Strona głównaMotocykleKawasaki Eliminator 125 - opinie, części, dane techniczne, wymiary, tuning

Kawasaki Eliminator 125 – opinie, części, dane techniczne, wymiary, tuning

-

Na pierwszy rzut oka model ten wygląda dość masywnie, sprawia wrażenie zbyt ciężkiego i nieco nawet muskularnego. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że Kawasaki Eliminator 125 opinie ma raczej amatorskiego motoru dla każdego, kto lubi dwa kółka. Być może, jeśli chodzi o Kawasaki Eliminator 125, dane techniczne nie powalą na kolana, nie o to jednak chodziło w  tym wypadku producentowi. W Kawasaki Eliminator 125 silnik ma po prostu generować odpowiednią moc, aby przyjemnie przemieszczać się pomiędzy punktem A a punktem B na mapie. Jak wyszły te eksperymenty i czy myślenie o Kawasaki Eliminator 125 tuningu w ogóle ma sens? Czy jeśli chodzi o uniwersalność Kawasaki Eliminator 125, cena tego modelu również się do tego zalicza? Co warto wiedzieć o tym motocyklu przed jego zakupem?

Z artykułu dowiesz się: jakie opinie ma Kawasaki Eliminator 125. Jak z dostępnością części. Poznasz też dane techniczne, cenę, wymiary oraz porozmawiamy też o tuningu.

Kawasaki Eliminator 125 – dane techniczne, opinie

Mało kto patrzy w zapiski od producenta, zapewne więc posiadacze Kawasaki Eliminator 125 instrukcji obsługi również nie widzieli na oczy. Jednak to właśnie o Kawasaki Eliminator 125 instrukcja obsługi jest w stanie powiedzieć najwięcej, jeśli chodzi o konkretny na temat Kawasaki Eliminator 125: dane techniczne, moc, spalanie, ewentualne usterki i to, jak sobie z nimi poradzić. Również tam znajdą się najważniejsze rzeczy, jeśli chodzi o Kawasaki Eliminator 125: np. wymiana oleju – jak często oraz który z nich zastosować oraz w jakiej ilości.

Jeśli chodzi o model Kawasaki Eliminator 125, dane techniczne będą dotyczyć maszyn produkowanych w latach od 1998 do 2007. To właśnie w tych Kawasaki Eliminator 125 silnik instalowany miał 12 KM. Jeśli chodzi konkretniej o Kawasaki Eliminator 125 – silnik – miał konstrukcję czterosuwu, dzięki czemu, jako rasowy cruiser, miał większy zakres mocy przy dolnych obrotach. Dzięki temu Kawasaki Eliminator 125 opiniami niezłej maszyny cieszył się głównie u amatorów spokojnej, miejskiej jazdy. Być może niektórzy brali pod uwagę wykonanie w Kawasaki Eliminator 125 tuningu, czy jednak wiele się mogło poprawić w ten sposób? W żadnym wypadu z Kawasaki Eliminator 125 tuning nie zrobi ścigacza, a jedynie może poprawić komfort poruszania się i nieco zakres mocy i jego współdziałanie z zakresem obrotów. W ten sposób dynamika jazdy była nieco poprawiona w stosunku do pierwotnej, bazowej wersji. Wykonując takie manewry zawsze trzeba brać pod uwagę jeszcze jeden czynnik, a mianowicie, jakie Kawasaki Eliminator 125 wymiary posiada i jak przełoży się zmiana w silniku na stabilność i bezpieczeństwo jazdy. Jeśli chodzi o Kawasaki Eliminator 125, wymiary wynoszą: 2149 mm długości i wysokość 780 mm, gdzie siodło znajduje się na wysokości 681 mm. Rozstaw osi mierzy 1471 mm. Warto właśnie Kawasaki Eliminator 125 wymiary brać pod uwagę, tak samo, jak niewielką wagę tego modelu – cały sprzęt waży około 156 kg, uzupełnionego niezbędnymi płynami. Masa jest stosunkowo niewielka, więc jedynie przesterowanie silnika może dać wiele nowych możliwości i sprawić, że maszyna żwawiej porusza się po drogach.

Kawasaki Eliminator 125 – części i eksploatacja. Co mówią opinie?

Jeśli motor ten ma uchodzić za sprzęt absolutnie uniwersalny, trzeba znać nie tylko Kawasaki Eliminator 125 cenę, ale też mieć wiedzę na temat dostępności do Kawasaki Eliminator 125 części zamiennych, szczególnie tych najbardziej eksploatowanych i wymienianych najbardziej regularnie. Trzeba też znać konkretny dotyczące w Kawasaki Eliminator 125 wymiany oleju – ile się mieści, co ile kilometrów lub co ile lat należy wymieniać, a także, jaki olej jest dedykowany właśnie do tego modelu.

Wiemy już, że Kawasaki Eliminator 125 opinii demona prędkości i szos raczej nie będzie posiadać. Posiada jednak wiele innych pozytywnych stron, jak to, że do Kawasaki Eliminator 125 części zamienne są łatwo dostępne ze względu na długość produkcji oraz popularność tych modeli, również na europejskim i naszym rodzimym rynku. Dzięki temu wszelkie usterki można wykonać szybko i bezproblemowo – do Kawasaki Eliminator 125 części można znaleźć zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Jeśli chodzi o koszty eksploatacji, trzeba też wiedzieć o wymianie oleju. Jeśli chodzi  o Kawasaki Eliminator 125, wymiana oleju jest na tyle prosta, że można ją wykonać samodzielnie. Podczas „operacji” do motoru powinno trafić 1,2 l dedykowanego płynu. Pod tym względem Kawasaki Eliminator 125 opinie ma dobre – jest zwyczajnie tani w eksploatacji. A jaka jest Kawasaki Eliminator 125 cena? Zdecydowanie adekwatna do oferowanych możliwości.

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Smar do łańcucha motocyklu

Smarowanie łańcucha motocyklowego

0
Każdy szanujący się motocyklista, który dba o swój motor, dobrze wie, jak ważną rzeczą jest konserwowanie jego części. Dzięki częstym zabiegom konserwacji, pojazd długi...
jaki motocykl na początek

Jaki motocykl na początek?

Strój na motor

jaki motocykl turystyczny na początek

Jaki motocykl turystyczny wybrać?

OSTATNIE POSTY