Strona głównaNaprawaFirma Impergom - opinie, katalog, testy

Firma Impergom – opinie, katalog, testy

-

Impergom to włoska firma założona w 1976 roku w Turynie. Zajmuje się produkcją gumowych oraz gumowo-metalowych części zamiennych do samochodów. Produkty są bardzo dobrej jakości, co podkreślają posiadane przez markę certyfikaty ISO. Klienci marki Impergom opinie na jej temat wyrażają bardzo chętnie w internecie. Także na terenie Polski jej wyroby spotkać można w wielu warsztatach samochodowych albo zamówić bezpośrednio od dystrybutorów. 

O firmie Impergom

Firma Impergom zajmuje się produkcją części wykonanych z kauczuku i metalu montowanych w samochodach osobowych i ciężarowych marek włoskich, europejskich, ale także azjatyckich oraz amerykańskich. W jej asortymencie znaleźć można łożyska, także łożyska amortyzatorów, przewody elastyczne do doprowadzania powietrza, chłodziwa, paliwa, a także przewody hamulcowe, zestawy naprawcze wahacza, przeguby wału napędowego, zawieszenie silnika i skrzyni biegów, zestawy zawieszenia amortyzatora z łożyskami, czy komplety osłon układu kierowniczego. Wszystko z troską o poszanowanie środowiska naturalnego, co jest jedną z naczelnych zasad przedsiębiorstwa.

Impergom katalog

Na stronie producenta można zapoznać się ze szczegółowym asortymentem Impergom. Katalog części zamiennych także jest tam dostępny, niestety jedynie w wersji włoskiej. W razie pytań z firmą można skontaktować się przez specjalny formularz. Klienci są obsługiwani w aż 8 różnych językach. Dzięki szybkiej odpowiedzi można w łatwy sposób rozwiać swoje wątpliwości co do na przykład doboru odpowiedniej części.

W przypadku firmy Impergom katalog jej produktów jest dostępny także u wielu dystrybutorów części samochodowych. W ofercie są bardzo popularne podzespoły sprowadzane z Włoch, które polskim klientom kojarzą się ze świetną jakością. Nie dziwi zatem, że produkty właśnie tej marki często są proponowane przez mechaników klientom mającym problemy ze swoimi samochodami. To jakość znana od wielu lat, która podbiła ten sektor rynku motoryzacyjnego.

Impergom – opinie zadowolonych klientów

W przypadku Impergom opinie o marce są bardzo pozytywne. Jest ona przedsiębiorstwem z tradycjami. Odkąd w 1999 roku zyskała swój pierwszy certyfikat potwierdzający spełnianie najwyższych, wyśrubowanych kryteriów, z każdym kolejnym rokiem jest ich tylko więcej. Ponieważ marka zajmuje się produkcją dla topowych firm motoryzacyjnych z całego świata, także jej części zamienne są warte uwagi. W przypadku Impergom katalog różnorodnych możliwości jest naprawdę rozbudowany. Znaleźć w nim można wszystkie niezbędne elementy. Ceny mają odpowiednie odniesienie do jakości produktów, z pewnością nie są zawyżone, dlatego wcale nie dziwi fakt, że marka Impergom należy do grona najbardziej popularnych w swoim sektorze. To szczególnie istotne w przypadku produktów z branży motoryzacyjnej. W końcu od ich jakości zależy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Marka produkuje swoje podzespoły zgodnie z normami ISO 9001:2008. Elementy dostarczane do tworzenia podzespołów także posiadają stosowne certyfikaty. To wszystko sprawia, że wytwarzane komponenty gwarantują satysfakcjonującą eksploatację.  

Katalog produktów to blisko 22 000 różnorodnych części. Oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do oczekiwań odbiorców i zmieniającego się świata motoryzacji. Główne atuty to szeroka dostępność, przystępne ceny i niezawodna trwałość. Nie dziwi zatem popularność wyrobów właśnie tej włoskiej firmy, także wśród klientów z Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Opinie o Daytona

Dayton – opinie

0
Opony zimowe są niezwykle ważnym elementem wyposażenia samochodowego. Należy je regularnie zmieniać, zgodnie z ich stopniem zużycia. Tylko dobre, nowe opony zimowe są w...

OSTATNIE POSTY