Strona głównaOpinieBear Lock – opinie

Bear Lock – opinie

-

Nazwa tej polskiej firmy, założonej ponad 30 lat temu, wywodzi się od nazwiska jej założyciela – Zygmunta Niedźwiedzia. To właśnie on stworzył pierwszą blokadę skrzyni biegów Bear Lock – opinie o nich od tamtej chwili były coraz lepsze. Co więcej, dzisiaj opinie o Bear Lock pochodzą nie tylko z rodzimego podwórka – firma jest doskonale znana również na europejskim, australijskim, afrykańskim oraz amerykańskim rynku.

Opinie o Bear Lock  w żadnym wypadku nie mogą być przesadzone, a to ze względu na szereg certyfikatów, jakie przez lata zyskała. Skuteczność i jednocześnie wysoka jakość wykonania potwierdzona jest między innymi przez popularny niemiecki TUV, ale i przez równie ważny IMP z Polski, RPA – VESA oraz SCM z Holandii, CBT z Białorusi, Mabisz z Węgier oraz 8SD z Czech i PCT z Rosji. Co w takim razie warto wiedzieć o skuteczności Bear Lock oraz opiniach o blokadach skrzyni biegów Bear Lock?

Blokada skrzyni biegów Bear Lock – opinie

Mając na uwadze tak imponującą historię oraz doświadczenie producenta, blokada skrzyni biegów Bear Lock opinii nie może mieć innych, niż tylko dobre oraz bardzo dobre. Przez lata firma udoskonaliła swoje produkty, dlatego trafiające dzisiaj na rynek modele są najlepsze w swoim rodzaju. Według opinii, blokada skrzyni biegów Bear Lock jest jednocześnie bardzo subtelna i w ogóle nierzucająca się w oczy, a z drugiej strony jest bardzo mocna, wytrzymała, a przede wszystkim odporna na mechaniczne uszkodzenia. Do demontażu blokady niezbędna jest wizyta w odpowiednim serwisie, dlatego nie ma obaw, blokada będzie spełniać swoje zadania. Ponadto w przypadku blokady skrzyni biegów Bear Lock opinie wskazują na dużą łatwość w jej obsłudze. Do uzbrojenia oraz wyłączenia blokady wystarczy niewielki kluczyk, dlatego cały system zabezpieczający nie rzuca się w oczy, co także jest jego zaletą.

Blokady Bear Lock – skuteczność

Wielu potencjalnych klientów zastanawia się zwykle nad skutecznością Bear Lock. O skuteczności Bear Lock zapewniają specjaliści, którzy jednocześnie bardzo polecają to polskie rozwiązanie. Największą zaletą blokady do skrzyni Bear Lock wg opinii ekspertów jest jej banalnie prosta konstrukcja przy jednoczesnym wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Zamek blokady zawiera elementy wykonane z hartowanej stali, dzięki czemu mają zwiększoną odporność na uszkodzenia. Tak proste rozwiązanie przekłada się automatycznie na skuteczność Bear Lock. Co więcej, najlepiej skuteczność Bear Lock potwierdzają uzyskane przez blokadę międzynarodowe certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. O skuteczności Bear Lock mówi także fakt, że demontaż blokady możliwy jest do wykonania jedynie w konkretnych serwisach oraz warsztatach, a sama czynność zajmuje kilka godzin. Blokada jest chroniona przed wszelkimi próbami rozwiercenia zamka czy innego, mechanicznego jego uszkodzenia.

Bear Lock – cena

Pozostaje ostatnia kwestia, jaką należy poruszyć w przypadku Bear Lock –  cena. Oczywiście cena Bear Lock będzie uzależniona od konkretnego modelu danego samochodu oraz wybranego rodzaju zabezpieczenia. Zakładać jednak można, że cena Bear Lock wraz z montażem zamknie się w kwocie między 900 a 1500 złotych brutto. Ostatecznie cena Bear Lock uzależniona jest również od stopnia skomplikowania układu wnętrza, ponieważ założenie zabezpieczenia antykradzieżowego na skrzynię biegów wymaga zdemontowania poszczególnych części deski rozdzielczej w samochodzie. W każdym wypadku cena Bear Lock obejmuje w pełni profesjonalny montaż w jednym z autoryzowanych punktów Bear Lock w Polsce. Wysoka jakość obsługi połączona z najlepszymi blokadami skrzyń biegów, dostępnymi na polskim rynku sprawiają, że opinie o Bear Lock, jakie można spotkać w Internecie, zawsze są do siebie mocno zbliżone. Przeważa w nich zdanie, że to produkt, któremu warto zaufać.

POPULARNE

kia venga automat opinie

Opinie o Kia Venga – czy warto?

0
Kia Venga to produkt południowokoreańskiego koncernu, który stał się sporą konkurencją dla innych samochodów miejskich. Ma niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdza się w czasie...
Suomy kaski

Suomy kaski — opinie

Opinie o Sparco

Sparco — opinie o marce

OSTATNIE POSTY