Strona głównaZakupHankook – opinie o oponach

Hankook – opinie o oponach

-

Wybór odpowiedniej opony do samochodu to zadanie, które wbrew pozorom jest trudne i wymagające. W pierwszej kolejności należy ustalić to, jakie parametry powinna posiadać opona, a następnie wybrać markę, która spełni nasze wymagania. Kolejną trudnością jest to, że na rynku dostępnych jest niezwykle dużo wariantów opon. W związku z tym postanowiliśmy posłużyć radą i opisać jednego z czołowych producentów opon letnich i zimowych – Hankook. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie jest pochodzenie tego producenta, jakie posiada opinie, dodatkowo przetestujemy najpopularniejsze modele opon tej marki.

Opony letnie i zimowe producenta Hankook – jakie posiada opinie?

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o oponach letnich i zimowych producenta Hankook? Przede wszystkim Hankook to pochodzenia koreańskiego przedsiębiorstwo, które obecnie zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników, a produkty tej marki są dostępne w ponad 200 krajach. W sieci pojawia się wiele opinii o przeprowadzonych testach na oponach Hankook, które mówią o tym, że są to produkty niezwykle dobrej jakości dostępne w przystępnej cenie. Kolejnym istotnym aspektem, jest zaufanie, którym obdarzona jest ta marka, w 2019 roku firma uzyskała wiele prestiżowych nagród za zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w swoich oponach, w ten sposób firma wyróżnia się na rynku spośród konkurencji. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o najpopularniejszych modelach opon marki Hankook.

Hankook Ventus Prime 2

Opona letnia Hankook Ventus Prime 2 to model, który zyskuje na coraz to większej popularności, i jest ona zaliczana do opon klasy średniej. Model Ventus Prime 2 to opona przeznaczona do pojazdów osobowych i charakteryzuje się ona umiarkowanym stosunkiem ceny do jakości. Opona letnia Ventus Prime 2 została poddana wielu wymagającym testom jakości, dlatego gwarantuje ona niezwykle wysoki poziom przyczepności do nawierzchni, i zapewnia wysoki komfort w trakcie jazdy.

Hankook Ventus Prime 3 K125

Jakie opinie pojawiają się o oponie Ventus Prime 3 K125? Przede wszystkim Ventus Prime 3 K125 to opona, która idealnie dostosowuje się do mokrej nawierzchni i przyczynia się do skrócenia drogi hamowania nawet do 6%. W jaki sposób udało się to osiągnąć inżynierom Hankook? Ventus Prime 3 K125 zawdzięcza tę zaletę dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania w postaci rowków obwodowych na bieżniku. Taka konstrukcja zapewnia lepsze osiągi, w trakcie jazdy po mokrej nawierzchni.

Hankook Kinergy Eco 2 K435

Model Kinergy Eco 2 K435 to propozycja, która jest skierowana dla kierowców, którzy są właścicielami kompaktowych pojazdów, dla których istotnym aspektem jest dbanie o środowisko. Przede wszystkim opona Kinergy Eco 2 K435 zyskała wiele przychylnych opinii od użytkowników i zyskuje dobre parametry w trakcie przeprowadzanych testów jakości. Warto również wymienić to, że Kinergy Eco 2 K435 posiada niezwykle szeroki bieżnik, który redukuje zjawisko „Aquaplaningu”.

Hankook 4S H740

Opona całoroczna 4S H740 to model, który z pewnością spełni preferencje najbardziej wymagających kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wysoki komfort z jazdy. Opona 4S H740 idealnie dostosowuje się do każdych warunków pogodowych, dodatkowo wykazuje ona wysokie parametry, które w ostateczności przekładają się na lepszą przyczepność oraz krótszą drogę hamowania.

Hankook 205/55R16

Hankook 205/55R16 to opona letnia, która została zaprojektowana z myślą o pojazdach osobowych. Opona 205/55R16 niezwykle dobrze dostosowuje się do panujących warunków na drodze, wykazuje dobre właściwości odprowadzające nadmiar wody spod opony. Model 205/55R16 gwarantuje wysokie osiągi na drogach szosowych, a także przyczynia się do cichszej pracy i komfortowej podróży, dlatego pojawia się wiele pozytywnych opinii o tym modelu.

Hankook Winter I*cept Evo 2 W320

Winter I*cept Evo2 W320 to opona zimowa, która wchodzi w skład opon klasy premium. Winter I*cept Evo2 W320 posiada asymetryczny bieżnik, który zwiększa przyczepność do nawierzchni i przyczynia się do efektywniejszego prowadzenia pojazdu po śliskiej nawierzchni. Winter I*cept Evo2 W320 charakteryzuje się zastosowanym rozwiązaniem w postaci sześciennych kształtów klocków na bieżniku, które zwiększają efektywność odprowadzania śniegu oraz błota.

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117

Kolejną wartą uwagi letnią oponą marki Hankook jest model Ventus S1 Evo 2 K117, która jest przeznaczona do pojazdów miejskich. Model Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 niezwykle dobrze radzi sobie na suchej i mokrej nawierzchni, oraz gwarantuje ona niezwykle wysoki poziom komfortu z jazdy. Tak, jak w przypadku pozostałych modeli tej marki, Ventus S1 Evo 2 K117 posiada asymetryczny bieżnik, który redukuje zjawisko „Aquaplaningu, i zapewnia lepszą płynność z jazdy.

POPULARNE

Test wosków samochodowych

Test wosków samochodowych

0
Wosk samochodowy, to jeden z najpopularniejszych preparatów, który jest stosowany do zabezpieczania powłoki lakierniczej na samochodzie. Na rynku jest wiele dostępnych rodzajów takich wosków,...
zakup pierwszego samochodu

Jak kupić pierwszy samochód

akumulator jaki prostownik

Jaki prostownik wybrać?

OSTATNIE POSTY