Strona głównaOpinieAplus - opinie i testy

Aplus – opinie i testy

-

W pełni sprawnym samochodzie nie tylko konkretne systemy odpowiadają za bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Równie ważne są dobrej jakości opony – regularnie wymieniane, kiedy nadchodzi koniec ich okresu przydatności. Wśród wszystkich znajdujących się na rynku ofert coraz większą popularnością wg internetowych opinii cieszą się opony Aplus. Dlaczego?

Aplus to kolejny chiński producent, obecny na naszym europejskim rynku. Ma na nim bogate doświadczenie, ponieważ swoje opony sprzedaje tu już od 2013 roku. To absolutna nowość w sektorze opon ekonomicznych czy wręcz budżetowych. Wg opinii opony Aplus to doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i jednocześnie nie chcą przepłacać. Które modele chińskich opon są w takim razie warte uwagi kierowców?

Aplus gv18 – opinie

O oponach Aplus gv18 opinii nie znajdziemy zbyt wiele na polskich forach internetowych oraz na stronach dystrybutorów. Niemniej jednak nie oznacza to, że opony Aplus gv18 w opinii ich posiadaczy nie są warte uwagi. Wiele wskazuje na to, że ten konkretny model opon Aplus ma opinie godnych uwagi głównie ze względu na niewygórowaną cenę – to zdecydowanie opony budżetowe. Mimo, że producent jest chińskiego pochodzenia, opony Aplus w opinii fachowców posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, homologację i są doskonale przystosowane do warunków panujących na europejskich drogach. Sam producent i jego opony Aplus w opinii wszystkich użytkowników oceniane są bardzo wysoko – osiąga noty rzędu 4,5 gwiazdek na 5 możliwych. Jeśli chodzi o rynek elementów wyposażenia samochodów, to naprawdę dużo. Opony Aplus wg opinii ekspertów przechodzą bardzo pomyślnie także coraz wymyślniejsze testy praktyczne. Oznacza to, że ich zakup to bardzo rozsądna decyzja.

Aplus a606 – opinie posiadaczy oraz ekspertów

Wśród wszystkich  oferowanych opon Aplus, a606, wg opinii właścicieli sklepów, to właśnie ten model jest najchętniej kupowany. Ekonomiczne opony, do jakich zaliczają się wg opinii użytkowników właśnie opony Aplus, idealnie sprawdzają się w obszarach miejskich. Przeznaczone są raczej dla kierowców preferujących spokojny styl jazdy, a przemieszczają się zwykle na niedużych odcinkach. Wg opinii, opony Aplus to ta sama klasa opon, co Dębica, Riken, PowerTrac czy Achilles. Bieżnik Aplus a606 w opiniach fachowców znakomicie sprawdza się w sezonie letnim dzięki symetrycznemu bieżnikowi. Ich jakość potwierdza dwuletnia gwarancja udzielana przez producenta. Dość płaski bieżnik i niezbyt głębokie nacięcia sprawiają, że w opinii ekspertów Aplus a606 doskonale trzymają się drogi, a to za sprawą większej powierzchni przylegania do jezdni. Za sprawą materiału, z jakiego zostały wykonane, są twardsze nawet przy wysokich temperaturach. Mieszanka ta daje optymalne warunki i przyczepność podczas jazdy latem.

Testy opon Aplus a606 – opinie

Opony Aplus a606 w opiniach prawdziwych znawców tematu znalazły się w rankingu niemieckiego magazynu Auto Bild. W 2018 roku zostały umieszczone na 36. miejscu. Obecnie w testach i opiniach Aplus a606 wypada znacznie lepiej, i jej średnia ocen wynosi aż 4 na 5. Najlepiej oceniane są: przyczepność i właściwości hamowania na suchej nawierzchni, odczuwany podczas jazdy komfort, poziom generowanego hałasu oraz poziom zużycia materiału opon, a także – zużycie paliwa. Wszystkie te parametry zostały ocenione 5 na 5. Nieco niższe noty Aplus a606 w opiniach zaliczyło, gdy w grę wchodziła przyczepność oraz właściwości hamowania na mokrej nawierzchni, co może wynikać z symetrycznego układy bieżnika. We wszystkich opiniach o Aplus a606 pojawia się jedno i to samo stwierdzenie. Każdy z posiadaczy i osób testujących opony Aplus, opinie o nich ma tak dobre, że z całą pewnością dokonałyby takiego samego wyboru ponownie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Sprzedaż auta za granicę - co musisz wiedzieć?

Sprzedaż auta za granicę – co musisz wiedzieć?

0
Sprzedaż samochodu za granicę jest związana z wszelkimi formalnościami, które są niezbędne, aby uznać sprzedaż za legalną i udana. Dokumentację załatwia się w wydziale...
Opinie o Renovel

Ravenol – opinie

Tłumiki Asmet opinie

Asmet – opinie

Opinie o 321 sprzedane

321 sprzedane – opinie

bmw z sprężynami eibach

Eibach – opinie, testy

OSTATNIE POSTY