Strona głównaZakupProducent opon Goodride - opinie i testy

Producent opon Goodride – opinie i testy

-

Sezon na wymianę opon trwa w najlepsze. Pomimo tego wciąż pojawia się wiele osób, które głowią się nad tym, jakie opony do samochodu wybrać. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wybór nowego ogumienia to decyzja, która wymaga odpowiedniego zastanowienia. Podczas wyboru opony swą uwagę kierujemy nie tylko na to, jakie parametry posiada produkt, ale i również to od jakiego producenta pochodzą. W tym przypadku warto swój wybór opierać na sprawdzonych producentów opon zimowych, letnich i całorocznych, a do takich zalicza się m.ni markę Goodride. To właśnie na tej marce skupimy się w dzisiejszym wpisie swoją uwagę, a następnie sprawdzimy, jakiego jest pochodzenia, jakie posiada opinie na forum, i jak wypadają w testach najpopularniejsze modele opon Goodride.

Opony zimowe, letnie i całoroczne marki Goodride – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o oponach zimowych, letnich i całorocznych marki Goodride? Przede wszystkim Goodride to pochodzenia chińskiego marka, która specjalizuje się w produkcji opon do pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli i dostarcza ona swoje produkty również do branży lotniczej. Goodride swoją działalność prowadzi już od 1958 roku, i wchodzi ona w skład gigantycznej grupy Zhongce Rubber Group. Koncern ten zaliczany jest do czołówki największych koncernów, które zrzeszają producentów opon.

Gooride dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wdrażaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych zyskał w dość szybkim czasie dużą popularność, a w sieci dość często pojawiają się pozytywne opinie, które odnoszą się do wysokiej jakość i wytrzymałości opon zimowych, letnich i całorocznych marki Goodride.

Obecnie marka Goodride stale współpracuje z grupą wdrażając i optymalizując swoje zakłady produkcyjne. Dzięki takim działaniom koszty związane z produkcją stają się niższe, a co za tym idzie, opony marki Goodride pojawiają się w przystępnej cenie. Pomimo wielu zalet, opony marki Goodride charakteryzowały się tym, że były one głośne. Przedsiębiorstwo wsłuchując się w pojawiające się opinie na forum otworzyła ośrodek, w którym testowano poziom głośności opon.

W portfolio marki Goodride znaleźć można wiele innowacyjnych modeli, w tym przypadku do najpopularniejszych z nich zalicza się takie modele, jak: SW602, SW608, Z107, SA37 i SV308. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie na forum, a następnie przetestujemy wcześniej wymienione modele opon.

Goodride SW602

W pierwszej kolejności weźmiemy pod lupę model Goodride SW602. Przede wszystkim SW602 to opona całoroczna, która niezwykle dobrze sprawuje się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Do głównych zalet SW602 zalicza się kierunkowy bieżnik, oraz wdrożone rozwiązania, które przyczyniają się do lepszej przyczepności i efektywnej jazdy. Dodatkowo bieżnik tego modelu został wyposażony w szerokie rowki, które skutecznie odprowadzają błoto pośniegowe spod koła.

Goodride SW608

Co mówią opinie na forum i przeprowadzone testy o oponach Goodride SW608? Opona SW508 to propozycja, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz komfort z jazdy po trudnej, zimowej nawierzchni. Cechą charakterystyczną tego modelu jest to, że powstała ona na bazie innowacyjnej mieszanki, która wpływa na elastyczność i żywotność opony.

Goodride Z107

Do najpopularniejszych opon letnich zalicza się model Goodride Z107. Model Z107 to opona, która wchodzi w skład opon ekonomicznych. Jest ona przeznaczona dla pojazdów miejskich. Podczas produkcji Z107 wykorzystano pionierską mieszankę gumową, która charakteryzuje się wysoką trwałością oraz asymetryczny bieżnik zapewniający uzyskiwanie optymalnych parametrów z jazdy.

Goodride SA37

Goodride SA37 to nowoczesna opona, która posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim opona SA37 to model, które jest przeznaczony do pojazdów sportowych, które skrywają pod maską silnik o dużej mocy. Opony gwarantują efektywniejszą i dynamiczniejszą jazdę, bez względu na panujące warunki na drodze. Do największych zalet tego modelu można zaliczyć to, że przyczynia się ona do krótszej drogi hamowania i redukuje ona pojawiające się drgania podczas jazdy.

Goodride SV308

Kolejną zyskującą na popularności oponą, i o której pojawiają się często przychylne opinie na forum, jest model SV308. Przede wszystkim Goodride SV308 to dość nowy model, który posiada certyfikat UHP. Opona niezwykle dobrze radzi sobie z dużą prędkością, a jej wyjątkowy bieżnik sprawia, że jazda staje się dynamiczniejsza. Model Goodride SV308 został wyposażony w dość pokaźną ilość rowków, które poprawiają odprowadzanie błota i wody spod koła.  Dodatkowo do produkcji tego modelu wykorzystano mieszankę gumową, która wpływa na wysoką wytrzymałość opony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

łódka na ryby

Zakup przyczepki podłodziowej

0
Sezon na wędkowanie właśnie się rozpoczął. Wiele osób podchodzi do tego hobby bardzo poważnie. Drogie wędki, echo sonary, namioty, a nawet łódki. Ponton z...
Test wosków samochodowych

Test wosków samochodowych

kupno samochodu od komornika

Samochód z licytacji komorniczej

OSTATNIE POSTY