Strona głównaZakupProducent opon Goodride - opinie i testy

Producent opon Goodride – opinie i testy

-

Sezon na wymianę opon trwa w najlepsze. Pomimo tego wciąż pojawia się wiele osób, które głowią się nad tym, jakie opony do samochodu wybrać. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wybór nowego ogumienia to decyzja, która wymaga odpowiedniego zastanowienia. Podczas wyboru opony swą uwagę kierujemy nie tylko na to, jakie parametry posiada produkt, ale i również to od jakiego producenta pochodzą. W tym przypadku warto swój wybór opierać na sprawdzonych producentów opon zimowych, letnich i całorocznych, a do takich zalicza się m.ni markę Goodride. To właśnie na tej marce skupimy się w dzisiejszym wpisie swoją uwagę, a następnie sprawdzimy, jakiego jest pochodzenia, jakie posiada opinie na forum, i jak wypadają w testach najpopularniejsze modele opon Goodride.

Opony zimowe, letnie i całoroczne marki Goodride – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o oponach zimowych, letnich i całorocznych marki Goodride? Przede wszystkim Goodride to pochodzenia chińskiego marka, która specjalizuje się w produkcji opon do pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli i dostarcza ona swoje produkty również do branży lotniczej. Goodride swoją działalność prowadzi już od 1958 roku, i wchodzi ona w skład gigantycznej grupy Zhongce Rubber Group. Koncern ten zaliczany jest do czołówki największych koncernów, które zrzeszają producentów opon.

Gooride dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wdrażaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych zyskał w dość szybkim czasie dużą popularność, a w sieci dość często pojawiają się pozytywne opinie, które odnoszą się do wysokiej jakość i wytrzymałości opon zimowych, letnich i całorocznych marki Goodride.

Obecnie marka Goodride stale współpracuje z grupą wdrażając i optymalizując swoje zakłady produkcyjne. Dzięki takim działaniom koszty związane z produkcją stają się niższe, a co za tym idzie, opony marki Goodride pojawiają się w przystępnej cenie. Pomimo wielu zalet, opony marki Goodride charakteryzowały się tym, że były one głośne. Przedsiębiorstwo wsłuchując się w pojawiające się opinie na forum otworzyła ośrodek, w którym testowano poziom głośności opon.

W portfolio marki Goodride znaleźć można wiele innowacyjnych modeli, w tym przypadku do najpopularniejszych z nich zalicza się takie modele, jak: SW602, SW608, Z107, SA37 i SV308. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie na forum, a następnie przetestujemy wcześniej wymienione modele opon.

Goodride SW602

W pierwszej kolejności weźmiemy pod lupę model Goodride SW602. Przede wszystkim SW602 to opona całoroczna, która niezwykle dobrze sprawuje się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Do głównych zalet SW602 zalicza się kierunkowy bieżnik, oraz wdrożone rozwiązania, które przyczyniają się do lepszej przyczepności i efektywnej jazdy. Dodatkowo bieżnik tego modelu został wyposażony w szerokie rowki, które skutecznie odprowadzają błoto pośniegowe spod koła.

Goodride SW608

Co mówią opinie na forum i przeprowadzone testy o oponach Goodride SW608? Opona SW508 to propozycja, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz komfort z jazdy po trudnej, zimowej nawierzchni. Cechą charakterystyczną tego modelu jest to, że powstała ona na bazie innowacyjnej mieszanki, która wpływa na elastyczność i żywotność opony.

Goodride Z107

Do najpopularniejszych opon letnich zalicza się model Goodride Z107. Model Z107 to opona, która wchodzi w skład opon ekonomicznych. Jest ona przeznaczona dla pojazdów miejskich. Podczas produkcji Z107 wykorzystano pionierską mieszankę gumową, która charakteryzuje się wysoką trwałością oraz asymetryczny bieżnik zapewniający uzyskiwanie optymalnych parametrów z jazdy.

Goodride SA37

Goodride SA37 to nowoczesna opona, która posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim opona SA37 to model, które jest przeznaczony do pojazdów sportowych, które skrywają pod maską silnik o dużej mocy. Opony gwarantują efektywniejszą i dynamiczniejszą jazdę, bez względu na panujące warunki na drodze. Do największych zalet tego modelu można zaliczyć to, że przyczynia się ona do krótszej drogi hamowania i redukuje ona pojawiające się drgania podczas jazdy.

Goodride SV308

Kolejną zyskującą na popularności oponą, i o której pojawiają się często przychylne opinie na forum, jest model SV308. Przede wszystkim Goodride SV308 to dość nowy model, który posiada certyfikat UHP. Opona niezwykle dobrze radzi sobie z dużą prędkością, a jej wyjątkowy bieżnik sprawia, że jazda staje się dynamiczniejsza. Model Goodride SV308 został wyposażony w dość pokaźną ilość rowków, które poprawiają odprowadzanie błota i wody spod koła.  Dodatkowo do produkcji tego modelu wykorzystano mieszankę gumową, która wpływa na wysoką wytrzymałość opony.

POPULARNE

Federal – testy opony, jakie posiada opinie?

Federal – testy opon, jakie posiadają opinie?

0
Ogumienie pochodzące z krajów azjatyckich zdobywa coraz to większą popularność na rynku europejskim dzięki przystępnej cenie i dobrej jakości. Takie opony do samochodu można...
Test wosków samochodowych

Test wosków samochodowych

Hankook – opinie o oponach

Hankook – opinie o oponach

OSTATNIE POSTY