Strona głównaMotocykleKawasaki ER6F opinie, dane techniczne, spalanie, cena

Kawasaki ER6F opinie, dane techniczne, spalanie, cena

-

Wśród japońskich klasyków bardzo wysokie miejsce zajmuje – Kawasaki ER6F – opinie o nim są tego najlepszym przykładem. Moto produkowany w latach 2009-2011 przeszedł do historii i do dzisiaj budzi niemałe emocje wśród miłośników naprawdę ostrej jazdy na dwóch kółkach. Jeśli kocha się prędkość i niesamowite wrażenia z jazdy, w Kawasaki ER6F  dane techniczne powinny zdecydowanie zachęcić do przyjrzenia się modelowi z bliska. W takim razie co warto wiedzieć o tym motorze, na co zwracać uwagę i czy faktycznie jest wart uwagi?

Kawasaki ER6F – dane techniczne

Oczywiście, jeśli chodzi o jazdę na Kawasaki ER6F, dane techniczne to zawsze podstawa, aby wybrać model właściwy dla swoich potrzeb. W tym japońskim motocyklu znajdziesz silnik o pojemności skokowej 649 ccm, dwucylindrowy, za do czterosuwowy, ułożony rzędowo, chłodzony cieczą, z wtryskiem paliwa Keihin. Często o Kawasaki ER6F opinie wskazują na świetną harmonię między pojemnością silnika, a maksymalną mocą, jaką jest w stanie osiągnąć ten motor – 72,1 KM z maksymalnym momentem obrotowym 66 Nm/ 7 000 rpm na wielu robi wrażenie – szczególnie podczas dalekich podróży.

Oczywiście, jeśli mowa o silniku, pojemności i mocy, nie można też pominąć innej, ważnej kwestii – Kawasaki ER6F i spalania. I tutaj maszyna zasługuje na ogromną pochwałę – producent spisał się na medal, ponieważ w Kawasaki ER6F spalanie w cyklu mieszanym, czyli po autostradach wraz z jazdą po bocznych drogach i mieście, wynosi niespełna 5 l/ 100 km. To naprawdę rewelacyjny wynik. Jeśli chodzi o Kawasaki ER6F spalanie głównie po autostradach, to nawet przy większych prędkościach motor mieści się w bardzo przyzwoitej normie około 4,5 l / 100 km.

Jeśli mowa o takich parametrach, które oczywiście dla użytkowników są bardzo ważne, nie można zapomnieć o jeszcze jednej, ważnej kwestii – o Kawasaki ER6F i oponach. Odpowiednio dobrane mają wpływ nie tylko na ilość zużytego paliwa na 100 kilometrów, ale również na bezpieczeństwo poruszania się. Trzeba na to zwracać uwagę szczególnie, gdy preferuje się wykorzystywanie do maksimum możliwości, jakie daje maszyna. Jeśli chodzi o przednia do Kawasaki ER6F opona, producent zaleca rozmiar 120/70ZR17M/C – 58W. Z kolei tylna w Kawasaki ER6F  opona powinna odpowiadać następującej specyfikacji: 160/60ZR17M/C – 69W. Oczywiście w informacjach o Kawasaki ER6F  danych technicznych jest znacznie więcej – w sieci można znaleźć dosłownie wszystko, czego się potrzebuje.

Kawasaki ER6F – opinie

Oczywiście na całokształt i wizerunek marki oraz na to, jak dany model jest odbierany, wpływ mają nie tylko parametry. Te są wyznacznikiem, to jasne, jednak to frajda z jazdy i sposób, w jaki na komfort i użyteczność na drodze przekładają się te parametry, jest najważniejsze. Warto przed zakupem przeczytać o Kawasaki ER6F opinie, żeby wiedzieć, kto i jak wykorzystuje ten motor, czy jest dla amatorów czy profesjonalistów, czy waga odpowiada na przykład osobom o każdym wzroście i wadze, czy na przykład będzie mniej zdatny dla osób lżejszych, mniejszych – na przykład kobiet. Na pierwszy plan wysuwa się bezawaryjność maszyny, nawet na długich trasach. Bywa, że poza zwykłymi kwestiami eksploatacyjnymi nie za wiele jest przy nim do zrobienia. Jeśli się więc pamięta o regularnej wymianie oleju i innych płynów, bez obaw można nim zapuszczać się  nawet w długie, wielokilometrowe wycieczki. Do tego dochodzi kwestia niewielkiego spalania, jak na silnik o takiej mocy, co szczególnie cieszy użytkowników. Czy w takim razie jest to maszyna dla każdego pod kątem kosztu zakupu? Ile trzeba dzisiaj dać, żeby cieszyć się niesamowitą frajdą z jazdy tym japończykiem?

Kawasaki ER6F 650 – cena

Wiadomo, że czasem mimo niskich kosztów eksploatacji koszt zakupu okazuje się być zaporowy. Jeśli chodzi o Kawasaki ER6F, cena będzie bardzo rozbieżna, a to ze względu na rocznik czy stan, także to, czy motocykl jest powypadkowy czy sprzedawany jako bezwypadkowy, z udokumentowaną historią, ilu miał właścicieli. Przeglądając oferty używanych kawasaki er6f 2007 650, cena zaczyna zaczyna się od ok. 7 500 złotych, a kończy gdzieś w okolicach 30 000 zł. Trzeba zawsze dokładnie sprawdzać ogłoszenia, bowiem nawet kawasaki er6f 2007 650 cenowo wypadające w okolicach 30 000 zł są często sprowadzane z Niemiec, nie zawsze więc posiadają wszystkie dokumenty.

Sprawdź też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE POSTY