Strona głównaOpinieShell - opinie

Shell – opinie

-

Olej silnikowy to bardzo ważny element prawidłowego działania każdego samochodu. Jednym z bardziej znanych producentów olejów silnikowych jest Shell. Oleje Shell opinie mają bardzo liczne, ponieważ są to produkty najbardziej rozpoznawalne. Które spośród nich są warto uwagi? Jakie są między nimi różnice? Czy paliwa Shell opinie mają równie dobre i warto je tankować?

Shell V Power Racing – opinie    

Tankując paliwo do swojego samochodu nie można kierować się tylko jego ceną. Na przykład paliwo takie jak Shell V Power Racing opinie ma wyjątkowo korzystne. Wszystko wynika to z faktu, że w pierwotnej wersji było ono używane w samochodach Formuły 1. Jest to więc paliwo wyższej jakości. Co za tym idzie, jest ono lepiej dostosowane do wymagań współczesnych silników. Gwarantuje najwyższe osiągi. Sprawi, że samochód pracuje równo i nic nie dzieje się z jego silnikiem. Dlatego warto jak najczęściej tankować paliwo z półki premium, nawet jeżeli oznacza to nieco wyższe wydatki.

Paliwo Shell V Power 95 – opinie          

Z pewnością paliwo Shell V Power 95, opinie są zgodne, należy do kategorii premium. Dzięki temu, paliwo to potrafi zwiększyć moc silnika. Jest to także produkt bardziej ekologiczny z uwagi na ograniczenie obecności w nim siarki. 

Shell V Power Diesel opinie    

Czy dzięki wyborowi paliwa, silnik może być zdecydowanie bardziej czysty? Oczywiście. Widomym znakiem tego jest Shell V Power Diesel. Opinie o tym produkcie pokazują jednoznacznie, że jest doskonale dopasowany do wyzwań stojących obecnie przed silnikami diesla. Co ciekawe, w okresie zimowym paliwo to sprzedawane jest w wersji z ulepszonym składem, który lepiej radzi sobie z zimowymi warunkami na drodze. To niespodzianka od marki, która dostosowuje się do swoich odbiorców.

Shell Helix Ultra 5W30 – opinie 

W przypadku Shell Helix Ultra 5W30 opinie wskazują, że to w pełni syntetyczny olej silnikowy. Przede wszystkim przyczynia się on do zmniejszenia zużycia paliwa za sprawą zminimalizowania tarcia poszczególnych elementów silnika. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą naprawdę zadbać o stan swojego samochodu. Nadaje się do samochodów benzynowych oraz do tych z silnikiem Diesla.

Shell Helix Ultra 5W40 – opinie 

Następcą wymienionego oleju syntetycznego jest Shell Helix Ultra 5W40. Opinie wskazują, że jest to godny następca. Przede wszystkim nawet w trakcie bardzo intensywnej eksploatacji zachowuje on swoje właściwości i nic złego się z nim nie dzieje. Wzbogacony jest on w unikalny system zapobiegający osadzaniu się zanieczyszczeń. W przypadku oleju Shell 5W40 benzyna opinie pokazują, że to jeden z najlepszych wyborów. Korzyścią jest oczywiście to, że produkt ten należy do bardzo znanej marki. Oleje Shell są na bieżąco kontrolowane, a w razie konieczności, także ulepszane. Ich nowe odsłony sprawdzają się bardzo dobrze w różnych typach samochodów. 

Shell Helix HX7 5W-40 opinie ma stworzone na podstawie swoich parametrów. Przede wszystkim dba on o czystość silnika. Czysty silnik to gwarancja szybszego przepływu oleju, a tym samym zapewnienie jego lepszej ochrony.  

Shell Helix Ultra Professional af 5w-30 opinie na swój temat ma stworzone przede wszystkim na skutek dobrego zabezpieczenia silnika samochodu. Nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów, jego użytkownicy nie zauważyli, by w jakikolwiek sposób był on palony. Często ten produkt pojawia się jako rekomendacja do użycia w samochodach na gwarancji.

W przypadku oleju Shell 10W40 półsyntetyk opinie wskazują, że doskonale radzi on sobie ze swoją rolą. Efektem jest przede wszystkim wydłużenie żywotności silnika. Dzięki temu można być pewnym, że ten wybór sprawdzi się w każdej sytuacji.

Shell Spirax S4 G 75W-90 – opinie         

Nie tylko silnik potrzebuje oleju. Także  skrzynia biegów musi być w niego zaopatrzona. Jednym z przykładów tego rodzaju produktu jest Shell Spirax S4 G 75W-90. Opinie o tym oleju do przekładni wskazują, że idealnie oblepia on wszelkie elementy wymagające zabezpieczenia. Dzięki temu chroni wrażliwe części przed zużyciem. 

Shell środek do czyszczenia układu paliwowego diesel opinie 

Każdy układ paliwowy, szczególnie taki, w którym używany był olej wątpliwej jakości, od czasu do czasu wymaga dodatkowego czyszczenia. Właśnie temu służy Shell środek do czyszczenia układu paliwowego. Opinie o tym produkcie zdradzają, że z tym zadaniem radzi on sobie bardzo dobrze. Przede wszystkim jego użycie nie nastręcza problemów. Zapobieganie jest najlepszą techniką zadbania o swój silnik diesla i jego prawidłowe działanie. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Toptul

Toptul – opinie

0
Narzędzia wykorzystywane w warsztacie to jedna z ważniejszych kwestii. Musimy mieć dostęp do produktów najlepszych, a to na pewno będzie Toptul. Jeśli chodzi o...
pneumatyka w samochodzie

Airpress – opinie

OSTATNIE POSTY