Strona głównaZakupOpony marki Barum – opinie i testy

Opony marki Barum – opinie i testy

-

Wybór opony zimowej do samochodu to czynność, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Jest to spowodowane tym, że na rynku dostępnych jest szeroka gama różnych opon, które są dostępne w dużych widełkach cenowych. Podczas wyboru opony do samochodu, warto opierać się na pojawiających się opiniach i zestawieniach, które dostępne są w sieci na forum. W związku z tym postanowiliśmy ułatwić wam zadanie opisując jednego z czołowych producentów opon – Barum. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się o tej marce opinie, jakie jest pochodzenie tej marki i przetestujemy najpopularniejsze modele opon Barum.

Opony zimowe producenta Barum – jakie pojawiają się opinie?

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o oponach zimowych, letnich i całorocznych marki Barum? Przede wszystkim Barum to pochodzenia czeskiego przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi już od 1945 roku. Marka Barum powstała w wyniku połączenia trzech czeskich przedsiębiorstw – Bata, Rubena i Mitas. W początkowej fazie istnienia przedsiębiorstwo Barum produkowała tylko i wyłącznie opony rowerowe. Firma zyskała w dość szybkim czasie dużą popularność co zaprocentowało na dalszym rozwoju tego przedsiębiorstwo, w wyniku czego zaledwie po kilku latach od rozpoczęcia swojej działalności otworzyła specjalistyczną linię produkcyjną i zajęła się produkcją opon do samochodów osobowych. Obecnie marka Barum cieszy się dobrą renomą, a na forach internetowych pojawia się wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów. Opony zimowe, letnie i całoroczne marki Barum charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są bardzo wytrzymałe. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie i przetestujemy najpopularniejsze modele opon marki Barum.

Barum Quartaris 5

Model Barum Quartaris 5 to nowoczesna opona całoroczna, która charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Inżynierzy Barum podczas produkcji opony Quartaris zadbali o szczegółowe aspekty oraz poddali oponę wymagającym testom jakości i bezpieczeństwa, w ten sposób powstała opona Barum Quartaris 5, która nie tylko posiada wyjątkowy bieżnik zapewniający komfortową jazdę po śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni, ale również została wykonana przy użyciu innowacyjnej mieszanki, która zwiększa elastyczność opony.

Barum Polaris 5

Jakie opinie na forum pojawiają się o oponie Barum Polaris 5? Przede wszystkim Polaris 5 to opona zimowa, która charakteryzuje się tym, że podczas jej produkcji zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej jakości materiały. Barum Polaris 5 to opona zimowa, która jest przeznaczona dla pojazdów osobowych. Na łamach przeprowadzanych rankingach i testach jakości, model tej opony plasuje się wysoko w zestawieniach zyskując wiele przychylnych opinii, które pochodzą od wielu niezależnych grup motoryzacyjnych. Barum Polaris 5 gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort w tracie jazdy.

Barum Brillantis 2

Brillantis 2 to ekonomiczna opona letnia, która wchodzi w skład klasy średniej. Brillantis 2 to opona, w której zastosowano innowacyjne rozwiązanie „Barum Belt System”, który zwiększa poziom trakcji podczas jazdy po mokrej i śliskiej nawierzchni. Kolejną zaletą Barum Brillantis 2 jest to, że posiada płaski kontur opasania zapewniająca efektywniejszą przyczepność, oraz przyczynia się do wolniejszego zużywania się bieżnika.

Barum Bravuris 3HM

Barum Bravuris 3HM to kolejna opona letnia, która zyskuje na coraz to większej popularności. Opona Bravuris 3HM jest przeznaczona dla pojazdów osobowych i charakteryzuje się tym, że posiada wiele zalet. Model Barum Bravuris 3HM posiada asymetryczny bieżnik, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie jazdy. Dodatkowo istotnym aspektem jest mieszanka, z której powstała opona Bravuris 3HM. Przede wszystkim mieszanka zawiera w swoim składzie krzemionkę, która nie tylko zwiększa elastyczność opony w momencie, gdy występują ekstremalne warunki pogodowe, ale również zapewnia ona wysoki poziom przyczepności do nawierzchni, dlatego na forum pojawia się wiele przychylnych opinii użytkowników o tej oponie.

Barum Bravuris 5HM

Model Barum Bravuris 5HM to opona  posiadająca wiele innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do wydłużonej żywotności. Model Barum Bravuris 5HM to propozycja, która z pewnością spełni preferencje najbardziej wymagających kierowców. Konstrukcja Bravuris 5HM składa się z asymetrycznego bieżnika, który posiada pionierską strukturę. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie efektywniejszej przyczepności do mokrej i śliskiej nawierzchni. Kolejną zaletą opony Barum Bravuris 5HM jest to, że do jej produkcji wykorzystano mieszankę „High Mileage”, która jest oparta na innowacyjnej technologii polimerowej. W ten sposób opona Bravuris 5HM jest niezwykle wytrzymała na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

POPULARNE

auto poleasingowe

Gdzie kupić sprawdzone auto poleasingowe?

0
Samochody w Twojej firmie wymagają wymiany? A może startujesz z biznesem i potrzebujesz pierwszego firmowego auta, by rozwijać własny interes? Jeśli nie zależy Ci...

OSTATNIE POSTY