Strona głównaTuningJaki dressing do plastików wewnętrznych wybrać?

Jaki dressing do plastików wewnętrznych wybrać?

-

Czym jest dressing? To preparat do zabezpieczania plastików wewnętrznych w samochodzie. Kierowcy często uważają za pełny zabieg czyszczący auto jedynie jego umycie, zapominając o wnętrzu samochodu i odpowiednim jego zabezpieczeniu. Czysty kokpit wiąże się z komfortem jazdy. Brudne, zakurzone, tłuste powierzchnie nie sprawiają, że podróż staje się przyjemniejsza. Promieniowanie UV sprawia, że plastikowe powierzchnie niszczeją, stają się wypłowiałe. Dressing może temu skutecznie zapobiegać, a także przywrócić dawny blask. Ważne jest, aby powierzchnia po czyszczeniu nie była lepka, tłusta i przyciągająca kurz. Ważne jest także dobranie odpowiedniego zapachu, ponieważ utrzymuje się on sporo czasu, dlatego też nie powinien być on dla nas drażniący. Powinien umilić nam czas podróży. W tym artykule poznasz ciekawe propozycje dressingów do plastików wewnętrznych i do kokpitu, które uwzględniają czynniki, o których wspomnieliśmy.

Dressing do plastików wewnętrznych – lista

Jednym z popularnych dressingów do plastików wewnętrznych jest Binder Interior Wax. Wyróżnia się on uniwersalnością, a przy tym jest bezpieczny dla wnętrza naszego samochodu. Impregnuje zarówno plastik, skórę, jak i tworzywa sztuczne. Chroni kokpit przed działaniem promieniowania UV, a także przed osadzaniem się kurzu. Oprócz tego świetnie kryje wszelkie rysy plastików, dzięki czemu wnętrze samochodu odzyskuje dawny blask. Ten dressing do kokpitu jest łatwo dostępny, wydajny, łatwy w aplikacji, a efekt cieszy przez długie dni.

Kolejnym polecanym dressingiem do plastików wewnętrznych jest ADBL Interior WOW. Nie zaburza on naturalnego wyglądu wnętrza, chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także sprawia, że wypłowiałe elementy nabierają dawnej świetności. Po użyciu tego dressingu, powłoka nie staje się lepka, nie przyciąga kurzu, dzięki czemu kokpit może na dłużej być w dobrym stanie. Oprócz świetnej jakości, definiuje go dobra cena.

Jednym z popularnych dressingów do plastików wewnętrznych jest Shiny Garage Apple Dressing, które także wykazuje właściwości ochronne przed szkodliwymi promieniami UV. Oprócz tego zabezpiecza on powierzchnię kokpitu przed osadzaniem wody, kurzu. Jego zapach jest rewelacyjny – zielone jabłko. Trafia on w gusta większości kierowców, przez co jest tak często wybierany. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, dlatego też ten dressing zdobył wielu zwolenników.

Inny dressing do kokpitu to Polytop Kunststoffpflege. Jest to jeden z preparatów o bardzo wysokiej jakości. Większość kosmetyków samochodowych firmy Polytop jest rekomendowanych przez Mercedes–Benz. Coś, co w pierwszej kolejności powoduje, że Polytop jest nad innymi dressingami to zapach perfum Davidoff. Jego użycie wiąże się z pozostawieniem satynowego filmu na powierzchni plastików wewnętrznych i kokpitu, który sprawia, że elementy te nabierają dawnej świetności i wyglądają, jak nowe. Oprócz tego ten dressing do kokpitu zapewnia długotrwałe pokrycie warstwą antystatyczną, która chroni przed osadzaniem się kurzu i powstawaniu lepkiej powierzchni.

Funky Witch Mademoiselle to dressing do plastików wewnętrznych, który idealnie sprawdza się w cyklicznym użytkowaniu. Świetnie zabezpiecza kokpit i plastikowe elementy wnętrza samochodu przed szkodliwym światłem UV. Jego formuła zapewnia równomierne rozprowadzanie preparatu, dzięki czemu cały proces dressingowania daje świetny efekt – elementy stają się eleganckie, błyszczą, wyglądają, jak nowe. Oprócz tego ten dressing do plastików wewnętrznych wyróżnia się świeżym aromatem i dużą wydajnością.

POPULARNE

przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb

2
Z tego posty dowiesz się między jak i dlaczego przyciemniamy szyby. Jakie przepisy dotyczą tej czynności oraz jak przyciemnić szyby w samochodzie krok po kroku. Przyciemnianie...

Car Detailing Rybnik

Car Detailing Rawicz

małe tablice rejestracyjne

Małe tablice rejestracyjne

OSTATNIE POSTY