Strona głównaOpinieShoei - opinie

Shoei – opinie

-

Marka Shoei to producent japońskich kasków motocyklowych od 1960 roku. Obecnie firm jest uznawana za jednego z czołowych producentów tego osprzętu. Jest ona rozpoznawalna przez każdego miłośnika jazdy na dwóch kółkach.  W ofercie ponad 60% to kaski najwyższej jakości na świecie. Produkty te obejmuje całą gamę stylów, od kasków otwartych do podnoszonych, kasków pełnotwarzowych po dirtowe. Marka jest liderem w zakresie projektów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. W przypadku kasków Shoei, opinie internautów są bardzo liczne.

Shoei NXR – opinie

NXR pojawił się w ofercie w 2014 roku. Miał za sobą ogromną reputację swojego poprzednika, i musiał  sprostać temu wyzwaniu. Jakie Shoei NXR opinie zbiera w internecie? To przede wszystkim kask sportowy. Nie oznacza to, że nie jest odpowiedni dla osób, które sporty motorowe uprawiają wyłącznie turystycznie. Projekt ten wyróżnia wykorzystanie tunelu aerodynamicznego. Jego celem jest zmniejszenie drgań oraz ograniczenie hałasu. Konstrukcja jest lekka i przyjazna dla użytkownika. Nie jest to produkt najtańszy, więc nie należy do produktów pierwszego wyboru dla posiadaczy motocykli. 

Shoei Neotec 2 – opinie

W przeszłości prawdziwym idealnym białym krukiem kasków modułowych był Shoei Neotec. Działa się tak głównie za sprawą jego wygodnego dopasowania, utrzymania względnej ciszy, a także solidności. Nie zapomniano w nim także o innych koniecznych funkcjach. Jego następca Shoei Neotec 2 opinie użytkowników ma bardzo konkretne z uwagi na wbudowaną opuszczaną osłonę przeciwsłoneczną, zdejmowaną, zmywalną wkładkę i poduszki policzkowe. Wyróżnia się on łatwą obsługą jedną ręką podbródka i gotowością do podłączenia zestawu słuchawkowego (np. wycięcia na głośniki w okolicy uszu). Zazwyczaj długie wersje jakiegoś produktu rzadko są tak samo dobre, jak oryginały. Jednak Shoei Neotec 2, opinie się z tym w pełni zgadzają, powtórzył najlepsze cechy pierwszej wersji i dodał jeszcze coś od siebie.

Shoei GT Air – opinie

Shoei GT-Air to dość kosztowny, ale przy tym dobrze zbudowany, pełnotwarzowy kask w najwyższej jakości. Jest on cichy i wygodny, a przy tym bezpieczny, co jest najważniejszą cechą podczas wyboru idealnego kasku motocyklowego. W przypadku Shoei GT-Air opinie pokazują, że ten produkt ma wszelkie cechy ideału. Posiada integralną osłonę przeciwsłoneczną i świetną wentylację. Zaleca się jednak jego przymierzenie, ponieważ niekiedy ma on rozmiar większy niż standardowy.  

Shoei RYD – opinie

RYD to kolejnego modelu pełny kask do jazdy w mieście marki Shoei. Jego projekt zakłada wygląd jednocześnie elegancki, jak i minimalistyczny. Shoei RYD opinie na swój temat ma bardzo wysokie z uwagi na 5 gwiazdek SHARP (maksymalny wynik). Do wyboru są 4 rozmiary skorupy. Ma on zastosowaną powłokę AIM+ i posiada certyfikat Snell. Nie ma pinlocka. Posiada zapięcie typu D-Ring oraz świetną wentylację.

Shoei XR 1100 – opinie

Doskonała wentylacja, najwyższe oceny za bezpieczeństwo, komfort, ciszę i doskonałą jakość wykonania – dlatego Shoei XR 1100 opinie ma bardzo liczne. To jeden z najlepszych możliwych wyborów. Kask dobrze się prezentuje, jest dostępny w  28 różnych schematach kolorystycznych. 

Shoei X Spirit 3 – opinie

​​Jakie Shoei X Spirit 3 opinie na swój temat ma wśród motocyklistów? To najwyższej klasy kask sportowy Shoei z w pełni zakrytą twarzą. W skali SHARP posiada 5 gwiazdek bezpieczeństwa oraz certyfikat Snell M2015. Dodatkowo ma także homologację FIM do wyścigów. Do wyboru są cztery rozmiary skorupy. Jest bardzo stabilny, ma zapięcie typu D-ring. 

Shoei Multitec – opinie

Shoei Multitec to konkretnie zbudowany, łatwy w użyciu i dobrze przemyślany kask typu flip-up. Czy Shoei Multitec opinie na swój temat ma wyłącznie pozytywne? Niestety zdarzają się także głosy użytkowników, że jest on dość głośny, więc z pewnością nie jest to wybór dla każdego. 

Shoei Qwest – opinie

Gładka stylizacja, elegancki wygląd, wyjątkowa jakość – to cechy Shoei Qwest. Opinie o tym modelu wskazują, że to produkt wzorcowy. Inne marki często starają się nieudolnie go odtworzyć. Najlepszą rekomendacją jego wyboru jest fakt, że został uznany najlepszym kaskiem motocyklowym roku w rankingu webBike World 2010. 

Shoei XR 1000 – opinie

Jakie cechy ma kask Shoei XR 1000? Opinie posiadaczy wskazują przede wszystkim na jego lekkość, nieparujący pinlock, a także zachowanie dobrej aerodynamiki. Tylko tyle wystarczy, aby rozważać jego zakup. 

Ogólnie kaski Shoei opinie pod tym względem są zaskakująco zgodne, to naprawdę solidne modele z górnej półki jakości. Osoby, które je wybiorą z pewnością nie będą tego żałować. Jak jednak bywa we wszystkich kaskach motocyklowych, zawsze trzeba je dobierać konkretnie do swoich potrzeb.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Dodge Durango

Dodge Durango – wymiary, opinie, awarie, cena, wnętrze, przyspieszenie, waga

0
Co nas szczególnie urzeka w amerykańskich samochodach? Dodge Durango opinie zbiera jak najlepsze z uwagi na stylistykę. Kochamy amerykańskie pojazdy, a dodatkowo Dodge Durango...
samochód z filtrami donaldson

Donaldson – opinie

rafineria ELF

Oleje ELF – opinie

uszczelki ajusa

Ajusa – opinie i testy

OSTATNIE POSTY