Strona głównaOpinieSuperauto — opinie, kontakt, opinie z forum 

Superauto — opinie, kontakt, opinie z forum 

-

Superauto.pl to spółka zajmująca się dystrybucją leasingów i udzielaniem kredytów samochodowych. Przedsiębiorstwo kilka razy w czasie swojego funkcjonowania zmieniało nazewnictwo: najpierw z Super Auto S.J., a następnie z Superauto24.com. Spółka istnieje już od 2000 roku, a dwukrotna zmiana nazwy skłoniła internautów do refleksji czy osoby prowadzące biznes Superauto to oszuści. W tym artykule znajdziecie informacje o usługach Superauto oraz opinie z forum.

Sprawdź: Autohero – opinie klientów. Wykop, forum, co mówią?

Superauto — opinie i oferta

Superauto prowadzi portal świadczący usługi leasingowania aut, zarówno nowych jak i używanych. Na stronie Superauto można znaleźć kontakt do wyspecjalizowanych w różnych markach samochodów specjalistów od sprzedaży. Mogą oni zaoferować potencjalnym klientom leasing oraz wynajem auta. Superauto w swojej ofercie posiada abonament długoterminowy oraz średnioterminowy. 

Wachlarz dostępnych pojazdów jest imponujący — na stronie Superauto znajdziemy ponad 30 marek samochodowych, takich jak Audi, BMW, Citroen, Volkswagen czy nawet Tesla. Dodatkowo w ofercie dostępne są samochody osobowe, jak i dostawcze. 

Sprawdź: Jakie auto do ślubu? Stare, białe, najpopularniejsze

Superauto zbiera pozytywne opinie również od niezależnych ekspertów. W 2017 i 2019 roku firma otrzymała nagrodę od kapituły programu Firma Przyjazna Klientowi. Natomiast w  2020 roku firma znalazła się w Rankingu Najcenniejszych Polskich Firm E-commerce według Forbesa, który o Superauto wyrażał pochlebne opinie. Na tej podstawie Superauto powinno otrzymać opinie tylko pozytywne — niestety tak nie jest. Należy jednak zwrócić uwagę na wiarygodność firmy i znaleźć odpowiedź na to dlaczego mówi się, że w Superauto pracują oszuści. Dowiecie się tego w następnym segmencie artykułu.

Superauto – co mówią na forum?

Superauto posiada doskonałe opinie — na swojej stronie internetowej. Prócz tego Superauto na opinie z forum odpowiada bardzo często — zarówno na zadowolone jak i zawiedzione głosy. Wydawać by się mogło, że Superauto utrzymuje kontakt z klientami na odpowiednim poziomie. Mogą przeczyć temu niektóre komentarze. Superauto zbiera ambiwalentne opinie na forum. Niektórzy posuwają się nawet do tego, by opisywać właścicieli Superauto “oszuści”. Zdecydowana większość opinii na forach jest pozytywna, ale istnieje również spora liczba osób piszących o bardzo niepokojących praktykach tego przedsiębiorstwa. 

Czytając o usługach leasingowych firmy Superauto możemy znaleźć opinie o spóźnianiu się z dostarczeniem auta będącego przedmiotem umowy. Co poniektórzy mówią o tym, że Superauto utrudnia kontakt, a następnie nie dostarcza auta. Superauto potrafiło urwać kontakt z klientem, któremu nie został dostarczony pojazd, nawet po upływie okresu, w którym miał być dostarczony. 

Źródło: www.opineo.pl

W przypadku niedotrzymania warunków umowy przez firmę albo przy próbie odzyskania zaliczki za samochód, który nigdy się nie pojawił, firma również zawodzi oczekiwania klientów. Niejedna osoba zgłasza trudności w rozmowie z Superauto, które kontakt ogranicza jak tylko może. 

Co więcej, rezerwacja auta prezentowanego w ofercie na stronie, nie zawsze gwarantuje jego otrzymania po rozpoczęciu transakcji. Użytkownicy opisują sytuacje, w których otrzymują informację zwrotną, ze zarezerwowane dla nich auto zostało sprzedane komuś innemu. Problemy pojawiają się również z ofertą leasingową proponowaną przez Superauto. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Taką przykładową sytuacją podzielił się jeden z niezadowolonych klientów Superauto, który napisał opinie na forum o treści: W ciągu 2 tyg otrzymane oferty finansowania: 2. Pierwsza z doliczonymi wszystkimi bonusami — efekt 300 zł/msc więcej niż konkurencja. Druga już bardziej racjonalna, ale kontakt z doradcą bardzo utrudniony. Podejście: Nie bierzesz co oferujemy, to będziemy robić pod górkę. Jak można się domyślić, klient zrezygnował ostatecznie z usług Superauto, a kontakt urwał się do końca. 

Superauto — kontakt 

Jeśli już mowa o Superauto i możliwościach kontaktu z nimi, na ich stronie można skontaktować się z działem Sprzedaży i Finansowania oraz Obsługą Klienta. Mamy nadzieję, że Superauto poprawi jakość kontaktu z klientem, dzięki czemu Superauto będzie dostawać lepsze opinie na forum. Oby nikt już nie pisał, że w Superauto pracują oszuści!

POPULARNE

Opinie o Renovel

Ravenol – opinie

0
Olej samochodowy to podstawa dobrej pracy i bezpieczeństwa silnika. Jest to element eksploatacyjny, dlatego należy go wymieniać regularnie. Na rynku jednak wybór olejów jest...
Sachs opinie

Sachs – opinie

Opinie o Spidan

Spidan — opinie

ATS opinie

ATS – opinie

OSTATNIE POSTY