Strona głównaZakupGdzie kupić sprawdzone auto poleasingowe?

Gdzie kupić sprawdzone auto poleasingowe?

-

Samochody w Twojej firmie wymagają wymiany? A może startujesz z biznesem i potrzebujesz pierwszego firmowego auta, by rozwijać własny interes? Jeśli nie zależy Ci na nowym samochodzie, ale z drugiej strony wolisz jeździć sprawdzonym autem i trochę obawiasz się szukać go samodzielnie w internecie, dobrą opcją będzie dla Ciebie STORE, czyli salon ze sprawdzonymi autami poleasingowymi.

W STORE VW FS znajdziesz modele głównie z Grupy Volkswagena, które są sprawdzone przez serwis pod względem technicznym – nie obawiasz się więc o ich stan i śmiało możesz je użytkować w firmie przez kilka lat, czyli cały okres finansowania. Dostępne są bowiem właśnie z finansowaniem. Dla przedsiębiorców przygotowano produkty Autonomia leasing klasyczny oraz Autonomia leasing jak abonament, dzięki któremu koszt użytkowania jest niewysoki, a Ty nie potrzebujesz wolnych środków nawet na wkład własny. Opłaty miesięczne możesz dostosować do swoich potrzeb, a co ważne także możliwości. Zobacz, jak skorzystać z wygodnego kalkulatora leasingu, i skalkuluj ratę za swoje samochody używane.

Jeśli zależy Ci na jak najniższej racie, czyli nie zamierzasz spłacać pełnej wartości samochodu, jak to się dzieje w przypadku kredytu klasycznego, wybierz Autonomia Leasing jak abonament. To powinien być Twój wybór także w momencie, gdy o sposobie zakończenia umowy chcesz zadecydować po upływie okresu leasingu. Przy opcji klasycznej istnieje jedynie możliwość wykupienia aut poleasingowych. Jednak w chwili, gdy na przykład startujesz z biznesem, możesz nie mieć jeszcze pewności, jak się rozwinie. A być może będzie rozwijał się wspaniale, ale za kilka lat wyniknie potrzeba wyposażenia firmy w samochody używane nowsze technologicznie. Wówczas elastyczne zakończenie leasingu jak abonament wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Jakie parametry należy wybrać, by optymalnie dostosować ratę w Autonomia Leasing jak abonament? Zdecyduj, na jak długo potrzebujesz pojazdu – dwa, trzy lub cztery lata. Pomyśl, czy chcesz wnieść opłatę wstępną, która zaczyna się od 0%, czyli nie jest obligatoryjna. Jeśli tak, możesz wpłacić do 30% wartości wybranego modelu. Nawet niewielka wpłata obniży Twoją miesięczną ratę – warto więc zastanowić się nad tą opcją. Ostatnim z parametrów jest limit kilometrów (10-40 tys.) – jest to szacunkowa deklaracja, jakie odległości rocznie będzie pokonywać Twój samochód. Warto przemyśleć tę kwestię, gdyż za przekroczenie limitu trzeba będzie zapłacić przy rozwiązaniu umowy.

Auta poleasingowe dostępne w STORE VW FS są maksymalnie 8-letnie z finansowaniem klasycznym, ale już maksymalnie 5-letnie z finansowaniem jak abonament. Oczywiście w obu przypadkach możesz trafić na o wiele młodsze auto i użytkować je z powodzeniem nawet przez cztery lata. Po tym czasie Autonomia Leasing jak abonament gwarantuje elastyczne zakończenie umowy, czyli wspomniany wyżej wykup lub zwrot i wybór nowszego poleasingowego modelu z atrakcyjnym finansowaniem.

Artykuł sponsorowany

POPULARNE

Opony marki Vredestein – sprawdzamy opinie

Opony marki Vredestein – sprawdzamy opinie

0
Wielu kierowców uważa, że wybór odpowiedniej opony do samochodu to proste zadanie. Wystarczy w tym przypadku zapoznać się z parametrami koła, a następnie zamówić...
Test wosków samochodowych

Test wosków samochodowych

OSTATNIE POSTY