Strona głównaNowościFoteliki obrotowe BeSafe - najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Foteliki obrotowe BeSafe – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

-

Fotelik samochodowy jest niezbędny, jeśli chcesz podróżować ze swoim maluchem. Wspólne podróże to świetna okazja na poznawanie świata. Przemieszczanie się autem jest również najlepszym rozwiązaniem, gdy wieziesz dziecko do żłobka, czy przedszkola. Bez względu na długość trasy, fotelik jest konieczny – nie tylko ze względów prawnych, ale po prostu dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. 

Czym są foteliki obrotowe?

Na rynku jest wiele rodzajów fotelików dla najmłodszych. Co więc wyróżnia fotelik samochodowy obrotowy? Jest to taki rodzaj fotelika, który pozwala na obrót siedziska o 360 stopni – również tyłem do kierunku jazdy.

Jest to bardzo ważne, ponieważ polskie prawo jasno wskazuje, że najmłodsi pasażerowie muszą być właśnie w tej pozycji minimum do 15. miesiąca życia. Później jest to już niewymagane, ale nadal warte rozważenia. 

Fotelik obrotowy 360 stopni to najlepsze rozwiązanie dla rodziców – dbacie o bezpieczeństwo swoich dzieci, ale również o własny komfort użytkowania. Dla wygody możecie bowiem najpierw obrócić fotelik przodem do kierunku jazdy lub przodem do drzwi, aby wygodnie umieścić malucha w środku. Obrotowy fotelik ułatwia również zabezpieczenie dziecka. Pasy nie będą już żadnym problemem. 

W ten sposób możecie przewozić swoje dziecko bezpiecznie i wygodnie. 

Jak wybrać najlepszy fotelik obrotowy?

Najważniejszym czynnikiem w wyborze fotelika jest bezpieczeństwo. Dobrze dopasowany i solidny fotelik będzie zapewniał dziecku ochronę podczas jazdy. Koniecznie sprawdź, czy fotelik ma atest PZH (Polski Związek Higieny) i przeszedł odpowiednie testy bezpieczeństwa.

Równie ważna jest wygoda – siedzisko powinno być miękkie i odpowiednie dla wzrostu Twojego dziecka, a regulacja odpowiednio dobrana.

Pamiętaj także o tym, żeby fotelik był łatwy w utrzymaniu w czystości. 

Dobrze wybrany fotelik obrotowy to inwestycja na kilka lat; zwłaszcza jeśli od razu zdecydujesz się na taki od 40 do 105 cm. Musisz jednak pamiętać, że taki fotelik obrotowy jest już mniej mobilny od tzw. skorupy. 

Montaż fotelika obrotowego

Czy każdy może montować fotelik samochodowy? Tak. Odpowiednio dobrany produkt jest łatwy w montażu, co pozwala na korzystanie z niego np. w przypadku jazdy taksówką. Nie każdy członek rodziny ma własny samochód, a jazda taksówką jest świetnym wyborem, gdy  rodzicowi się śpieszy lub maluch jest przeziębiony i chcecie uniknąć transportu publicznego. 

Foteliki obrotowe BeSafe zostały tak przemyślane, aby każdy poradził sobie z ich bezpiecznym montażem. Skandynawska precyzja i jakość wykonania gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych.

Foteliki do montażu tyłem zazwyczaj ciężko ustawić. Dlatego też zaprojektowaliśmy unikalną metodę. Technologia Universal Level Technology™ wbudowana w konstrukcję bazy fotelika rozwiązuje wszelkie problemy; łącznie z odpowiednim ustawieniem poziomu nachylenia.

Bez względu na nachylenie fotelu Twojego samochodu, zamontujesz nasz fotelik obrotowy w odpowiedni sposób. Nawet jeśli jest to 20 stopni. Same foteliki obrotowe mają również własne poziomy regulacji dla jeszcze większego bezpieczeństwa i wygody.

Fotelik obrotowy

Fotelik obrotowy BeSafe

Odpowiedni fotelik obrotowy to nie tylko wygoda montażu. Ważne są również wyniki bezpieczeństwa osiągane w testach. W przypadku fotelików BeSafe możesz liczyć na najwyższe standardy. 

Zarówno fotelik obroty BeSafe iZi Twist B i-Size, jak i iZi Twist i-Size zawierają specjalny pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber, który zapewnia ochronę najwrażliwszych części ciała dziecka – jego główki oraz szyi. 

Nasze foteliki obrotowe mają jeszcze jedną przewagę – oferujemy specjalne wkładki, które zwiększą zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę użytkowania. Przyjemnie otulą Twoje dziecko od najmłodszych lat, ale również ochronią je przed ewentualnymi uderzeniami z boków. 

Wkładki możesz swobodnie wymieniać, aby wraz ze wzrostem dziecka optymalizować swój fotelik obrotowy do jego wymagań. 

Podsumowanie

Fotelik obrotowy to jeden z najbardziej istotnych wyborów, kiedy myślisz o podróżowaniu z dzieckiem. Warto poświęcić chwilę i zastanowić się nad odpowiednim wyborem.

Większość fotelików w naszej ofercie to te montowane tyłem do kierunku jazdy – propagujemy najwyższy standard bezpieczeństwa, również po 15. miesiącu życia dziecka.

Montaż jest prosty, a każdy rodzaj fotelika przemyślany również pod kątem komfortu – zarówno dziecka, jak i rodziców. Prostota użytkowania, najwyższa jakość materiałów i odpowiednie testy. Na to możesz liczyć w przypadku fotelików obrotowych BeSafe. (Więcej znajdziesz tutaj.)

Artykuł sponsorowany

POPULARNE

dofinansowanie do samochodu

Dofinansowanie do samochodu dla osoby niepełnosprawnej [2020]

1
Jeśli chodzi o poruszanie się po mieście czy załatwianie codziennych spraw w urzędzie, czy sklepach, nie jest tajemnicą, że osoby niepełnosprawne – szczególnie...

Crossovery a SUVy

OSTATNIE POSTY