Strona głównaNowościKurier bez umowy i paczka dostarczona w 48h? To możliwe!

Kurier bez umowy i paczka dostarczona w 48h? To możliwe!

-

Popularność i dostępność zakupów online, a także fakt, iż każda minuta jest na wagę złota sprawiły, że coraz częściej większość czynności wykonujemy nie wychodząc z domu. Najczęściej jest to widoczne w przypadku zamawiania rzeczy kupionych przez Internet, ale sporo osób działa także w drugą stronę – wysyłając paczki do znajomych. Czy to faktycznie jest tak tanie? Jaki jest rzeczywisty koszt przesyłki kurierskiej?

  • Przesyłka od punktu do punktu
  • Bez zbędnych formalności
  • Za niewielkie pieniądze

Dość często można spotkać się jeszcze z opinią, iż ludzie nadal wolą samodzielnie dostarczyć daną rzecz do drugiej osoby niż korzystać z usług kuriera czy automat Paczkomat, obawiając się o formalności, koszty oraz bezpieczeństwo. Na szczęście szybko rozwijający się sektor usług kurierskich sprawia, że osób o takim przekonaniu jest coraz mniej.

Przesyłka od punktu do punktu

Do wyboru mamy dwie możliwości – wygodną oraz bardzo wygodną. Pierwsza z nich to nadania paczki w jednym z dostępnych punktów, których na terenie całej Polski jest bardzo dużo – wystarczy tylko wybrać najbardziej nam pasujący, udać się do niego z przesyłką i nadać. Wariant bardziej wygodny to opcja z kurierem, pojawiającym się u naszego progu, który odbierze przesyłkę i dostarczy ją pod wskazany adres.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w dużym mieście, małym miasteczku czy prowadzisz spokojne życie na wsi – od punktu do punktu oznacza, że kurier odnajdzie cię wszędzie, meldując wykonanie swojego zadania w naprawdę rekordowym tempie. W kwestii odebrania przesyłki, także mamy możliwość wyboru, gdyż punkty nadawcze są również punktami odbioru paczki – wystarczy zaznaczyć odpowiednie miejsce na mapie, a nasz adresat bez żadnego stresu będzie mógł zabrać pakunek o dowolnej, pasującej mu porze.

Bez zbędnych formalności

Decydując się na opcję, kiedy to kurier odbierze paczkę spod wskazanego adresu, nie musisz obawiać się już, że czeka cię wypełnianie miliona druków, czy co gorsza, podpisywanie umowy o świadczenie usług kurierskich – czasy takich praktyk na szczęście już minęły i teraz wszystko odbywa się o wiele łatwiej i szybciej.

Wystarczy chwila spędzona przed ekranem, wypełnienie potrzebnych danych (takich jak nadawca oraz odbiorca), określenie rozmiaru przesyłki i przygotowanie jej do nadania, aby po kilku chwilach móc rozsiąść się wygodnie w fotelu i rozpocząć odliczanie do przybycia kuriera.

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z tej opcji, zawsze możesz nadać paczkę w jednym z dostępnych punktów, a ona i tak znajdzie się w rękach odbiorcy najpóźniej za dwa dni.

Za niewielkie pieniądze

Pamiętacie jeszcze paczki z Niemiec od rodziny? Czy wysyłanie przesyłki na drugi koniec Polski? Nie dość, że czas oczekiwania był niesamowicie długi to jeszcze koszt z tym związany był ogromny. To już także przeszłość – decydując się na nadanie paczki, która ma trafić do odbiorcy pod dowolnym, wskazanym adresem na terenie naszego kraju, zapłacicie mniej niż 20 złotych (w przypadku małych gabarytów) – to brzmi jak faktycznie tania paczka.

Jeśli planujecie nadać większą przesyłkę, różnica w cenie nie będzie wielka – wystarczy kilka złotych dopłaty i paczka o wymiarach 50x50x80 znajdzie się bezpiecznie u odbiorcy w ciągu 48 godzin. Prawda, że brzmi to świetnie?

Bez zbędnych formalności, za naprawdę niewielkie pieniądze oraz z dostarczeniem pod same drzwi – wysyłanie paczek w XXI wieku stało się zdecydowanie przyjemniejsze niż w przypadku naszych rodziców czy dziadków – skoro o nich mowa, może pora na przesyłkę niespodziankę?

Artykuł sponsorowany

POPULARNE

dofinansowanie do samochodu

Dofinansowanie do samochodu dla osoby niepełnosprawnej [2020]

1
Jeśli chodzi o poruszanie się po mieście czy załatwianie codziennych spraw w urzędzie, czy sklepach, nie jest tajemnicą, że osoby niepełnosprawne – szczególnie...

Crossovery a SUVy

uber jak zacząć

Uber – jak zacząć?

OSTATNIE POSTY