Strona głównaZakupBFGoodrich – opinie o producencie

BFGoodrich – opinie o producencie

-

Okres zimowy zbliża się wielkimi krokami i jest to czas, w którym przygotowujemy swoje pojazdy do zbliżającej się złej aury pogodowej. W tym przypadku największą uwagę skupiamy na wyborze odpowiedniego kompletu zimowych opon do samochodu. Wbrew pozorom to zadanie nie należy do łatwych czynności, dlatego należy odpowiednio się do niego przygotować. Wiele osób miewa problemy z wyborem właściwej opony do samochodu ze względu na to, że na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pochodzą od różnych producentów. W związku z tym postanowiliśmy pomóc opisując jednego z takich producentów – BFGoodrich. BFGoodrich to producent opon, który jest najczęściej kojarzony z produktami, które spełniają preferencje najbardziej wymagających kierowców i miłośników podróży. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie posiada opinie, jakie jest pochodzenie tego producenta, i przetestujemy najpopularniejsze modele opon marki BFGoodrich.

Opony zimowe BFGoodrich – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o oponach zimowych marki BFGoodrich? Producent BFGoodrich pochodzenia amerykańskiego z siedzibą w Charlotte, specjalizuje się już od 1870 roku w tworzeniu opon. W początkowej fazie przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją urządzeń i opon tylko i wyłącznie do branży lotniczej. Z biegiem lat BFGoodrich dzięki dynamicznemu rozwojowi i zdobyciu cennego doświadczenia rozpoczęła produkcję opon do samochodów osobowych i ciężarowych. Dzięki renomie i rosnącej popularności, BFGoodrich zyskało przychylne opinie klientów, to wszystko przyczyniło się do tego, że marka stała się podstawowym wyborem wśród amerykańskich właścicieli pojazdów. Kolejną rzeczą, która wyróżnia markę BFGoodrich to dbałość o detale, przede wszystkim marka przykłada szczególną wagę do trwałości opon letnich i zimowych, dlatego każdy model opony przed wypuszczeniem na rynek zostaje poddany rygorystycznym testom jakości i bezpieczeństwa. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie i przetestujemy najpopularniejsze modele opon

BFGoodrich All Terrain

W pierwszej kolejności weźmiemy pod lupę oponę marki BFGoodrich – All Terrain. Przede wszystkim opona All Terrain to produkt, który posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, jest ona przeznaczona dla pojazdów terenowych o napędzie 4×4. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy marka BFGoodrich wyróżnia się wysoką trwałością opon, dlatego zastosowane i przetestowane innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do tego, że opona All Terrain jest o ponad 20% wytrzymalsza od standardowych opon, w ten sposób opona jest odporna na szybkie ścieranie i na wszelkie pojawiające się uszkodzenia mechaniczne. Cała tajemnica tej opony tkwi w użytej mieszance, która została opracowana przy użyciu polimerów. All Terrain jest również odporna na działanie wysokich temperatur, dlatego jest tak chętnie wybierana przez kierowców i zyskuje wiele pozytywnych opinii.

BFGoodrich G-Grip All Season 2

Kolejną cieszącą się dużą popularnością oponą jest model G-Grip All Season 2. Jest to opona całoroczna, i jest ona zaliczana do klasy średniej. G-Grip All Season 2 to opona, która została skonstruowana przy użyciu wielu pionierskich rozwiązań, które przyczyniają się do uzyskiwania wysokich osiągów oraz zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Twórcy G-Grip All Season 2 dzięki przeprowadzonym ścisłym testom opracowali produkt, który nie tylko zwiększa komfort z jazdy, ale również przyczynia się do skrócenia całkowitej drogi hamowania nawet do 4 metrów, jest niezwykle dobry wynik, dlatego G-Grip All Season 2 to opona całoroczna, która często pojawia się w różnych zestawieniach i rankingach opon.

BFGoodrich G-force Winter 2

Kolejną polecaną oponą i zyskującą pozytywne opinie jest model G-Force Winter 2. Model ten przedstawia oponę zimową, która charakteryzuje się wysoką przyczepnością do nawierzchni. Opona G-Force Winter 2 gwarantuje również większe przyspieszenie oraz uzyskiwanie lepszych parametrów w trakcie jazdy po śliskim i oblodzonym asfalcie. Te wszystkie zalety G-Force Winter 2 zawdzięcza dzięki zastosowaniu kierunkowego bieżnika. Innowacyjna konstrukcja tej opony zimowej umożliwia na efektywniejsze odprowadzanie błota oraz śniegu spod opony. Model G-Force Winter 2 marki BFGoodrich został opracowany na podstawie pionierskiej mieszanki, która sprawia, że opona jest lekka i jest znacznie wytrzymalsza na pojawiające się opory toczenia w trakcie prowadzenia pojazdu, w rezultacie kierowcy mogą zaobserwować mniejsze zużycie paliwa.

POPULARNE

NEGOCJACJA CENY

Jak negocjować cenę samochodu?

0
Kupno samochodu to duże wydarzenie w życiu człowieka, zwłaszcza, gdy jest to pierwszy samochód. Zawsze chcemy zrobić to jak najniższym kosztem. Najlepszym sposobem na...
Opinie o 321 sprzedane

321 sprzedane – opinie

auta z usa

Kupno auta z USA

OSTATNIE POSTY