Strona głównaNowościToyota Camry 2019 - opinie, spalanie, dane techniczne

Toyota Camry 2019 – opinie, spalanie, dane techniczne

-

Toyota Camry, mało kto wie, że pierwsza Camry wyszła już w roku 1982. W roku 2017 zaprezentowano na targach North American International Auto Show już ósmą wersje tego samochodu. Zainteresowanie samochodem jest naprawdę sporę. Dowiedz się jakie są koszta, spalanie oraz jakie nowości wprowadziła Toyota w swoim ósmym modelu.  

toyota camry

Na samym wstępie warto powiedzieć, że w Europie będzie oferowany tylko i wyłącznie jeden model silnikowy. Toyota Camry ósmej generacji będzie wyposażony w silnik o pojemności 2500 cm3. Oczywiście poza silniki spalinowym znajdziemy w nim również silnik elektryczny. Jak na prawdziwą hybrydę przystało Toyota Camry według producenta ma spalać zaledwie 4,3 litra paliwa. Jak będzie w praktyce będzie z spalaniem? O tym dowiemy się już niedługo, ponieważ Toyota Camry wypuszczana będzie w pierwszym kwartale 2019 w Polsce i Europie. Różne testy oraz opinie największych portali motoryzacyjnych na świecie nie mają do czego się przyczepić w przypadku Toyoty Camry. Dobrze wykonane wnętrze sprawa wrażenie auta drogiego, wytrzymałego. Dodano również listy z materiału drewnopodobnego, które sprawiają wrażenie, że auto jest naprawdę nie samochodem klasy średniej, a samochodem o półkę wyżej.

Toyota Camry opinie

Z pewnością negatywną opinią będą atakować użytkownicy i miłośnicy aut sportowych. Według producenta Toyota Camry będzie poruszała się z maksymalną prędkością 180 kilometrów na godzinę. Co nie oszukujmy się nie jest super wynikiem, lecz na miastowe warunki jak najbardziej odpowiednie. Auto prowadzi się naprawdę dobrze, możemy zauważyć wysoki komfort jazdy nawet po dziurawej nawierzchni. Poza komfortem jest także bardzo użyteczne. Toyota Camry wyposażona jest w bagażnik o pojemności ponad 500 litrów.  Auto będzie wypuszczone tylko z napędem na przednią oś.

toyota camry opinie

Nie można zapomnieć o tym, żeby nie powiedzieć o Toyota Safety Sensor. Pełen pakiety systemów w już drugiej wersji będzie na wyposażeniu każdej Camry. Testy i liczne opinią pokazują, że system ten jest naprawdę dobry. Na czym polega Toyota Safety Sensor w Camrze? To szereg systemów, laserów i mierników, które mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania samochodu. System ten w drugiej wersji zastosował mnóstwo nowych rozwiązań, którymi warto się zainteresować. Znajdziemy tam także układ Pre-Collision System, który ma za zadanie wykrywanie pieszych i rowerzystów niezależnie od pory dnia. Coraz więcej samochodów jest wyposażonych w system kontroli pasa. Jest to z pewnością krok ku autonomiczności samochodów. Toyota Camry posiada Lane Tracing Assist, który ma za zadanie pilnować, aby samochód nie zboczył ze swojego pasa. System ten szczególnie przydatny może okazać się dla osób chorych na cukrzycę lub inne choroby, gdzie może wystąpić utrata przytomności. Automatic High Beam to system, który pozwoli na zaoszczędzenie nerwów osobom, które jadą z naprzeciwka. Jeśli jedziemy na “długich” to system wykrywając samochód przełączy nasze światła na światła mijania.

Reasumując rok 2019 może należeć własnie do Toyoty Camry. Auto jest oszczędne, nowoczesne, a z wyglądu niczego mu nie brakuje. Na pewno znajdzie wielu kupców, czy ma szanse na zostanie samochodem roku? Podziel się swoją opinią razem z innymi użytkownikami.

POPULARNE

Czy przyjęcie mandatu jest obowiązkowe?

Nowy taryfikator mandatów 2019

0
Jak zwykle początek roku zainicjował zmiany, również w karach dla kierowców. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych punktów z nowego taryfikatora mandatów....
opony terenowe

Opony dostawcze i terenowe

uber jak zacząć

Uber – jak zacząć?

OSTATNIE POSTY