Strona głównaMotocykleKawasaki Versys 1000 opinie, cena, spalanie, co mówią na forum?

Kawasaki Versys 1000 opinie, cena, spalanie, co mówią na forum?

-

Jeśli chodzi o takie maszyny, jak Kawasaki Versys 1000, opinie posiadaczy są w stanie najwięcej powiedzieć nie tylko o danych technicznych, ale przede wszystkim o wrażeniach z jazdy oraz tym, dla kogo ta maszyna została stworzona. Same suche dane też nie zawsze oddają faktycznego stanu, tego, jak się trzyma drogi, jak czuć osiągi i czy jazda autostradą jest tak samo przyjemna, jak w innych  okolicznościach. Jeśli mówimy o tak popularnych modelach, jak Kawasaki Versys 1000, spalanie jest jedną z głównych danych, jakich szukają w sieci potencjalni kupcy. O czym jeszcze warto wiedzieć, przeglądając informacje o tym modelu? Dla kogo będzie odpowiedni, jakie ma mocne strony, a co może drażnić podczas jazdy?

Kawasaki Versys 1000 – opinie na forum

Pojawiające się od zeszłorocznej premiery o Kawasaki Versys 1000 opinie na forum są bardzo do siebie zbliżone – wszystkie mówią o tym, że model został perfekcyjnie dopracowany i naprawdę trudno jest znaleźć coś, co by nawet profesjonaliście przeszkadzało podczas jazdy. Według fachowców wykonujących testy nowością od Kawasaki, ewentualnie niedoróbki czy niedociągnięcia są zdecydowanie rekompensowane przez wygodę poruszania się na tej znakomitej maszynie. Często podejmowane są w przypadku tych maszyn dwie kwestie – moc oraz to, jakie ma Kawasaki Versys 1000 spalanie. To ostatnie oczywiście wynika z kilku czynników, między innymi właśnie z zainstalowanej jednostki napędowej. Jako motor z charakterem, w dostępnych dwóch wersjach można wybierać – albo 160 KM albo 170 KM. Jak na swoją klasę to naprawdę dużo, moc przekłada się bowiem na to, co można osiągnąć i jakim kosztem na długich, autostradowych trasach. Z całą pewnością o Kawasaki Versys 1000 opinie nie omijają tego tematu – od ścigaczy wymaga się i oczekuje przede wszystkim mocy, szybkości i bezpieczeństwa. Jak jest w tej kwestii w Kawasaki Versys 1000? Opinie na forum i na tę kwestię mają gotową odpowiedź.

Dlaczego Kawasaki Versys 1000 opinie zbiera aż tak pochlebne?

Trudno się dziwić, że szukanie konkurencji dla tego modelu jest jednym z trudniejszych zadań. Wynika to głównie z naprawdę bogatego wyposażenia, za którym idzie w Kawasaki Versys 1000 cena. Można by przypuszczać, że czterocylindrowy i czterosuwowy silnik będzie niemiłosiernie paliwożerny, miłośnicy ostrej jazdy jednak przekonali się, że w Kawasaki Versys 1000  spalanie jest bardziej, niż przyzwoite. W sieci można znaleźć wiele informacji, wpisów i opinii o tym, że średnie spalanie tej bestii, niezależnie od okoliczności czy rodzaju trasy, wynosi nie więcej, jak 6 l/ 100 km. To daje naprawdę dobry wynik, utwierdzając w przekonaniu, że wszystkie znajdujące się w Internecie o Kawasaki Versys 1000  opinie są prawdziwe – to maszyna, którą warto mieć i którą warto polecać dalej. Jednak Kawasaki Versys 1000  spalanie nie jest jedyną kwestią, która może skutecznie zachęcić do sprawienia sobie nówki sztuki prosto z salonu Zielonych. Co jeszcze może tak bardzo kusić?

Niskie w Kawasaki Versys 1000 spalanie to nie wszystko

Na uwagę zasługuje Kawasaki Versys 1000  cena – nie jest może najniższa, jednak jest podyktowana pewnymi prawidłami. Jeśli weźmiemy pod lupę wersję podstawową Kawasaki Versys 1000, cena takiego modelu będzie wynosić nieco ponad 81 000 zł. Jeśli jako prawdziwy fan dobrej jazdy jesteś w stanie tyle zapłacić za dwukołowca, nie będziesz zawiedziony. Maszyna ma w sobie cały arsenał najróżniejszych systemów bezpieczeństwa, co stawia ją bardzo wysoko w rankingu wszystkich modeli w tej kategorii. Czego można się spodziewać? Producent zadbał, aby w motocyklu nie zabrakło nie tylko podstaw, ale znacznie więcej. Jako kierowca możesz wykorzystać potencjał drzemiący w takich układach i wsparciu, jak: KCMF, KQS, KECS, KTRX czy KIBS. Jeśli spojrzeć na modę, z tej perspektywy, okazuje się, że za Kawasaki Versys 1000  cena wcale nie jest wygórowana. Co kryje się za tymi skrótami? Sześcioosiowy moduł bezwładnościowy marki Bosch, w tej oto machinie odpowiada i kontroluje pracę inteligentnego systemu hamowania, trzystopniową kontrolę trakcji, regulowane elektronicznie zawieszenie półaktywne, działające w trzech trybach. To naprawdę dużo i to właśnie głównie wpływa na to, jakie Kawasaki Versys 1000  opinie zbiera wśród użytkowników. Jeśli dodać do tego jeszcze obiecywany ogromny komfort jazdy, otrzymujemy motor idealny.

Zobacz też:

POPULARNE

kask na motocykl

Kaski motocyklowe dla okularników – na co zwrócić uwagę?

0
Kask motocyklowy musi posłużyć przez co najmniej kilka sezonów, dlatego należy wybrać model zapewniający optymalny komfort użytkowania. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób...

Strój na motor

jaki motocykl turystyczny na początek

Jaki motocykl turystyczny wybrać?

Suomy kaski

Suomy kaski — opinie

OSTATNIE POSTY