Strona głównaOpinieCarVertical — opinie, cena, carVertical czy autoDNA?

CarVertical — opinie, cena, carVertical czy autoDNA?

-

Każdy chce dokonać właściwego wyboru, szczególnie podejmując decyzję o zakupie auta. W zależy nam, by służyło jak najdłużej. Zakup samochodu z drugiej ręki wiąże się z potrzebą oceny czy kupowany pojazd rzeczywiście jest w tak dobrym stanie, o jakim mówi pośrednik. Nie bez powodu nasze zaufanie do sprzedaży pojazdów używanych jest ograniczone. W Polsce częstą praktyką jest zaniżanie przebiegu czy upiększanie historii auta, które ktoś sprzedaje. 

Z pomocą przychodzą strony sprawdzające numery VIN auta, a jednym z nich jest tytułowy carVertical. Jest to platforma posiadająca dostęp do rejestru historii samochodowych, dzięki którym platforma sporządza kompletne raporty. Dotyczą one historii pojazdu, posiadania, przebiegu faktycznego, wypadków, uszkodzeń, kradzieży, ceny rynkowej oraz wielu innych.

W tym artykule dowiecie się wszystkiego o stronie carVertical — opinie na forum o ich usługach; jakie mają promocje oraz cena jednego raportu i ile kosztuje kompleksowe badanie historii auta. Sprawdziliśmy również wiarygodność usług carVertical i dlaczego podejrzewani są o oszustwo. Na koniec dowiecie się, czy lepiej zdecydować się na usługi od carVertical czy od autoDNA. Zapraszamy do lektury!

CarVertical — za darmo?

CarVertical to strona internetowa, która posiada bieżący dostęp do bazy danych o pojazdach poruszających się po drogach polskich i nie tylko. Została założona z myślą o osobach, chcących sprawdzić numer VIN pojazdu, który zamierzają kupić. 

Zapytacie, czym jest numer VIN i dlaczego powinno sprawdzić się go przed zakupem pojazdu. Otóż numer VIN jest numerem identyfikacyjnym pojazdu, z angielskiego Vehicle Identification Number. Numer VIN zostaje nadany każdemu pojazdowi w momencie wypuszczenia go na rynek. Pozwala on zidentyfikować dany pojazd oraz zapoznać się z historią jego użytkowania. Strony takie jak carVertical czy autoDNA pozwalają na zidentyfikowanie danego pojazdu oraz zapoznanie się z historią jego użytkowania.

Warto zaznaczyć, że strona carVertical nie świadczy swoich usług za darmo. Nim zdecydujemy się na ich usługi, warto poznać, za jakie carVertical wycenia swoje usługi.

CarVertical — cena. Ile kosztuje?

Jak już napisaliśmy, strona carVertical nie jest za darmo. Lista i opis usług świadczonych przez platformę carVertical razem z ceną, dostępne są na ich stronie internetowej w zakładce “Cennik”.

Jak możemy odczytać na ich stronie, carVertical wycenia usługi z zakresu sporządzenia raportu o danych historycznych samochodu w następujący sposób:

RAPORTY (SZT.)
CENA84.99 zł99.98 zł(49.99 zł/raport)131.97 zł (43.99 zł/raport)

Jak widać carVertical promocjami próbuje przyciągnąć nowych klientów. Taka decyzja mogła być podyktowana coraz częściej pojawiającymi się negatywnymi opiniami w internecie. Specjalnie dla ciebie czytelniku zgubiliśmy się w ten temat. Jakie carVertical ma opinie na forach? Dlaczego niektórzy myślą, że carVertical jest za darmo? I co ważniejsze czy strona carVertical to oszustwo? Przekonajcie się z tekstu poniżej.

CarVertical — opinie

Owszem, carVertical kusi promocjami, ale czy warto zdecydować się na ich usługi? W końcu zależy nam na tym, by zakup auta był maksymalnie bezpieczny, może warto zasięgnąć u carVertical opinii na temat historii interesującego nas auta?

O usługach carVertical znajdujemy opinie na forum i niestety, nie są one jednoznaczne. Sporo osób jest zadowolonych z jakości usług carVertical, ale opinie negatywne pojawiają się u równie dużej liczby osób.

CarVertical czy autoDNA?

Poznaliście opinie o carVertical oraz ile kosztuje ich raport. Pewnie zastanawiacie się, czy na rynku dostępne są inne firmy świadczące podobne usługi – i owszem, są. Jedna z nich jest autoDNA. Pytanie, czy wybierając raport od carVertical, czy autoDNA jakość jednego od drugiego będzie lepsza. 

Jak informuje nas forum, niezależnie czy wybierzemy usługi od carVertical, czy autoDNA, opinie dostaniemy bardzo podobne. CarVertical, według opinii z forum, daje nieco szerszy wgląd w historię auta, ale wyniki obu stron są bardzo podobne. Opinie mówią, że największe różnice pomiędzy carVertical i autoDNA ujawniają się na etapie sprawdzania uszkodzeń w pojeździe. 

Poznaliście opinie o carVertical oraz ile kosztuje ich raport. Niestety, usługi carVertical nie są za darmo, ale za to możecie znaleźć na stronie carvertical.pl niejedną promocję. 

POPULARNE

Citroen C4

Skrzynia półautomatyczna w Citroenie C4 – opinie

0
Skrzynia półautomatyczna to rozwiązanie pośrednie między skrzynią manualną a automatyczną. Skrzynia półautomatyczna Citroen C4 opinie ma bardzo pozytywne. Z czego one wynikają? Dlaczego warto...
Suomy kaski

Suomy kaski — opinie

Tłumiki Asmet opinie

Asmet – opinie

Opony Apollo Opinie

Opony Apollo – opinie

OSTATNIE POSTY