Strona głównaZakupFerodo – układy hamulcowe opinie

Ferodo – układy hamulcowe opinie

-

Nic nie jest chyba równie ważne jak bezpieczeństwo swoje i bliskich. Dlatego też każdy mechanik powinien dołożyć starań, aby części układu hamulcowego były dobierane ze względu na jak najwyższa jakość i niezawodność. Do tego trzeba sprawdzić, czy tarcze hamulcowe mają dobrą opinię wśród ekspertów i mechaników.

Tarcze Ferodo – trwałość i bezpieczeństwo

Tarcze hamulcowe są podstawowym elementem układu hamulcowego, ponieważ wytwarzają one tarcie, które zatrzymuje koła. Na rynku możemy znaleźć wielu producentów, którzy twierdzą, iż to właśnie wybór ich produktu dostarczy Ci najlepszą jakość tarcz. Jedną z nich jest firma Ferodo, która dostarcza podzespoły takie jak tarcze, których opinie są zawsze pozytywne. 

Materiał, z którego wykonane są tarcze hamulcowe Ferodo zapewnia długotrwałość, a technologia Pillar Venting gwarantuje dłuższą żywotność tarczy i klocków.

Klocki hamulcowe Ferodo – najlepsze opinie wśród ekspertów 

Klocki hamulcowe to element, który jest eksploatacyjny. Aby jednak ograniczyć do minimum wymiany klocki, a przy tym częste wizyty u mechanika, należy zadbać o jak najtrwalsze. Polecanym wyborem są tarcze i klocki Ferodo, które dzięki temu, że są fabrycznie zaprojektowane do większości europejskich aut na rynku, mają bardzo dobre opinie wśród mechaników i diagnostów. 

To, co wyróżnia produkty Ferodo od konkurencji to zwiększone bezpieczeństwo, obniżony poziom hałasu oraz drgań, odpowiednie obrobienie i wyważenie, czy też spełnione wszelkie wymagania najlepszych producentów samochodów.  

Ferodo ds performance oraz ds 2500

Sięgając po opinie u wielu ekspertów tuningu, co do klocków i tarcz hamulcowych marki Ferodo, napotkamy na same pochlebstwa. Zostały one specjalnie zaprojektowane do użytku drogowego, choć łączą w sobie najlepsze cechy hamulców wyścigowych. Mają one większą odporność na wysokie tarcia, doskonałą żywotność tarczy oraz lepszą wydajność w niskich temperaturach. W testach drogowych średni współczynnik tarcia wyniósł 0,46, co jest bardzo dobrym wynikiem na tle konkurencyjnych produktów.

Czemu warto zadbać o układ hamulcowy i dlaczego warto zrobić to z produktami Ferodo?

Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze, musimy mieć pewność, że wszystkie komponenty naszego układu hamulcowego, dobrze ze sobą współpracują. Klocki hamulcowe, tarcza i zacisk współgrają ze sobą jako całość, więc wadliwe działanie jednego z nich, może rzutować na cały układ hamulcowy, a co gorsza – na drogę hamowania.

Firma Ferodo, dzięki latom pracy i gromadzeniu cennego doświadczenia, stworzyła tarcze hamulcowe oraz klocki, które zyskały bardzo dobre opinie dzięki poddanym im testom. Dzięki wykorzystanym technologiom Ferodo jest w stanie zapewnić długą żywotność tarcz, a także ciche i bezpieczne hamowanie. 

Co więcej, ten producent układów hamulcowych przenosi swoje doświadczenie ze strefy wyścigów samochodowych do aut na polskie drogi. Wszystkie osiągi komponentów sprawdzane są na prawdziwym torze wyścigowym. Jakość Ferodo potwierdza to, iż jest strategicznym partnerem czołowych marek samochodów osobowych i ciężarowych. 

Ferodo wspiera także mechaników oraz właścicieli warsztatów zestawami szkoleniowymi, oraz nowinkami ze świata nowoczesnych technologii. Na każdym kroku wspierana jest społeczność ludzi, która obrała sobie za cel dostarczać swoim klientom maksimum bezpieczeństwa po rozsądnej cenie. 

Aby być na bieżąco, szukaj aktualności na stronie głównej Ferodo oraz sprawdź, czy firma posiada zestaw hamulcowy do Twojego samochodu. Oferta jest stale poszerzana, więc każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Odwiedź także stronę Garage Gurus, by nabywać nowych umiejętności z pomocą doświadczonych specjalistów. 

Ferodo to wybór dla tych, którzy chcą mieść jakość i bezpieczeństwo w jednym. Dynamika tej firmy sprawia, że potrafi ona sprostać każdemu wyzwaniu, które będą przynosiły kolejne lata innowacyjności w przemyśle motoryzacyjnym. 

POPULARNE

Jaki klucz dynamometryczny wybrać?

Jaki klucz dynamometryczny wybrać?

0
Klucz dynamometryczny, to w ostatnim czasie niezwykle popularne narzędzie, które używane jest przede wszystkim przez mechaników samochodowych, oraz pasjonatów motoryzacji. Klucza dynamometrycznego używa się,...
leasing samochodu

Leasing czy wynajem samochodu?

Samochód gastronomiczny

Samochód gastronomiczny

OSTATNIE POSTY