Strona głównaZakupComarch Optima online - zalety rozwiązania w chmurze

Comarch Optima online – zalety rozwiązania w chmurze

-

Chmura zrewolucjonizowała rynek oprogramowania. Ten zbiór zlokalizowanych na całym świecie serwerów umożliwia przechowywanie firmowych danych w bezpieczny i niedrogi sposób. Za tym idzie nieograniczony dostęp do wszystkich informacji przez całą dobę. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu, by przejrzeć firmowe dane i wprowadzić zmiany, które są konieczne.

Oprogramowanie Comarch Optima także dostępne jest w chmurze, a liczba klientów zadowolonych z tego rozwiązania stale rośnie. Sprawdź, jak działa optimawchmurze.pl i jakie są zalety Comarch Optima w wersji online.  

Wszyscy, którzy korzystają z Comarch Optima w chmurze, podkreślają, że to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie. Całodobowy dostęp do firmowych informacji z dowolnego miejsca na Ziemi sprawdza się szczególnie w dobie pracy zdalnej. To ważne także dla pracowników, którzy pracują projektowo, w niestandardowych godzinach pracy. Wszystkie informacje, które są im potrzebne, mają na wyciągnięcie ręki. 

Z uwagi na to, że oprogramowanie dostępne jest online, może być na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu jest zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Wszystkie zmiany w prawie podatkowym lub dotyczące zatrudnienia implementowane są automatycznie. 

Comarch Optima w chmurze to oszczędność – dane przechowywane są na zewnętrznym, bezpiecznym serwerze. Każdy użytkownik płaci niewielki miesięczny abonament, który ustalany jest indywidualnie. Nie ma potrzeby wykupywania miejsca na serwerze, czy posiadania własnych serwerów do przechowywania danych. 

Źródło: optimawchmurze.pl

Całą obsługą informatyczną aplikacji zajmują się pracownicy Comarch Optima i są w stanie zdalnie rozwiązać wszystkie problemy, które pojawią się w czasie korzystania z oprogramowania.  

Każdy klient, który decyduje się na Comarch Optima, powinien najpierw zapoznać się ze wszystkimi funkcjonalnościami, które oferuje to oprogramowania. Aby to zrobić, trzeba skorzystać z wersji demo i sprawdzić, jakie są jego możliwości. Pracownicy zaplecza IT w Comarch Optima dostosowują oprogramowanie do potrzeb firmy, która się do nich zgłosiła. Podobnie jest z ceną – każdorazowo ustalana jest indywidualnie. 

Oprogramowanie Comarch Optima online będzie rozwijać się wraz z twoją firmą. Jeśli zatrudnisz nowego pracownika, zdalnie uzyskasz dla niego dostęp do firmowych danych. Poza tym do programu można dodawać kolejne moduły za każdym razem, gdy okaże się to konieczne. Jednym z podstawowych założeń Comarch Optima jest to, że twoja firma się zmienia. Rynek działa dynamicznie, a mając Comarch Optima, będziesz nadążać za zmianami. 

Dzięki Comarch Optima w chmurze usprawnisz firmową komunikację. Wszystkie dane wprowadzone przez sprzedawców będą od razu widoczne w księgowości. Informacje o zaksięgowanej fakturze trafią do magazynu, z którego wysyłany jest towar. Każdy pracownik ma dostęp do tych danych, które są niezbędne do wykonywania jego obowiązków. Możesz indywidualnie ustalać poziom dostępu dla poszczególnych loginów przydzielonych pracownikom. 

Źródło: optimawchmurze.pl

Firma, która korzysta z nowoczesnych rozwiązań, nie musi skupiać się na procesach. Wszystkie obszary (kadry, finanse, sprzedaż) są uporządkowane i sprawnie współdziałają. Oprogramowanie Comarch Optima zostało stworzone z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą prowadzić biznes na własnych zasadach: rozwijać się i mieć poczucie tego, że firma funkcjonuje na solidnych podstawach. 

Artykuł sponsorowany

POPULARNE

Jaki klucz dynamometryczny wybrać?

Jaki klucz dynamometryczny wybrać?

0
Klucz dynamometryczny, to w ostatnim czasie niezwykle popularne narzędzie, które używane jest przede wszystkim przez mechaników samochodowych, oraz pasjonatów motoryzacji. Klucza dynamometrycznego używa się,...
zakup pierwszego samochodu

Jak kupić pierwszy samochód

kupno samochodu od komornika

Samochód z licytacji komorniczej

Hankook – opinie o oponach

Hankook – opinie o oponach

OSTATNIE POSTY