Strona głównaZakupProducent Nankang – opinie i testy opon

Producent Nankang – opinie i testy opon

-

Zbliża się wielkimi krokami sezon na wymianę opon, przede wszystkim jest to trudny czas dla osób, które zastanawiają się nad tym, jaką oponę kupić do swojego pojazdu. Przeglądają one w tym czasie wiele recenzji, rankingów oraz testów i wnikliwie poddają analizie każdy zestaw opon. Oczywiście są to ważne aspekty podczas wyboru opony do samochodu, jednak istotnym czynnikiem jest to, aby takie produkty pochodziły od sprawdzonych producentów, a do takich należy m.in. marka Nankang. Ułatwiając wam zadanie w dalszej części wpisu sprawdzimy, jakiego pochodzenia jest ta marka, jakie posiada opinie, a następnie przeprowadzimy testy na najpopularniejszych modelach opon tej marki.

Opony letnie i zimowe marki Nankang – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o oponach zimowych i letnich marki nankang? Nankang to jeden z najstarszych producentów pochodzenia tajwańskiego, który specjalizuje się w produkcji opon do samochodów. Marka Nankang działa na rynku już od 1959 roku, budując przez ten czas silną pozycję na rynku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, a to wszystko zawdzięcza dzięki przeprowadzonym testom jakości i bezpieczeństwa.

Przedsiębiorstwo postawiło sobie za cel spełnianie wymagań najbardziej wymagających klientów, tym samym systematycznie wsłuchuje się w pojawiające głosy odbiorców. Opony zimowe i letnie marki Nankang wchodzą  w skład opon klasy ekonomicznej i niezwykle dobrze radzą sobie w miejskich warunkach. Nankang dzięki zdobytemu doświadczeniu i wykorzystaniu nowinek technologicznych, dostarcza opony, które charakteryzują się dobrą jakością, i są dostępne w przystępnej cenie.

Oferta marki Nankang to nie tylko opony do pojazdów osobowych. Nankang specjalizuje się również w produkcji ogumienia do pojazdów terenowych, ciężarowych i motocykli, dodatkowo dostarcza swoje produkty również do branży lotniczej. Ponadto marka Nankang  zaopatruje również rynek militarny produkując niezwykle wytrzymałe ogumienie do pojazdów i samolotów wojskowych.

Przedsiębiorstwo Nankang pochodzenia tajwańskiego obecnie posiada dwie duże fabryki. Pierwsza z nich zlokalizowana jest na Tawajnie, z kolei drugi zakład umiejscowiony jest na kontynentalnej części Chin, a dokładnie w miejscowości Zhangiagand. W dalszej części wpisu weźmiemy pod lupę najpopularniejsze modele opon Nankang i sprawdzimy, jakie pojawiają się nt. tych opon opinie.

Nankang NS 20

Wysoka dynamika i bezpieczeństwo w trakcie jazdy,  bez względu na panujące warunki na nawierzchni – to zaledwie jedne, z kilku głównych zalet opon Nankang NS 20. Przede wszystkim Nankang NS 20 to opony całoroczne, które zapewniają kierowcom wysoki komfort z jazdy. Do produkcji modelu Nankang NS 20 wykorzystano wiele innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do uzyskania lepszych parametrów z jazdy. Pionierska mieszanka, która zawiera w swoim składzie wiele nanocząsteczek i lameli, efektywnie wpływa na trakcję na jezdni i bardzo dobrze sprawdza się w trakcie przeprowadzanych testów jakości.

Nankang NS-2R

Co mówią opinie o Nankang NS-2R? Przede wszystkim Nankang NS-2R to niezwykle popularna opona, która wchodzi w skład klasy ekonomicznej. Jej wysoka popularność zrodziła się z tego, że pozwala ona na uzyskanie wysokich parametrów w trakcie jazdy i jest ona dostępna w atrakcyjnej cenie. Do największych zalet tej opony zalicza się m.in. unikalna konstrukcja bieżnika, która nie tylko wpływa na jakość z jazdy, ale i na estetykę pojazdu, wysoka przyczepność i stabilność w trakcie jazdy, duża wytrzymałość, to zaledwie ułamek tego co oferuje ta opona.

Opony Nankang NS-20 to model, który jest przeznaczony do pojazdów miejskich. Model ten dostępny jest w różnych wymiarach zaczynając  od 13 cali, a kończąc na 22. Model ten bardzo często pojawia się na łamach różnych zestawień i testów, które zostały przeprowadzone przez niezależne grupy motoryzacyjne, i zyskują one w nich wiele przychylnych opinii.

Nankang SV-2

Nankang SV-2 to model opony zimowej, która znajduje swoje zastosowanie w pojazdach osobowych.  Opona Nankang SV-2 charakteryzuje się dobrymi parametrami oraz tym, że jest ona dostępna w atrakcyjnej cenie. Do produkcji modelu Nankang SV-2 wykorzystano innowacyjną mieszankę gumową, która zawiera w swoim składzie krzemionkę i ograniczoną ilość węglowodorów, w ten sposób opona jest nieszkodliwa dla środowiska. Takie rozwiązanie umożliwia również oponie na uzyskanie wysokiej przyczepności do nawierzchni, nawet w momencie, w którym panują ciężkie warunki.

Kolejną zaletą tej opony jest jego konstrukcja i kierunkowy bieżnik, który przyczynia się do efektywniejszej jazdy po śniegu. Model Nankang SV-2  został wyposażony w dużą ilość nacięć oraz lameli, które w rezultacie gwarantują lepszą stabilność, komfort z jazdy na zaśnieżonej nawierzchni, a nawet wpływają one na uzyskanie krótszej drogi hamowania, dlatego w sieci pojawia się wiele przychylnych opinii o tym modelu.

POPULARNE

Hankook – opinie o oponach

Hankook – opinie o oponach

0
Wybór odpowiedniej opony do samochodu to zadanie, które wbrew pozorom jest trudne i wymagające. W pierwszej kolejności należy ustalić to, jakie parametry powinna posiadać...

Crossovery a SUVy

OSTATNIE POSTY