Strona głównaZakupProducent opon Uniroyal – jakie posiada opinie?

Producent opon Uniroyal – jakie posiada opinie?

-

Zbliża się wielkimi krokami sezon na wymianę opon, dlatego tak ważne jest to, jaki model i markę opony wybierzemy. Oczywiście wybór odpowiedniej opony nie należy do prostych czynności, ponieważ na rynku dostępnych jest olbrzymia ilość produktów, które pochodzą od różnych producentów. W związku z tym postanowiliśmy pomóc wam w tym zadaniu opisując jednego z takich producentów – Uniroyal. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakiego pochodzenia jest ta marka, jakie pojawiają się o niej opinie, i przetestujemy najpopularniejsze modele opon tej marki.

Opony zimowe i letnie marki Uniroyal – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie użytkowników w sieci nt. opon letnich i zimowych marki Uniroyal? Przede wszystkim Uniroyal to przedsiębiorstwo pochodzące z Belgii, a jej siedziba zlokalizowana jest w mieście Liege. Uniroyal to niezwykle popularna i renomowana marka, która wchodzi w skład niemieckiego koncernu Continental. Uniroyal działa na rynku już od 1894 roku, i od tamtej pory specjalizuje się w produkcji opon. W początkowej fazie swojej działalności Uniroyal dostarczał opony do powozów konnych oraz do rowerów. Zaledwie kilka lat później firma zajęła się produkcją opon do samochodów i stała się pionierem w branży motoryzacyjnej, dostarczając wysokiej jakości opony do samochodu, które zyskiwały wiele pozytywnych opinii.

Obecnie marka Uniroyal posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych modeli opon zimowych, letnich i całorocznych, które są przeznaczone do pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli. Dzięki zaawansowanej technologii i przeprowadzanym rygorystycznym testom jakości, z zakładów produkcyjnych wychodzą unikalne opony, które z pewnością spełnią preferencje najbardziej wymagających kierowców. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o najpopularniejszych modelach opon marki Uniroyal.

Uniroyal RainExpert 3

Opona Uniroyal RainExpert 3 jest jednym z najpopularniejszych modeli opon letnich, które znajdują się w ofercie marki Uniroyal. Jest ona przeznaczona dla pojazdów osobowych i wchodzi w skład produktów klasy średniej. Główną charakterystyczną cechą modelu RainExpert 3 jest to, że posiada asymetryczny bieżnik, który przyczynia się do lepszej przyczepności bez względu na stan nawierzchni. Jeżeli chodzi o opinie użytkowników, to RainExpert 3 pojawia się dość często w rankingach i testach, które są przeprowadzane przez różne grupy motoryzacyjne.

Uniroyal RainSport 3

Uniroyal Rainsport 3 to kolejna niezwykle popularna opona letnia, która wybitnie dobrze sprawdza się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, zapewniając tym samym efektywniejszą przyczepność. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej konstrukcji bieżnika w modelu RainSport 3, opona bardzo dobrze odprowadza nadmiar wody, redukując tym samym zjawisko „Aquaplaningu”. RainSport 3 to propozycja, która jest skierowana dla kierowców ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo z jazdy.

Uniroyal RainSport 3 225/45R17

 Dla kierowców preferujących dynamiczną jazdę, marka Uniroyal przygotowało oponę RainSport 3 225/45R17, czyli model opony, który jest przeznaczony dla pojazdów, które kryją pod maskę silnik o dużej mocy. Wzór bieżnika w oponie RainSport 3 225/45R17 przyczynia się do większej powierzchni styku z asfaltem, tym samym polepsza się przyczepność w trakcie pokonywania ostrych zakrętów. Za całą dynamikę jazdy w RainSport 3 225/45R17 odpowiada zastosowane rozwiązanie „FCC”.

Uniroyal RainSport 5

Kolejna opona z serii RainSport 5 to opona letnia, posiadająca szereg pozytywnych opinii podczas testów, której głównym zadaniem jest uzyskanie najlepszych parametrów w trakcie jazdy po mokrej i śliskiej nawierzchni. Opona Uniroyal RainSport 5 posiada szereg zalet, jedną z nich jest wysoka odporność na zjawisko „Aquaplaningu”, oraz duża skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni. Do produkcji opony RainSport 5 wykorzystano technologię „Shark Skin”, która poprawia skuteczność odprowadzania wody spod opony.

Uniroyal All Season Expert 2

Jakie opinie pojawiają się o oponie całorocznej All Season Expert 2? Przede wszystkim All Season Expert 2 to model, który bardzo dobrze radzi sobie na suchej i mokrej nawierzchni osiągając wysokie parametry w trakcie jazdy. Opony All Season Expert 2 to propozycja, która z pewnością spełni preferencje wymagających kierowców. Główną cechą charakterystyczną Uniroyal All Season Expert 2 jest to, że gwarantuje pełną wygodę i komfort w trakcie jazdy, zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa i emituje niski poziom hałasu. Jeżeli zastanawiasz się nad tym modelem to z pewnością będzie to dobra inwestycja na wiele lat, ponieważ do produkcji tej opony wykorzystano innowacyjne mieszanki, które zawierają w swoim składzie krzemionkę, ta z kolei zapewnia lepszą elastyczność nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach.

POPULARNE

Producent opon Zeetex – opinie i testy

Producent opon Zeetex – opinie i testy

0
Dobrej jakości opony zimowe to  nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i komfortu z jazdy, ale i czynnik wpływający na osiąganie lepszych parametrów w trakcie prowadzenia...

Crossovery a SUVy

Jak sprzedać samochód?

OSTATNIE POSTY