Strona głównaOpinieDonaldson – opinie

Donaldson – opinie

-

Belgijska firma Donaldson jest od wielu lat znana nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych rynkach, jako absolutny lider w dostarczaniu rozwiązań w zakresie filtracji. Najczęściej jednak spotykamy się z opiniami o firmie Donaldson w kontekście samochodów ciężarowych i filtrów przystosowanych właśnie do nich. Fachowcy wiedzą, że tak ciężki sprzęt ma ogromne oczekiwania.

W przypadku marki Donaldson nie można ignorować przede wszystkim ich doświadczenia – kariera i rozwój firmy toczy się z powodzeniem już od 1915 roku! W Polsce pozytywne opinie Donaldson zawdzięcza głównie posiadaczom ciągników siodłowych – pojazdów o bardzo specyficznych potrzebach. Jak w takim wypadku brzmią opinie o Donaldsonie w naszym kraju i czy doświadczenie wystarczy, aby marka była warta zainteresowania?

Filtry Donaldson – opinie posiadaczy trucków

Warto zacząć od podstaw, czyli od faktu, że filtry Donaldson opinie otrzymują najczęściej właśnie od posiadaczy flot samochodów, głównie ciężarowych. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych filtrów nie tylko do trucków, ale również do autobusów i autokarów. Według producenta są to zamienniki idealnie zastępujące oryginalne elementy wyposażenia. Filtry Donaldson mają opinię trwałych, solidnych i naprawdę wytrzymałych. Jest to konieczne, jeśli systemy filtrujące dedykowane są do pojazdów o specyficznych potrzebach. Często można spotkać się z opiniami, że filtry Donaldson sprawdzają się nawet lepiej niż oryginały. Potwierdzają to także same testy. Zamienniki oryginalnych filtrów produkowane są zgodnie z tymi samymi wytycznymi, spełniają również te same normy – dzięki temu mogą stanowić odpowiednią alternatywę dla znacznie droższych, „firmowych” filtrów danej marki. Z tego względu marka Donaldson zbiera opinie solidnej, niedrogiej, a przede wszystkim faktycznie oferującej dobry towar.

Oferta firmy Donaldson – co klient dostaje wraz z filtrem?

Na pozytywne opinie o Donaldsonie wpływają nie tylko szeroka gama samych filtrów. W sprzedaży producent posiada filtry do najczęściej i najchętniej kupowanych marek samochodów i najpopularniejszych silników. Klient może w jednym miejscu kupić cały zestaw niezbędnych do wymiany elementów, jak filtry wlotu powietrza, filtry paliwa, powietrza kabinowego, filtry smaku czy specjalistyczne Filtry przekładni i chłodziwa. Ofertę specjalną stanowią filtry premium Donaldson Blue – to „kombo” obejmujące paliwo, smar, powietrze i chłodziwo. Atutem producenta jest możliwość dokupienia również akcesoriów do układu wydechowego. Prawdziwe są opinie o marce Donaldson, że produkuje także znakomitej jakości tłumiki. Dla posiadaczy dużych flot samochodowych firma przewiduje specjalne wsparcie techniczne oraz programy lojalnościowe, zachęcające do skorzystania z oferty. To także ogromny plus w stosunku do innych, podobnych firm.

Wszystkie filtry Donaldson – opinie o innych produktach marki

Chociaż w Polsce popularne są przede wszystkim samochodowe filtry Donaldson, opinie o innych  produktach filtrujących są bardzo zbliżone do siebie. Marka wytwarza bardzo wysokiej jakości oraz niezwykle odporne filtry, mające zastosowanie m.in. w branży spożywczej, w budownictwie oraz na produkcji. Na tym jednak nie kończy się długa lista. Filtry Donaldson można znaleźć również w przemyśle rolniczym, lotniczym, biotechnologii, obronie, elektronice, w napędach dyskowych i energii, przemyśle poligraficznym, leśnictwie, przemyśle morskim, w transporcie materiałów, w procesach przemysłowych, ale też w sektorze medycznym i farmaceutyczny, w górnictwie czy w produkcji opakowań.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Opinie o Metzeler

Metzeler – opinie

0
Dobre opony to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Na tym produkcie nie warto oszczędzać, ale przy wyborze należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Jednym z bardziej...
Opinie o NGK

NGK – opinie

Opinie o Thermotec

Thermotec – opinie

OSTATNIE POSTY