Strona głównaZakupNajlepszy samochód dla kobiety - top 4

Najlepszy samochód dla kobiety – top 4

-

Dziś artykuł poświęcamy wszystkim kobietom. Jak wiemy, wymagania co do samochodu różnią się, zależnie od płci. Mężczyzna będzie stawiał na moc i osiągi silnika, na jego żywotność, a kobiety przede wszystkim na wygląd. Dziś poruszymy temat, jaki samochód dla kobiet jest najbardziej odpowiedni. Przedstawimy 4 najlepsze samochody dla kobiet, które nie tylko spodobają się, ale także będą służyć bezawaryjnie przez lata. Przyjęło się, że samochód dla kobiety powinien być mały. W pełni się z tym zgadzamy, umożliwi to z całą pewnością poruszanie się po zatłoczonym mieście. Kobiety kochają zakupy, a jak wiemy galerie handlowe nie należą do miejsc, gdzie jest dużo miejsca parkingowego.

TOP 4 najlepszych samochodów dla kobiety

Przedstawione poniżej samochody łączą ze sobą przede wszystkim niską awaryjność, wymiary, ale także wygląd i kolor samochodu. Jeśli chodzi o cenę to przedstawiamy Państwu samochody od 2 tysięcy do 50. Taki przedział cenowy pozwoli znaleźć odpowiednie auto na każdą kieszeń.

Ford Ka

Mały samochód idealny dla kobiet. Ford Ka pojawił się na rynku w 3 generacjach. Pierwsze generacja pojawiła się ponad 20 lat temu, bo w roku 1996. Zacznijmy od pierwszej generacji. Jeśli szukasz małego, ale także taniego samochodu dla kobiet to z całą pewnością Ford Ka będzie dla Ciebie. Co prawda tych samochodów jest coraz mniej na ulicy, ale nadal można znaleźć oferty w internecie, gdzie za używany egzemplarz zapłacimy 1500-2000 złotych. Mały silnik o mocy nieprzekraczającej 100KM będzie idealnym silnikiem dla osób, które zaczynają przygodę z samochodem. A co z wymiarami? Samochód jest naprawdę mały, a jego długość nie przekracza 3620 mm.

najmniejszy samochód dla kobiety

Renault Mégane

Francuskie samochody nie mają za dobrej opinii, lecz w przypadku Renault Mégane jest całkowicie odwrotnie. Samochód ten możemy zobaczyć w 4 generacjach. Dziś skupimy się na generacji z najwyższej półki, czyli na IV generacji, która zamyka nasz górny przedział cenowy. Cena 50 tysięcy nie jest małą kwotą, ale samochód wygląda naprawdę dobrze. Jest dłuższy o metr od Forda Ka. Samochód jest naprawdę dobrze wyposażony, więc jest idealny nie tylko do miasta, ale także w dłuższe trasy. Samochód może przydać się kobietą, które będą kupować pierwszy samochód – Megane posiada między innymi system wspomagania przy ruszaniu na wzniesieniu.

Renault Mégane dla kobiety

Fiat 500

Samochód produkowany od 2008 roku, wiele egzemplarzy jeżdżących po drodze zostało wyprodukowanych w Polsce. Fiat 500 to ikona kobiecości, mały samochód, który idealnie sprawdza się w mieście. Ceny zaczynają się od 16 tysięcy, a kończą w okolicach 45. Wiele modeli tego samochodu zostało wyposażonych w automatyczną skrzynie biegów, więc może być to rozwiązanie dla kobiet, które często przemieszczają się po zakorkowanych ulicach.

jaki samochód dla kobiety

Toyota Aygo

Nasz ranking zamyka Toyota Aygo, która w swojej drugiej generacji jest produkowana od 2014. Uśredniając cenę używanych egzemplarzy, możemy stwierdzić, że cena plasuje się w środku naszego przedziału cenowego. Do wyboru mamy dwa silniki – 1.0 oraz 1.2, oba silniki są bardzo oszczędne, bo średnie spalanie oscyluje w granicach 4.2 na 100km.

Koncerny motoryzacyjne od dłuższego czasu mają kobiety na oku. Dlatego powstało wiele małych samochodów do kobiet, które pozwalają parkować nawet w naprawdę ciasnych uliczkach.


POPULARNE

Produkty K2

Produkty K2 – przegląd produktów, testy, opinie

0
K2 to znana marka chemii i kosmetyków samochodowych. Ze względu na szeroką dostępność, produkty te cieszą się dużą popularnością. Czy warto po nie sięgać?...

Crossovery a SUVy

OSTATNIE POSTY