Strona głównaOpinieAAA Auto - opinie. Co to za firma?

AAA Auto – opinie. Co to za firma?

-

Kupno nowego auta to nie taka prosta sprawa, jakby to mogło się z początku wydawać. Na rynku motoryzacyjnym, jest przecież tak wiele rodzajów modeli. Od małych kompaktowych, poprzez modne w ostatnim czasie Suvy aż na dużych pick up’ach kończąc. Nie należy również zapominać, że jest jeszcze tak wiele różnych silników i konfiguracji, które także w znaczący sposób ten wybór, utrudniają.

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy rozważamy wybór samochodu z rynku wtórnego. Tak wiele różnych pojazdów, który wybrać? Któremu sprzedawcy zaufać? Czy parametry prezentowanego auta, nie są oszukane? Zastanawiają się najczęściej klienci. Na szczęście istnieją firmy takie jak AAA Auto, które oferują pośredniczenie w sprzedaży i kupnie aut używanych. Co jeszcze wiadomo o firmie AAA Auto? Opinie sprzedających, jakie są? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do artykułu.

AAA Auto co to za marka / firma? 

Co wiadomo na temat AAA Auto?  Jest to firma, która została założona w 1992 roku. Prowadzona jest, przez Aures Holdings, która pochodzi z Czech. Tam też, znajduje się większość ich salonów, oferujących sprzedaż pojazdów używanych. Ich placówki mieszczą się także na terenie Węgier, Słowacji i Polski. Na swojej stronie internetowej, firma deklaruje, że jest jedną z największych dealerów pośredniczących w sprzedaży pojazdów używanych, na obszarze Europy Wschodniej. Jako poparcie tej tezy, wskazuje statystyki, mówiące o tym, że od początku swojego powstania, udało jej się sprzedać i kupić ponad 1 600 000 aut.

AAA Auto opinie sprzedających – co mówią? 

Co jeszcze można dodać w informacjach, na temat AAA Auto? Opinie sprzedających, są bardzo dobrym źródłem wiedzy na ich temat. Mówią między innymi o bardzo kompetentnej i miłej obsłudze osób, które  pracują w tym przedsiębiorstwie. Oprócz tego można liczyć na ich doradztwo oraz odpowiedzi na wszystkie pytania, które przychodzą do głowy podczas procesu sprzedaży lub zakupu.

AAA Auto – opinie Katowice, Kraków, Piaseczno, Wrocław, Łódź, Bielany Wrocławskie, Zabrze 

  AAA Auto posiada salony w niemalże każdym zakątku Polski. Opinie na ich temat są dobre. Co można w nich znaleźć? Konsumenci chwalą obsługę klienta oraz pomoc w kwestii finansowania. Opinii jest naprawdę dużo.

ford mondeo
Cena kusi do zakupu…

AAA Auto Piaseczno opinie 

Co mówi się na temat lokalizacji AAA Auto Piaseczno? Opinie pozytywnie wypowiadają się na temat kwestii pomocy ze sprzedażą auta. Decydując się na skorzystanie z usług tego salonu, można liczyć też, na ewentualną wymianę (jeśli ma się auto, które chce się sprzedać). AAA Auto Piaseczno, opiniowane jest licznie. Klienci mówią w swoich recenzjach również na temat opcji leasingowania, która jest oferowana przez tę firmę. Proces ten przebiega szybko i w miłej atmosferze.

AAA Auto Katowice opinie 

Firma posiada również swoją placówkę na Śląsku. AAA Auto Katowice opinie zbiera liczne. Co się w nich mówi? Przede wszystkim zwraca się fakt, na dużą dbałość pracowników o dobro klienta, a także, na niezwykle sprawą obsługę i kompetentne doradztwo. AAA Auto Katowice opinie ma dobre. Klienci jako duży plus wskazują fakt, że decydując się na skorzystanie z usług tej placówki, można zostawić w rozliczeniu swoje stare auto, co znacznie obniża koszt związany z wyborem nowego oraz pomaga w procesie niełatwej sprzedaży starego.

AAA Auto opinie forum 

Dużo jest recenzji na temat AAA Auto. Opinie na forum stanowią idealne źródło informacji, jeśli chce się skorzystać z jakiejś usługi lub firmy. Co mówi się tam na temat tego przedsiębiorstwa? Klienci przede wszystkim jako dużą zaletę, wskazują fakt dużej oszczędności czasu, który uzyskuje się, korzystając z oferty przedsiębiorstwa AAA Auto. Opinie na forum mówią też o dużym profesjonalizmie, który wyróżnia tę firmę.

AAA Auto Kraków opinie

W stolicy Małopolski również znajduje się AAA Auto Kraków. Opinie na tego salonu są pozytywne. O czym mówią? O tym, że firma oferuje pomoc z profesjonalnej wycenie pojazdu, który chce się sprzedać. Salon AAA Auto Kraków opinie zbiera liczne. Można w nich przeczytać na temat kompleksowej obsługi tej placówki oraz kompetentnym przeprowadzeniu klienta przez wszystkie etapy sprzedaży, oraz kupna auta.

AAA Auto Wrocław opinie 

Co wiadomo na temat AAA Auto Wrocław? Opinie, są jak zwykle niezawodne w tego typu kwestiach. Wymienia się w nich fakt, wspomnianej już w przypadku innych lokalizacji, obsługi na najwyższym poziomie. Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z AAA Auto Wrocław, opiniują również pozytywnie możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym przez siebie samochodem.

AAA Auto Łódź opinie 

Co można przeczytać o placówce AAA Auto Łódź? Opinie zbiera nie najgorsze. Co się w nich znajduje? Fachowe doradztwo, rzetelność – te określenia najczęściej padają w kontekście tego salonu. AAA Auto Łódź opinie, zbiera liczne. Na duży plus, wyróżnia się w nich również fakt krótkiego czasu oczekiwania na obsługę oraz późniejszą realizację zamówienia.

AAA Auto Bielany Wrocławskie opinie 

O czym można przeczytać, wpisując AAA Auto Bielany Wrocławskie? Opinie mówią o możliwości sprawdzenia auta w serwisie, co wskazuje się jako duży plus tej lokalizacji. Można jeszcze dowiedzieć się, że placówka AAA Auto Bielany Wrocławskie opinie zbiera naprawdę niezłe. Mówią między innymi o rzetelnej obsłudze pracowników, którzy cierpliwie i konkretnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości klientów. 

AAA Auto Zabrze opinie 

Ostatnią omawianą przez nas placówką, jest AAA Auto Zabrze. Opinie, co mówią? Klienci przede wszystkim pozytywnie wypowiadają się na temat dużego wyboru aut, oferowanego przez tę lokalizację. AAA Auto Zabrze, opiniowane jest jako dobre. Często w recenzjach tych, można przeczytać, że salon ten oraz pracownicy tego miejsca, cechują się profesjonalizmem oraz doradztwem na wysokim poziomie. Wielu konsumentów, rekomenduje korzystanie z usług tej placówki.

AAA Auto oszuści – skąd takie opinie? 

Mimo tak wielu dobrych opinii pojawiają się również te nie najlepsze. Na forach internetowych, częstym wątkiem, który można znaleźć, jest, że AAA auto, to oszuści. Rozczarowani klienci, wypowiadają się na temat awarii aut, które miały miejsce zaraz po przejechaniu kilku kilometrów od wyjazdu z placu samochodowego. Wielu konsumentów, mówi, że AAA Auto to oszuści, ponieważ prosząc o pomoc, zostali odprawieni z kwitkiem a koszt holowania oraz naprawy został zrzucony na ich barki. Niektóre osoby, opisują również, że chcąc dokonać reklamacji drogą telefoniczną, jedyne, na co mogli liczyć to usłyszenie formułki z kartki oraz zerowe wsparcie w rozwiązaniu istniejącego problemu. 

Wybór auta niesie dużo konsekwencji. Niezależnie, czy zdecydujemy się na nowe, czy z drugiej ręki. Dobry, niezawodny model to mniejsze ryzyko awarii oraz późniejszych kosztów, związanych z naprawami. Dlatego decydując się na pomoc firmy takiej jak chociażby AAA Auto, warto zabrać ze sobą kogoś, kto się na autach zna. Zmniejszamy wtedy ryzyko dokonania złego zakupu, którego będziemy żałować przez najbliższych kilka lat, wyklinając dzień, w którym go kupiliśmy. Warto o tym pamiętać a wszystko powinno być dobrze.

Sprawdź też:

POPULARNE

Opinie o Textar

Textar – opinie o marce

0
Szybkie dobranie tarcz hamulcowych albo klocków nie powinno być problemem, jeżeli wykorzystamy firmę Textar. Opinie o tej marce są przecież bardzo dobre. Producent gwarantuje...
Opinie o 321 sprzedane

321 sprzedane – opinie

renault kadjar 1.2 tce forum

Renault Kadjar opinie

Opinie o Valvoline

Valvoline – opinie

OSTATNIE POSTY