Strona głównaOpinieAdvanti – opinie o producencie

Advanti – opinie o producencie

-

Felgi to jeden z kluczowych elementów każdego pojazdu, który w wielu przypadkach jest trudny do dopasowania. Już od wielu lat największą popularnością cieszą się felgi aluminiowe, głównie ze względu na to, że są one ekskluzywną częścią pojazdu, nie tylko ze względu na wysoką, a niekiedy ekstremalną cenę, ale i również za ich wygląd i atrakcyjną estetykę. Z kolei alternatywną opcją stanowią stalowe felgi, które wbrew pozorom cieszą się złą opinią, ze względu na ich wytrzymałość i naganny wygląd, mimo wszystko były one dostępne w stosunkowo niskich cenach. Dodatkowo o wiele łatwiej i taniej się je regeneruje. Pomimo niskiej ceny, felgi stalowe są coraz częściej zastępowane atrakcyjniejszymi alufelgami.

Cena alufelg najczęściej jest zależna od procesu produkcyjnego, w którym najbardziej liczy się precyzja oraz materiał, jaki został wykorzystany w tym procesie. Następnie alufelga otrzymuje wstępną wizualizację, zostaje przygotowany prototyp, który zostaje wykorzystywany w trakcie wielu wyczerpujących testów. To wszystko sprawia, że alufelgi cieszą się dużą wytrzymałością.

Na rynku pojawia się wielu producentów felg, w ten sposób pojawia się pytanie, którego producenta felg wybrać? Obecnie większość serwisów internetowych, które oferują sprzedaż felg samochodowych jest w posiadaniu specjalnego konfiguratora, który dobiera do marki pojazdu odpowiednie felgi. W dzisiejszym wpisie weźmiemy pod lupę jednego z producentów felg aluminiowych – Advanti Racing, który cieszy się dużą popularnością. W dalszej części artykułu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o tym producencie.

Felgi producenta Advanti Racing – opinie użytkowników

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o producencie felg Advanti Racing? Przede wszystkim felgi marki Advanti Racing produkuje koncern o nazwie YHI International Limited, który posiada również w swoim portfolio takie marki, jak Konig American, czy OZ S.P.A. Producent posiada cztery fabryki zlokalizowane w Azji, w tym przypadku warto zwrócić uwagę na to, że Advanti Racing dostarcza alufelgi bolidom Formuły 1. Z kolei na Polskim rynku Advanti Racing cieszy się pochlebnymi opiniami wśród użytkowników.

Advanti Racing zyskuje pozytywne opinie dzięki temu, że produkty tej marki spełniają rygorystyczne, międzynarodowe normy bezpieczeństwa, oraz posiada wiele certyfikatów jakości tj. VIA, SFI oraz TUV. W ten sposób produkty Advanti Racing zyskują miano wysokiej jakości felg i coraz chętniej sięgają po ten produkt najbardziej wymagające osoby i przedsiębiorstwa, które nie tylko cenią sobie jakość wykonania i wytrzymałość, ale i również chwalą felgi za ciekawe walory wizualne. W szrankach firmy znajdują się specjaliści oraz projektanci, którzy starannie dopracowują alufelgi. W dniu dzisiejszym marka Advanti Racing posiada w swojej ofercie około 200 różnych modeli felg, które są dostępne w wielu różnych wymiarach i kolorach. Felgi Advanti Racing są przeznaczone głównie do najpopularniejszych modeli samochodów, a nawet tych rzadszych. Produkty Advanti Racing charakteryzuje ciekawy design, wysoka jakość, przyczyniają się one również do poprawy właściwości jezdnych, oraz zwiększają komfort w trakcie prowadzenia pojazdu, bez względu na rodzaj powierzchni.

W takim razie, jak dobrać alufelgi samochodowe marki Advanti Racing? Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie kupiła żadnej felgi aluminiowej to warto skorzystać z dostępnych konfiguratorów, które pomagają w doborze właściwej felgi do swojego pojazdu. Przede wszystkim takie narzędzia powstały po to, aby uniknąć pomyłki, które bardzo często mają miejsce w trakcie zakupu felgi. Taka wyszukiwarka pomoże nam w doborze odpowiedniego koła o odpowiedniej wielkości do danego modelu pojazdu.

Jak dobrać oponę do felgi? Podstawowe zasady

Jak dobrze i skutecznie dobrać opony do felg Advanti Racing? W tym celu powinniśmy wcześniej przygotować odpowiednie parametry naszej felgi. W rezultacie warto skorzystać z poniższej ściągi, która pomoże w odczytaniu odpowiednich danych. Kombinacja zawsze zaczyna się od szerokości, która jest liczona zazwyczaj w calach, kolejna litera oznacza profil kołnierza, następnie mamy średnicę felgi, profil przekroju oraz w jakim stopniu jest osadzona felga. Jeżeli przy zmianie opony jesteśmy zdani tylko na siebie, należy pamiętać o tych parametrach, które wyrażają odpowiednią możliwość montażu felgi do naszej opony. Jeżeli nie chcemy podejmować się takiego zadania, warto skierować się do specjalistycznych warsztatów wulkanizacyjnych, które fachowo zajmują się dobraniem odpowiedniej felgi i koła do naszego pojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Opinie o 321 sprzedane

321 sprzedane – opinie

0
Nie zawsze mamy czas na zaangażowany proces sprzedaży naszego starego samochodu. Jednocześnie też nie zawsze chcemy oddawać nasz ukochany, wysłużony pojazd prosto w ręce...
Felgi Brock opinie

Felgi Brock – opinie

Felgi ATT opinie

Felgi ATT – opinie

Opinie o Shoei

Shoei – opinie

samochód z filtrami donaldson

Donaldson – opinie

Opinie o Stako

Stako — opinie

OSTATNIE POSTY