Strona głównaOpinieMitsubishi opinieMitsubishi Outlander - opinie, awarie i problemy

Mitsubishi Outlander – opinie, awarie i problemy

-

Mitsubishi Outlander to osobowy SUV, który produkowany jest już od roku 2003. Pierwsze wersje tego pojazdu przypominały nieco podniesione kombi. Dopiero druga wersja, której produkcja odbywała się w latach 2006 – 2012 zasłynęła nowoczesną sylwetką. Po ogromnym zainteresowaniu na Starym Kontynencie drugą wersją koncern poszedł dalej w tę stronę, tworząc Mitsubishi Outlander III. Opinie klientów ponownie wyrażały zadowolenie ze stylistyki samochodu, który stał się jednym z popularniejszych modeli w swojej klasie. 

Opinie o Mitsubishi Outlander często dotyczą wersji z napędem na cztery koła. Samochody 4×4 świetnie spisują się na śliskich nawierzchniach, a także w czasie zimy. Także dobre zachowanie na bezdrożach i wzniesieniach to charakterystyczne cechy Mitsubishi Outlander. Opinie z forum internetowego podkreślają także sporą przestrzeń wewnątrz samochodu, wygodę i dobrą widoczność.

Sporo kierowców zastanawia się w przypadku Mitsubishi Outlander: jaki silnik wybrać? Z tym samochodem nie jest to takie proste, ponieważ na rynek trafiły cztery wersje pojazdu. Każda z nich została wyposażona w jedną lub dwie wersje silnika. Producent nie dopuszcza zmiany nie tylko jednostki napędowej, ale także dodatków do wyposażenia. Zatem w wersji standardowej dostajemy Mitsubishi Outlander 2.0 benzyna. Opinie na temat drugiego silnika, diesla 2,2 są raczej pochlebne i podkreślają jego żywotność i ekonomię. Dodatkowo można nabyć także benzynowy silnik z dodatkowym napędem hybrydowym.

Mitsubishi Outlander awarie i problemy

Przed zakupem warto zapoznać się z odczuciami innych kierowców, którzy użytkują Mitsubishi Outlander III. Opinie, wady i oceny niezależnych użytkowników to bogate źródło informacji. Sporo można dowiedzieć się na temat użytkowania wnętrza samochodu. Problemem w przypadku większości azjatyckich produkcji staje się kiepska jakość plastików wykończeniowych. Na forum Mitsubishi Outlander można dowiedzieć się także, że estetyka i dopasowanie elementów kokpitu pozostawia wiele do życzenia. To, co dla jednych jest sporym problemem, innym kierowcom może zupełnie nie przeszkadzać. 

Część kierowców zwraca uwagę na słabą jakość hamulców w stosunku do wagi samochodu. Użytkownicy samochodów starszych wytykają wysokie koszty utrzymania i częste awarie zawieszenia w autach kilkuletnich. Działa tu podobna zasada, jak w przypadku większości używanych samochodów: czym starszy pojazd, tym defektów może być więcej. Jakie wady i problemy Ty napotkałeś podczas korzystania z tego pojazdu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Akumulator Cartechnic opinie

Cartechnic – opinie i testy

0
Firma Cartechnic powstała w 1995 roku jako marka własna niemieckiego przedsiębiorstwa ATR GmbH. Cartechnic został stworzony po to, aby zapewnić klientom możliwość zakupu dobrej...
łożyska FAG

FAG – opinie

jaki silnik do Audi A4 B8

Audi A4 B8 – jaki silnik

Opinie o Plastman

Plastmal – opinie o marce

bmw z sprężynami eibach

Eibach – opinie, testy

OSTATNIE POSTY