Strona głównaOpinieMarka AEZ – testy i opinie użytkowników

Marka AEZ – testy i opinie użytkowników

-

Rynek motoryzacyjny to branża, która nabiera wiatru w żagle i rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie testując różne rozwiązania. W przeszłości felgi aluminiowe przeważnie kojarzyły się z luksusem ze względu na ich wysoką cenę. W dzisiejszych czasach to wszystko uległo zmianie, a alufelgi stały się powszechnym elementem, które znajduje się niemal w każdym samochodzie. Alufelgi nie tylko poprawiają i nadają charakteru pojazdom, ale i również przyczyniają się do tego, że można dzięki nim uzyskiwać lepsze osiągi naszego auta. Zastosowanie nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że obecnie alufelgi charakteryzują się wyjątkową estetyką, niezwykłą trwałością, oraz posiadają wiele innych cech, a to wszystko sprawia, że rozpiętość cenowa tych produktów jest olbrzymia. W ten sposób każdy właściciel pojazdu jest wstanie zaspokoić swoje wymagania nabywając takie felgi, które będą wstanie dostosować się do oczekiwań nabywcy, oraz jego budżetu.

Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w branży motoryzacyjnej, obecnie na rynku pojawia się wiele różnych lepszych i gorszych producentów alufelg, jednym z takich producentów jest grupa ALCAR, która posiada w swojej ofercie markę alufelg AEZ. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o marce AEZ.

Felgi producenta AEZ – sprawdzamy opinie

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o felgach do aut producenta marki AEZ? Przede wszystkim marka AEZ wchodzi w skład grupy o nazwie ALCAR, która jest czołowym liderem na naszym kontynencie i specjalizuje się w produkcji felg aluminiowych oraz stalowych. Grupa ALCAR to obecnie największy i najpopularniejszy dystrybutor wysokiej jakości felg stalowych oraz aluminiowych. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczęło w 1984, a firma znajduje się w Austrii – w mieście Hirtenberg. Grupa ALCAR zatrudnia obecnie około 800 pracowników, a w portfolio znajduje się kilka, cieszących się dużą popularnością i przychylnymi opiniami marek o różnym pochodzeniu. Marka AEZ oferuje głównie felgi aluminiowe. DEZENT specjalizuje się w produkcji felg, które wyróżniają się dużą różnorodnością modeli oraz przystępnymi cenami, DOTZ dostarcza felgi sportowe, które są skierowane do miłośników tuningu, zaś ENZO to marka wyróżniająca się wysoką klasą wykonania, KFZ wyróżnia się tym, że posiada w swojej ofercie tańsze modele felg, wszystkie marki przechodzą rygorystyczne testy jakości przed wypuszczeniem produktu na rynek. 

Felgi stalowe są obecnie produkowane w jednej ze szwajcarskich zakładów produkcyjnych, które są zlokalizowane w Ambrosetti, dodatkowo producent pozyskuje tego rodzaju felgi od różnych podwykonawców tj. Hayes-Lemmers, który jest jednym z największych dostawców felg.

Przede wszystkim produkty niemieckiego pochodzenia AEZ, odzwierciedlają definicję wysokiej jakości i trwałości felg aluminiowych, AEZ stale się rozwija testując i dodając do swojego portfolio bardzo atrakcyjne modele. Warto zwrócić uwagę na to, że większość felg jest produkowana ręcznie, dlatego każda partia wyróżnia się dbałością o detale, wielu użytkowników ceni sobie tego rodzaju podejście, dlatego pojawia się wiele pozytywnych opinii o marce felg AEZ. Firmy, które zajmują się produkcją takich modeli zlokalizowane są w Werdohl i Neuenrade w Niemczech. Marka AEZ bardzo często używa w swoich reklamach sloganu „Made in Germany”, który wyraża w sposób jasny jakość produktu, w tym przypadku slogan został użyty słusznie, bowiem marka AEZ jest kojarzona z niezwykle wyjątkowym wzornictwem.

Alufelgi marki AEZ znajdują swoje zastosowanie zarówno w pojazdach osobowych, terenowych oraz w limuzynach. Te produkty sprawiają, że nasz pojazd zyska długotrwały, cieszący oko efekt wizualny, dlatego felgi tej marki są tak chętnie wybierane oraz zyskują one wiele pochlebnych opinii w sieci. Dodatkowo dbałość o szczegóły, rygorystyczne testy jakości i bezpieczeństwa pozwoliły na to, aby zyskać wśród swoich klientów zaufanie. Marka AEZ w swoich zakładach produkcyjnych uzyskała również niezwykle prestiżowe certyfikaty i atesty TUV, to pokazuje, jak szczególną wagę przykłada firma do bezpieczeństwa swoich wyrobów. Ciekawostką jest fakt, że marka zainwestowała około 14 mln euro na budowę dużego zakładu produkcyjnego, który znajduje się w Neuenrade. W ten sposób powstała fabryka, która zyskała miano jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych zakładów produkcyjnych, w którym powstają felgi aluminiowe. Cała powierzchnia tego zakładu wynosi około 15 tys. metrów kwadratowych. W zakłądzie produkcyjnym wykonano wiele różnych kontroli ekologicznych, a w jej wnętrzu powstał zautomatyzowany park przemysłowy, w której powstaje rocznie około 1 200 000 sztuk felg aluminiowych. W związku z tym w ofercie producenta każdy znajdzie model felg, który spełni wszelkie oczekiwania.

POPULARNE

jaki silnik do Audi A4 B8

Audi A4 B8 – jaki silnik

0
Gdy decydujesz się na samochód taki jak Audi A4 B8, jaki silnik wybrać, będzie sprawą priorytetową. Marka ta jest bardzo ceniona przez kierowców na...
rafineria ELF

Oleje ELF – opinie

Opinie o NGK

NGK – opinie

Opinie o Sparco

Sparco — opinie o marce

autolog opinie

Autlog – opinie

Opinie o Stako

Stako — opinie

OSTATNIE POSTY