Strona głównaOpinieLauber - katalog, opinie i wiele więcej

Lauber – katalog, opinie i wiele więcej

-

Lauber jest jedną z największych w Europie firm, która zajmuje się produkcją oraz regeneracją części do samochodów. Nowe oraz regenerowane podzespoły to ponad 12 tysięcy różnych pozycji, odpowiednich do wszystkich modeli samochodów. Firma Lauber jest największym tego typu zakładem w Europie Środkowo-Wschodniej. Lauber opinie na swój temat ma bardzo pochlebne. To wszystko wpływa na zadowolenie użytkowników tego sprzętu.

Gdzie kupić można części Lauber?

Obecnie produkty firmy Lauber zakupić można przede wszystkim przez sieć dystrybucyjną Inter Cars. Są one wykorzystywane również w partnerskich sieciach tego sklepu z częściami samochodowymi. W razie pytań i wątpliwości, firma Lauber uruchomiła infolinię, na której dowiedzieć się można wszystkiego, co związane jest z ofertą.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Lauber, katalog jest udostępniony także online, na firmowej stronie. Z drugiej strony, warto skorzystać z oferty mechaników, którzy z nią współpracują.  Są to przede wszystkim Q-serwisy oraz Auto Crew, które znaleźć można w całej Polsce.

Najwyższa jakość zregenerowanych części samochodowych Lauber

Na podzespoły takie jak rozruszniki, alternatory i wtryskiwacze, a także inne poddawane regeneracji, udzielana jest 25-miesięczna gwarancja. Dlatego każdy właściciel pojazdu, który zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy Lauber, może mieć poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Odnowiona część na pewno będzie działać przez jeszcze długi czas, a to wszystko za ułamek nominalnej kwoty, którą trzeba by było zapłacić za nową. Nierzadko zregenerowane elementy przewyższają jakością nowe zamienniki znanych marek. 

Marka jest polską firmą, co jest warte podkreślenia. Od założenia w 1994 roku zajmuje się innowacyjnym niegdyś pomysłem regeneracji zużytych części. Jest to więc troska o ekologię i ekonomię, którą przejawia Lauber Słupsk. Opinie klientów wyrażają zadowolenia z faktu, że dzięki niej wiele części samochodowych można zakupić taniej, a produkcja nowych nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. W ramach usługi regeneracji, która trwa do dwóch dni roboczych, firma Lauber oferuje naprawę pomp wspomagania układu kierowniczego, alternatorów, zacisków hamulcowych, rozruszników oraz przekładni kierowniczych ze wspomaganiem. Jeżeli chcesz poznać konkretną ofertą Lauber, katalog jest dostępny także w wersji internetowej.

Lauber Słupsk – opinie klientów

Firma Lauber posiada certyfikat ISO 9001:2015. Jest on gwarancją najwyższej jakości proponowanych usług. Produkty nie odbiegają od tych proponowanych na zachodzie Europy. W przypadku Lauber Słupsk opinie klientów bardzo podkreślają jakość, która niczym nie różni się od propozycji nowych części z zachodu Europy. Regeneracja możliwych części samochodowych to bardzo dobry pomysł na obniżenie kosztów. Stąd działania Lauber opinie mają jednoznacznie pozytywną.

Odpowiedzialne podejście do środowiska naturalnego i pieniędzy klientów to coś, co wyróżnia Lauber. Opinie klientów wskazują, że dzięki temu cieszy się ona dużym uznaniem. Jeżeli zamiast kupować nową część, recyklingowi można poddać starą, a jednocześnie nie będzie ona w niczym gorsza od części zamiennej, zdecydowanie warto z tego skorzystać. Oferta firmy Lauber nie jest częsta na rynku polskim i światowym, co niewątpliwie stanowi jeden z głównych trzonów sukcesów marki. Na rynku jest ona obecna więc już od 1994 roku. Firma działa także jako producent nowych podzespołów, które uzupełniają ofertę.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Suomy kaski

Suomy kaski — opinie

0
Czy są jakieś dobre metody na to, aby wybrać najlepsze produkty dedykowane do naszego motocykla? Możliwe, że masz buty i ubiór, ale nie zwracasz...
Opinie o Shell

Shell – opinie

opinie o MAN TGE

MAN TGE – opinie

Opony Apollo Opinie

Opony Apollo – opinie

OSTATNIE POSTY