Strona głównaAuta elektryczneCzy opłaca się kupować Tesle?

Czy opłaca się kupować Tesle?

-

Samochody elektryczne nabierają rozpędu, widać je coraz częściej nawet na polskich drogach. Czy opłaca się kupować tesle? Najpopularniejszą marką samochodu elektrycznego jest Tesla, pierwszy samochód, który został wysłany w kosmos. Tesla to firma Elona Muska, południowoafrykańskiego przedsiębiorcy, który ma na swoim koncie parę potężnych biznesów.

Ile kosztuje Tesla?

Jak wiadomo samochody elektryczne są droższe od tych spalinowych. Ekologia jest najprościej rzecz ujmując droga. Samochody elektryczne to jednak przyszłość, która zbliża się nieuchronnie. Jak wiemy niektóre miasta w Europie nie wpuszczają do centrum samochodów z silnikiem diesel, kolejnym krokiem są silniki benzynowe, na które mają być nałożone ograniczenia i w roku 2030 zakończyć ich sprzedaż w niektórych państwach.  Jak wcześniej wspominaliśmy samochody elektryczne nie należą do najtańszych opcji. Z czasem jednak są coraz tańsze i coraz bardziej niezawodne oraz mają coraz lepsze parametry techniczne. Cena tesli p100d nie jest jednak najmniejsza, ponieważ wynosi ponad 500 tysięcy złotych. Gdzie kupić tesle? Tesla póki co nie ma swojego polskiego oddziału, ale możemy znaleźć sporo ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych takich jak otomoto. Często są to auta używane i po delikatnych stłuczkach. Ceny używanych samochodów zachęcają, lecz musimy tutaj się zderzyć z jeszcze jednym minusem. Stacje ładowań samochodów elektrycznych znajdziemy tylko w większych miastach. Z roku na rok bardzo szybko przybywa punktów, gdzie możemy naładować swoją teslę, lecz jeśli mieszkamy w mniejszym mieście to niestety będziemy musieli naładować swój samochód na własną rękę.

tesla s opinie

Tesla s opinie

Tesla model S jest produkowana od ponad 7 lat, która sprzedaje się do dnia dzisiejszego bardzo dobrze . Producent dodatkowo gwarantuje 8 lat gwarancji na akumulatory, bez żadnego limitu przebiegu, jak to często bywa zapisane w umowach. Jakie są opinie na temat modelu S? Według opinii wielki serwisów motoryzacyjnych na całym świecie jest to najlepszy samochód elektryczny, który został wyprodukowany w swoim okresie. Przyjęło się, że samochody elektryczne nie nadają się do użytku, ponieważ są powolne oraz szybko się rozładowują. Tesla model S bardzo szybko przekonał sporą część ludzi do zakupu swoimi danymi technicznymi. W najmocniejszej wersji p100d zasięg na jednym pełnym ładowaniu wynosi ponad 550 kilometrów. Drugą zaletą, która przekonała ludzi do zmiany opinii jest fakt, że ten samochód jest naprawdę szybki. W najszybszej wersji tego samochodu osiągniemy prędkość w okolicach 250 kilometrów na godzinę. Nieźle, prawda? Opinie użytkownikach na forach nie pozostawiają wątpliwości. Tesla model S to udany samochód, którym warto się zainteresować.

Tesla p100d cena

Leasing samochodu elektrycznego jest bardziej opłacalny niż w przypadku samochodu spalinowego. Polskie prawo zwiększyło limity dotyczące wliczania kosztów. W przypadku samochodu limit ten został zwiększony o ponad 40 tysięcy. Cena Tesli może i nie jest najmniejsza, ale jest to z pewnością samochód, który mimo, że jest bardzo cichy to zwraca uwagę na ulicy. Tesla serwuje bardzo dużo nowoczesnych rozwiązań takich jak supercharger czy autonomie w sterowaniu pojazdem. Z pewnością w najbliższych latach zauważymy duży wzrost tych samochód na polskich ulicach.

POPULARNE

SAMOCHÓD HYBRYDOWY PIRUS

Czym są samochody hybrydowe?

0
Samochody hybrydowe to hit ostatniej dekady. Z miesiąca na miesiąc wprowadzane są coraz bardziej zaostrzone przepisy dotyczące norm spalinowych. Samochód hybrydowy ma być połączeniem...

OSTATNIE POSTY