Strona głównaOpinieLandi Renzo - opinie

Landi Renzo – opinie

-

Montowanie w samochodzie instalacji gazowej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na ciągły wzrost cen benzyny. Taka instalacja jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna. Jednak musi być również bardzo bezpieczna. Jednymi z popularniejszych są instalacje gazowe Landi Renzo. Opinie na temat produktów tej marki są w internecie liczne. Czy warto skorzystać właśnie z jej oferty?

Marka Landi Renzo

Landi Renzo opinie na swój temat zawdzięcza także długoletniej historii. Wszystko zaczęło się już w 1954 roku we Włoszech, w Reggio Emilia. To tam Landi Renzo wraz z żoną założył firmę, która zajmowała się produkcją mikserów do instalacji zasilania LPG do pojazdów każdego typu. Oczywiście z czasem firma się rozrastała, aż doszła do obecnej potęgi. Poza europejskim, zdobyła także rynek w Ameryce oraz Azji. Szczególnie wtryskiwacze Landi Renzo opinie kierowców mają doskonałe. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej mechaników montujących instalację LPG w samochodach decyduje się na współpracę właśnie z tą marką.

Jaką instalację LPG wybrać?

Instalacja LPG instalacji LPG nierówna i trzeba sobie z tego zdawać sprawę już na początkowym etapie jej wybierania. Najtańsza, budżetowa wersja będzie co prawda działać, ale przy niej samochód straci swoją moc, będzie przygasał i i tak wymagać będzie częstego przełączania na benzynę. Różnica pomiędzy poszczególnymi produktami jest olbrzymia. Z tego powodu bardzo warto wybrać produkt z naprawdę wysokiej półki. Będzie on z pewnością nieco droższy, ale w zamian również bezawaryjny i doskonale dopasowany do potrzeb użytkownika. Właśnie taka jest marka Landi Renzo. Opinie użytkowników wskazują, że to jeden z bardziej wartych uwagi produktów tego typu. Ciągłe naprawy niesprawnej instalacji pochłonąć mogą dużo większe koszty niż początkowa wyższa cena. Warto wybierać  takie produkty jak wtryskiwacze Landi Renzo. Opinie internautów, ale także mechaników, którzy je montują, jednoznacznie wskazują, że są one bardzo dobrej jakości, posłużą dłużej. Nie warto płacić dwa razy za to samo.

Landi Renzo Omegas – opinie

Instalacje Landi Renzo Omegas to najbardziej popularny wybór. Przeznaczone są one do silników 3-, 4-, 5-, 6-, 8- cylindrowych z wielopunktowym wtryskiem paliwa. Zgodnie z tym, czego dowiedzieć się można w internecie, Lani Renzo Omegas opinie zawdzięcza ogromnej liczbie aut, w których został zamontowany. To najbardziej popularny, bo także najbardziej uniwersalny zestaw, który już od wielu lat cieszy się dużą popularnością. 

Kolejną korzyścią wyboru instalacji gazowych Landi Renzo, opinie to potwierdzają, jest łatwość jej zamontowania. Poszczególne elementy są dobrze “schowane”. Wszystko wygląda bardzo schludnie. Doświadczony instalator odpowiednio zabezpieczy przed rdzą. 

Landi Renzo serwis jest także skutecznie rozbudowany. Na stronie marki znaleźć można listę serwisów partnerskich, w których można zainstalować, a następnie także dokonywać przeglądów tych włoskich instalacji. Pierwszy przegląd po przejechaniu 1000 km jest darmowy. Następny odbyć się powinien po 15 000 kilometrów. Zazwyczaj użytkownicy tej instalacji LPG nie mają żadnych uwag co do jej użytkowania. Wręcz nie zauważają różnicy pomiędzy jazdem z zasilaniem gazowym a benzynowym. Spalanie we wszystkim warunkach jest większe o mniej więcej litr, niż wynosi typowe spalanie benzyny. Okazuje się więc, że instalacja gazowa Landi Renzo, opinia ta nie jest odosobniona, zwraca się już po nawet 3 miesiącach intensywnej eksploatacji samochodu.

Wystarczy znaleźć współpracujące zakłady na oficjalnej stronie Landi Renzo. Serwis taki odnaleźć można w wielu miastach Polski, we wszystkich województwach.

POPULARNE

Dezent

FAGUMIT – OPINIE O MARCE

0
Fagumit to producent węży gumowych oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych. Jest to firma znana każdemu fanowi motoryzacji, ze względu na swoje produkty. Fagumit...
Produkty TYC

TYC – opinie

Felgi ATT opinie

Felgi ATT – opinie

OSTATNIE POSTY