Strona głównaMotocykleKawasaki GTR 1400 - opinie, awarie, wady, cena, test, dane techniczne, forum

Kawasaki GTR 1400 – opinie, awarie, wady, cena, test, dane techniczne, forum

-

Wśród miłośników dwóch kółek Kawasaki GTR opinie ma tego, którego warto rozpatrywać w pierwszej kolejności, przed jakąkolwiek konkurencją. Japońska technologia jest szczególnie ceniona, więc jeśli chodzi o Kawasaki GTR, dane techniczne są więcej, niż zadowalające nie tylko dla amatorów weekendowych wypadów za miasto. Czy jednak motocykle te są faktycznie nie do zdarcia? Jakie w przypadku Kawasaki GTR awarie pojawiają się najczęściej i czy posiada w ogóle Kawasaki GTR wady?

W tym artykule, sprawdzimy opinie na temat tego modelu. Sprawdzimy testy, awarie, negatywne opinie na forum internetowym. Zrobimy też porównanie Kawasaki GTR 1400 vs Yamaha FJR 1300.

Kawasaki GTR 1400 – dane techniczne

Pierwszą rzeczą, jeśli chodzi o zakupy z kategorii motoryzacji, jest sprawdzenie podstaw interesujących modeli. Wysuwają się więc na pierwszy plan w przypadku Kawasaki GTR dane techniczne, to, jakie ma Kawasaki GTR spalani, a także, jakie o Kawasaki GTR forum motoryzacyjne ma w ogóle zdanie – czy warto brać go pod uwagę czy może niekoniecznie.

Na pierwszy rzut brane są, jeśli chodzi konkretnie o Kawasaki GTR, dane techniczne. Kawasaki GTR opinie ma maszyny odpowiedniej na bardzo długie trasy, jest wygodny, jak przystało na model z kategorii szosowo-turystycznych. Wśród informacji najwięcej emocji wzbudza zawsze pojemność silnika, trzeba jednak brać pod uwagę, że te mogą różnić się w zależności od konkretnego modelu cy od lat produkcji. Najczęściej jednak na sprzedaż można znaleźć Kawasaki GTR z danymi technicznymi, mówiącymi o czterosuwie o pojemności 1352 ccm, chłodzonym cieczą, z wtryskiem paliwa, mokrym, wielotarczowym sprzęgłem  i wałem napędowym Tetra-Lever.  Jeśli chodzi o Kawasaki GTR, testy najczęściej robione są pod kątem tego, jakie Kawasaki GTR spalanie jest w stanie otrzymać. W tym wypadku mówiąc o Kawasaki GTR, spalanie wynosi około 5 l/100 km przy jeździe miejskiej po nawet 6,7 l/100km przy trybie jazdy autostradowej, z odpowiednią prędkością rzędu nawet 160 km/h.

Kawasaki GTR 1400 – testy użytkowników, opinie

Równie ważne przed zakupem jest sprawdzenie Kawasaki GTR testami – do tego najlepiej nadają się filmiki z sieci, nagrywane przez innych użytkowników. Dzięki temu najszybciej i najłatwiej można poznać, jakie posiada Kawasaki GTR wady oraz z jakimi najczęściej Kawasaki GTR awariami się boryka. Te dwie kwestie mają ogromny wpływ na ogólne koszty eksploatacji tej trzystukilogramowej bestii oraz na ogólne zadowolenie z jej posiadania.

Weźmy pod uwagę to, o jakich odnośnie Kawasaki GTR wadach mówią posiadacze. Najczęściej o Kawasaki GTR opinie wskazują jedynie na dwie niewielkie niedogodności, jeśli chodzi o użytkowanie tego motocykla – mianowicie maszyna nagrzewa się dość mocno podczas jazdy w upalne dni, niektórzy również mówią o tym, że wysokość lusterek uniemożliwia przeciskanie się między samochodami w korkach ze względu na umiejscowienie ich na tej samej wysokości, co lusterka samochodowe.

Jeśli mowa o Kawasaki GTR, fora  internetowe sporo mogą powiedzieć również o najczęściej występujących usterkach – dzięki temu nowy nabywca może wiedzieć, czego się spodziewać i jak przeciwdziałać nieoczekiwanym sytuacjom na drodze. W tym wypadku, jeśli chodzi o najczęstsze dziejące się w Kawasaki GTR awarie,  na pierwszy plan wysuwają się przypadki uszkodzenia się napinacza od łańcucha rozrządu oraz wybite gniazda zaworowe w okolicy 40 tys. – 50 tys. przejechanych kilometrów. Jeśli się pamięta o tych kwestiach, to bez problemu można takie maszyny spokojnie użytkować, co potwierdzają miłośnicy Kawasaki GTR na forach internetowych. Jeśli chodzi o Kawasaki GTR i awarie, to w zasadzie wszystko, o czym piszą internauci.

Kawasaki GTR 1400 vs Yamaha FJR 1300

Model Kawasaki GTR 1400 opinie ma jednego z najlepszych motocykli turystycznych, o jakich może marzyć miłośnik jazdy na dwóch kołach. Nie tylko jeśli chodzi o Kawasaki GTR 1400 cenę, ale i o kwestie czysto techniczne – w sieci pojawia się masa zapytań o porównanie: Kawasaki GTR 1400 vs Yamaha FJR 1300, to zdecydowanie jego największy konkurent w tej klasie. Jeśli się jednak przyjrzeć z bliska, okaże się, że porównując Kawasaki GTR 1400 vs Yamaha FJR 1300 szala szybko przeważa się na stronę  Kawasaki GTR 1400 – opinie o nim są zdecydowanie lepsze, a użytkownicy – bardziej zadowoleni z komfortu jazdy, osiągów czy samego spalania. Również, jeśli wziąć pod uwagę  Kawasaki GTR 1400 cenowo, z obu propozycji to właśnie Kawasaki będzie wypadać lepiej. Myśląc o modelu używanym, kilkuletnim  Kawasaki GTR 1400, cena będzie dzisiaj oscylować w granicach 25 tys. – 30 tys. za egzemplarz około dziesięcioletni. Jak na dzisiejsze realia i dostępność tych motocykli, cena jest naprawdę kusząca.

Sprawdź też:

POPULARNE

OSTATNIE POSTY