Strona głównaOpinieMAN TGE – opinie

MAN TGE – opinie

-

Ciągniki siodłowe to samochody, które nie znają kompromisów. Niezawodne silniki oraz ogromna moc – to właśnie wyróżnia je na tle wszystkich innych pojazdów. Takie pojazdy jak MAN TGE, wg opinii samych użytkowników, to samochody, które każdego dnia muszą znosić naprawdę trudne warunki. Jak sobie radzą z codziennymi zadaniami?

Z samochodami niemieckiej marki MAN możemy spotkać się już od 2017 roku. Samochody ciężarowo-dostawcze z wyższej półki, wyposażone w niezawodne systemy bezpieczeństwa – takie są właśnie opinie o MAN TGE.

Opinie o wersjach MAN TGE

Niemiecka jakość, również w przypadku MAN TGE rzuca się w oczy już od pierwszej chwili – takie są również opinie użytkowników. Producent oferuje sześć różnorodnych modeli, które można dowolnie modyfikować do własnych potrzeb. W ofercie można znaleźć przestronnego MAN TGE w wersji furgon, oferującego aż do 18,4 metra sześciennego przestrzeni ładunkowej. Spośród dostępnych modeli można wybrać zabudowę burtową z pojedynczą kabiną lub kabiną podwójną, czyli tak zwaną „brygadówką”. Do dyspozycji klientów są też wersje elektryczne MAN TGE, osobowo-dostawcze z dziewięcioma miejscami siedzącymi, lub miejscem dla przewozu wózka inwalidzkiego. Ostatnią propozycją są minibusy, w których w komfortowych warunkach może podróżować nawet 19 osób. O każdym z tych modeli MAN TGE opinie w sieci są bardzo obiecujące. Jeśli wierzyć recenzjom i opiniom o MAN TGE, jest to faktycznie samochód wart zainteresowania. Najczęściej kupowanym modelem jest MAN TGE plandeka. Wszystko to dlatego, że MAN TGE plandeka  może być wykorzystany jako samochód dostawczy dla kierowcy posiadającego prawo jazdy jedynie kategorii B. To jeden z najczęściej wykorzystywanych rodzajów samochodów do zabudowy, które jeżdżą z ładunkami na międzynarodowych trasach. Często po MAN TGE plandeki sięgają duże centra logistyczne oraz znane i cenione spedycje.

Czym MAN TGE w opiniach innych wyróżnia się na tle konkurencji?

Przede wszystkim w opiniach o MAN TGE wiele wskazuje na to, że samochód ten nie tylko pretenduje do miana pojazdu klasy wyższej, ale rzeczywiście nim jest. Chociaż zadaniem MAN TGE w opinii jego posiadaczy jest ciężka praca, będąc w kabinie można czasem o tym zapomnieć. Zadbane, eleganckie i ergonomiczne wnętrze, do tego czytelne zegary, oszczędne silniki oraz cała lista systemów bezpieczeństwa oraz wspomagania jazdy sprawiają, że auto zasługuje na miano lepszego niż większość propozycji pochodzących od konkurencyjnych marek. To samochody stworzone do zadań specjalnych – właśnie dlatego możliwe jest dowolne zabudowanie nadwozia, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań właściciela. Zabudowy oraz nadwozia wykonywane są już na etapie fabrycznej produkcji, i nie wymagają modyfikacji po zjechaniu z taśmy.

MAN TGE 4×4 – cena

Jedną z ciekawszych obecnie na rynku propozycji jest MAN TGE 4×4. Cena w jego przypadku to rzecz, nad którą zastanawiają się głównie przedstawiciele branży budowlanej, oraz firmy posiadające swoje siedziby w górach. Trudne warunki pogodowe czy specyficzne środowisko pracy to chleb powszedni dla pojazdów MAN TGE 4×4. Cena tego modelu jest niewygórowana, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie dobre strony, jakie się z nim wiążą. Cena MAN TGE 4×4 różnić się będzie w zależności od wybranego rodzaju nadwozia, długości, wysokości czy mocy i pojemności silnika, a także od ilości pasażerów, jakich będzie przewoził. Obecnie w grę wchodzą ceny MAN TGE 4×4 na rynku pierwotnym oraz na rynku wtórnym. Samochody z drugiej ręki w wersjach z napędem na cztery koła będą kosztować około 170 000 złotych brutto za wersję furgon z max HL, z silnikiem 2.0 Diesel i niskim przebiegiem. Na rynku wtórnym wersja furgon MAN TGE 4×4 sprzed trzech lat to średnio koszt około 150 000 – 160 000 złotych brutto.

POPULARNE

Bezpieczniki Passat B5

Bezpieczniki Passat B5

0
Bezpieczniki są jednym z podstawowych elementów eksploatacyjnych samochodu. Co istotne, mają one skłonność do przepalania się. Wówczas należy wymienić je na inny model. Z...
naprawa samochodu

Aisin – opinie

Opinie o Metzeler

Metzeler – opinie

OSTATNIE POSTY