Strona głównaOpinieSkoda Rapid. Opinie

Skoda Rapid. Opinie

-

Czeskie Skody od dawna jeżdżą po polskich drogach i spisują się na nich  bardzo dobrze. Jest wielu miłośników tej marki na polskim podwórku i cieszy się ona dużą popularnością wśród średniozamożnej klasy społeczeństwa. Skody są i były zarówno autami rodzinnymi, jak i miejskimi, charakteryzowała je niezawodność, duża pakowność bagażnika, dobra karoseria.  Prezentowana tutaj przez nas Skoda Rapid opinie zyskała podobne, wyważone, bez nachalnych pochwał, ale też i bez jakichś mocno krytycznych uwag. Ponieważ Skoda Rapid opinie pozytywne zbiera już od początku pojawienia się jej na drogach, przypomnijmy kiedy to się stało. Otóż produkcja tego samochodu ruszyła w 2012 roku, a zakończyła się w roku 2019. Opinie o Skodzie Rapid czerpane zarówno od jej właścicieli, jak i od sprzedawców pokrywają się z tymi, jakie funkcjonują na internetowych forach. Chwalona jest za trwałość i niezawodność, co łączone jest z tym, iż zbudowano ją na komponentach Volkswagena. Kolejną pozytywną cechą, jaka na Skoda Rapid forum jest mocno akcentowana, zdaje się być cena samochodu, która jest wyważona, dobrze oddająca relację jakości do kosztów, jakie trzeba ponieść, kupując ten czeski pojazd. Opinie użytkowników samochodu Skoda Rapid forum internetowe prezentuje bardzo zróżnicowane, ale, jak już wspomnieliśmy, nie pojawiają się tam skrajnie negatywne głosy. 

A jakie dla auta Skoda Rapid opinie silnik zamontowany w nim uzyskuje i czy są one miarodajne? Cóż, w samochodzie tym zastosowano szeroką gamę silników, więc odniesienie tylko do jednego z nich byłoby niesprawiedliwe dla tego czeskiego pojazdu. Opinie użytkowników Skody Rapid dotyczą wersji z silnikami benzynowymi i diesla. Wersji benzynowych jest aż sześć, wersji z dieslem znajdziemy tylko lub aż trzy. Jedną z nich przedstawimy tutaj szerzej i odpowiemy na pytanie, jakie Skoda Rapid 1.6.TDI opinie zbiera od jej użytkowników. Jeżeli można tutaj generalizować, po zapoznaniu się z dużą liczbą głosów kierowców, należy stwierdzić, że przeważają dobre i bardzo dobre dla silników pojazdu Skoda Rapid opinie. Silnik benzynowy 1.2 TSI – EA211 znalazł uznanie, bo charakteryzował się wytrzymałością i oszczędnością. Jeżdżąc w normalnych warunkach i zgodnie z przepisami, można się tym silnikiem cieszyć przez długie lata. Opinie o Skodzie Rapid najlepiej uzyskać bezpośrednio, u właścicieli, my zajmijmy się tutaj modelem przykładowym, na podstawie którego zaprezentujemy cechy tego czeskiego auta. 

Skoda Rapid 1.6 TDI Spaceback

Ten samochód uznawany jest z mało awaryjny, podczas jego długotrwałego użytkowania niewielu kierowców doświadczyło jakichś większych problemów. Skoda Rapid 1.6 TDI opinie dobre otrzymała za przyspieszenie, które wynosi od 0 do 100 km/h w 9,9 s. Trzeba przyznać, że to przyzwoite osiągnięcie. Silnik, który oferuje takie możliwości, pozwala na jazdę swobodną i dynamiczną zarazem. Samochód prowadzi się dzięki niemu pewnie, ruszanie z miejsca, nagłe zatrzymywanie się nie wykazują żadnych cech „nerwowości”. Skoda Rapid Spaceback opinie bardzo dobre zbiera za ekonomię. Ta jest naprawdę znakomita. W trakcie poruszania się po mieście, przy normalnej jeździe samochód spala czasem mniej niż 5 l/100 km. Na autostradzie, w czasie normalnego ruchu, przy prędkości ponad 100 km/h czeski pojazd spala 5l/100 km. Jak widać, ze względów ekonomicznych Skoda Rapid Spaceback opinie otrzymuje doskonałe. Warto mieć to na uwadze, bo przecież to ekonomia rządzi dziś głównie naszymi wyborami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Kercher K5

Karcher K5 – opinie o poszczególnych modelach

0
Myjka ciśnieniowa to duża wygoda, szczególnie dla właścicieli dużych domów, którzy nie mają czasu na staranne dbanie o nie. W takiej sytuacji z pewnością...
Vaico

Vaico – opinie

subaru forester wady i zalety

Opinie o Subaru Forester

Opinie o Texa

Texa – opinie o firmie

Opinie o Stako

Stako — opinie

Felgi ATT opinie

Felgi ATT – opinie

OSTATNIE POSTY