giętkość jest sporą zaletą. Do zalet należy także łatwość wymiany i atrakcyjna cena. Nawet działanie warunków zewnętrznych, które wpływa niewątpliwie na zwiększenie trudności w zakresie stosowania różnych części motoryzacyjnych, nie robi wrażenia na wężach Fagumit. Cena tych produktów jest doskonale dopasowana do jakości ich budowy.

Jakie produkty ma w ofercie marka Fagumit? Węże do paliw, węże do cieczy chłodzącej, węże do powietrza etc. Produkty te są przeznaczone dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie mieszance gum pomaga w zróżnicowaniu produktów w zależności od tego, co ma przepływać danym przewodem, a także do jakiego miejsca wąż będzie wykorzystany.

Typowe produkty w ofercie Fagumit to Petro 10, Petro 20 albo Petro Vacuum. Stosuje się ich w układach paliwowych oraz wtryskowych. Węże Petro SD są ssawne i olejoodporne, dlatego spotkać je można w turbosprężarkach, gdzie są elementem służącym do regulacji ciśnienia.

W układach chłodzenia istotne jest zachowanie jak najbardziej trwałej temperatury. W tym celu sprawdzi się wąż Cooler ST, który odporny jest na niskie oraz wysokie temperatury.

Węże Fagumit – cena

Marka Fagumit, jak widać, ma w ofercie szeroki wybór różnego rodzaju wężów służących także w motoryzacji. Jak zatem plasuje się ona pod względem cenowym? Z pewnością oferta jest atrakcyjna. Polska marka proponuje ceny zdecydowanie niższe niż konkurenci z zagranicy. Coraz lepsza, bardziej rozbudowana dystrybucja także służy temu, by węże Fagumit cenę miały po prostu konkurencyjną. Różnica jest bardzo zauważalna, a przede wszystkim odczuwalna dla portfela.

Co bardzo istotne, technologia tworzenia przez Fagumit swoich wyrobów jest coraz bardziej rozbudowywana. Produkty gumowe są testowane do wytwarzania z różnych mieszanek. To wszystko po to, by coraz lepiej radziły sobie w niesprzyjających warunkach. Firma nie stoi w miejscu i poszerza swój asortyment. Idzie za tym także zwiększenie produkcji. Ponieważ to polska marka, wszystko jest produkowane na miejscu. W przypadku Fagumit opinie osób korzystających z tych produktów wskazują, że dużą zaletą jest właśnie możliwość wspierania polskich przedsiębiorców.

Z uwagi na specyfikę produktów Fagumit, zalecana jest ich okresowa kontrola. Pozwoli ona na sprawdzenie ich szczelności i ewentualną wymianę, kiedy jest to niezbędne.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

volvo s60 jaki silnik

Volvo s60 – awarie i problemy

0
Produkowane w Szwecji samochody Volvo s60 trafiają na międzynarodowe rynki już od 2000 roku. To samochód osobowy klasy średniej, który może przewozić do pięciu...
Opinie o Dezent

Dezent – opinie

Opinie o Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic – opinie

Borbet opinie

Borbet – opinie

naprawa samochodu

Aisin – opinie

OSTATNIE POSTY