Strona głównaMotocykleKawasaki Versys 650 - opinie, dane techniczne, cena, waga, ciśnienie w oponach

Kawasaki Versys 650 – opinie, dane techniczne, cena, waga, ciśnienie w oponach

-

Któż nie kocha maszyn produkowanych przez tego znakomitego producenta – spośród nich to właśnie Kawasaki Versys 650 opiniami cieszy się wśród użytkowników w zasadzie niezależnie od ich wieku czy codziennych preferencji. W tej chwili miłośnicy dwóch kółek mogą cieszyć się już czwartym wcieleniem tego modelu, który nie traci na popularności mimo upływających lat. To najlepiej świadczy o tym, że Kawasaki Versys 650 danymi technicznymi jest w stanie nadal podbijać serca kolejnych pokoleń motocyklistów. Co w takim razie zmieniło się od czasów pierwszych egzemplarzy, jaka dzisiaj jest za Kawasaki Versys 650  cena, a jaką Kawasaki Versys 650 wagę ma i dla kogo będzie idealnie wyważony?

Z artykułu dowiesz się między innymi:

  • Jakie opinie ma Kawasaki Versys 650
  • Jakie są dane techniczne tego pojazdu – waga, wysokość siedzenia czy ciśnienie w oponach
  • Co mówią na forum o tym modelu

Kawasaki Versys 650 – instrukcja obsługi ci tego nie powie. Dane techniczne, opinie

Faktycznie, nawet w Kawasaki Versys 650 dane techniczne są ważne, żeby wiedzieć, czego się spodziewać po maszynie, żeby nie być rozczarowanym czy zszokowanym. Ów ścigacz oferuje niezbyt litrażowy silnik, jednak znakomicie ekonomiczny, a przez to idealnie nadający się na dzisiejsze warunki. Ponadto producent chciał stworzyć maszynę uniwersalną, co w sumie we wpisach o Kawasaki Versys 650  i opiniach faktycznie można odnaleźć – motor nadaje się do jazdy po mieście i do szybkiej trasy autostradowej. Baza jest bardzo prosta, identyczna, jak we wszystkich innych modelach oznaczonych „650”. To zaś pozytywnie wpływa na koszty eksploatacji – im więcej części wspólnych z innymi, popularnymi modelami, tym tańsze i łatwiej dostępne są np. części zamienne. A te nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.

awasaki Versys 650 zielona
Opinie są jednogłośne – wersja zielona wygrywa!

Co znajdziesz w dedykowanej Kawasaki Versys 650 instrukcji obsługi?

Każdy model Kawasaki Versys 650 instrukcję obsługi musi posiadać – a w zasadzie to książkę serwisową, podobnie, jak w samochodach. To tutaj można znaleźć absolutne podstawy, czyli o Kawasaki Versys 650  dane techniczne jak silnik, moc, pojemność, rodzaj oleju, ilość potrzebnego oleju czy inne cenne informacje z punktu widzenia serwisów. Jeśli dla kogoś istotna jest w Kawasaki Versys 650  wysokość siedzenia, także znajdzie to w książce od Kawasaki Versys 650 – instrukcji obsługi. Jeśli chodzi o tę konkretną w Kawasaki Versys 650  wysokość siedzenia, wynosi ona od 1315 mm do 1400 mm w zależności od modelu i generacji oraz roku produkcji. Oczywiście im młodsza maszyna, tym w Kawasaki Versys 650 wysokość siedzenia będzie miała większą wartość. Wspomniany parametr jest istotny szczególnie w zestawienia z Kawasaki Versys 650 wagą – ta będzie miałA wpływ nie tylko na to, jak szybko i w jaki sposób maszyna się rozpędza na prostej drodze, ale i z tym, czy i dla kogo jest ten ścigacz preferowany. Wiadomo nie od dzisiaj, że panie równie chętnie wsiadają na szybkie maszyny.

Czy jednak w Kawasaki Versys 650 waga nie jest zbyt duża na kobiece możliwości? Jeśli sprawdzić dokładnie informacje o Kawasaki Versys 650, waga dostępnego obecnie w salonach modelu wynosi 219 kg. Jak widać, jest to ogromny kawał maszyny, a ten, kto chce mieć co pisać o Kawasaki Versys 650 Klee w opiniach, musi wiedzieć, jak się za tę maszynę w ogóle zabrać.

Jeśli chodzi  podstawowe dane, trzeba również znać wartość w Kawasaki Versys 650 ciśnienia w oponach, ponieważ przy tak szybkich maszynach jest to jednym z czynników gwarantujących bezpieczeństwo na drodze. Jeśli chodzi o Kawasaki Versys 650, ciśnienie w oponach powinno mieścić się w normie: 120/70 ZR17 58W z przodu oraz 160/60 ZR17 60W z tyłu. Bardzo ważne jest pamiętanie w Kawasaki Versys 650 o ciśnieniu w oponach oraz o tym, że przód i tył nieznacznie się różnią. Ta różnica nie powinna być samodzielnie niwelowana, a koła, dla własnego bezpieczeństwa, powinny być pompowane właśnie w ten sposób.

Kawasaki Versys 650 – cena

Oczywiście, jeśli idzie o zakup motocykla, pozostaje jeszcze kwota, jaką trzeba wydać, żeby to cacko mieć w swoich rękach. W przypadku Kawasaki Versys 650, cena będzie zależeć głównie od rocznika oraz stanu. Według znawców marki Kawasaki, Versys 650 Klee opinie zawsze będzie mieć znakomite ze względu na fakt, że to absolutny klasyk gatunku. Szukając dobrego modelu Kawasaki Versys 650  cenowo, trzeba patrzeć na stan, jak również na przebieg i to, czy w ostatnim czasie było w nim coś wymieniane. Oczywiście też na Kawasaki Versys 650 cenę wpływ ma ilość zainwestowanych pieniędzy – w dodatki, akcesoria czy w same ewentualne naprawy, serwisy i wymiany eksploatacyjne. Jeśli chodzi  o Kawasaki Versys 650 Kle i opinie o cenach, miłośnicy są w stanie zapłacić za ten model naprawdę dużo.

Źródło zdjęcia: kawasaki.pl

POPULARNE

OSTATNIE POSTY