Strona głównaOpinieNoxudol - opinie, czas schnięcia, cena, forum

Noxudol – opinie, czas schnięcia, cena, forum

-

Walka z korozją nie musi być z miejsca przegrana. Na rynku dostępnych jest wiele broni, w które możesz się zaopatrzyć, by wyjść z niej zwycięsko. Jedną z nich są produkty marki Noxudol. Producent zapewnia, że jest to skuteczna linia obrony przed rdzą – a co na to konsumenci? Przekonajmy się!

Noxudol – opinie

Środki antykorozyjne Noxudol opinie mają rewelacyjne. Większość wypowiedzi na temat tych produktów jest pozytywna. Użytkownicy uważają tę markę za godną zaufania, oraz że jej oferta jest naprawdę dobra. Nic dziwnego – środki Noxudol tworzą wytrzymałą i nieprzepuszczającą wilgoci warstwę, która przez lata z powodzeniem chroni podwozie przed rozwojem rdzy oraz uszkodzeniami powodowanymi przez uderzenia kamieni, żwiru czy piasku. Użytkowników trochę odstrasza cena – na rynku dostępne są środki o połowę tańszę. Jednak naszym zdaniem, jakość jest warta tych pieniędzy.

Sprawdź: Środki do konserwacji podwozia

Noxudol 900 – opinie

Noxudol 900 ma bardzo dobre opinie. Jego średnia ocena na Allegro wynosi około 5 gwiazdek na 5 możliwych. Konsumenci uważają, że jest to świetny środek do konserwacji podwozia – jest odporny na działanie wody, łatwo się aplikuje, a warstwa, którą tworzy, jest elastyczna. Dodatkowo nie śmierdzi tak jak inne produkty tego typu. Jako minus użytkownicy podają fakt, że długo się utwardza – po tygodniu od nałożenia wciąż może się lepić i brudzić palce przy dotykaniu, natomiast nie powinno to przeszkadzać w korzystaniu z auta.

Noxudol 1600 – opinie

Noxudol 1600 opinie ma bardzo pozytywne. Użytkownicy uważają, że jest to jeden z najlepszych produktów tego typu. Łatwo się aplikuje i dobrze przylega do blachy. Noxudol 1600 po nałożeniu jest elastyczny, cechuje się wysoką wytrzymałością i przy tym nie pęka. Przez to, że po zaschnięciu jest twardszy niż Noxudol 900, konsumenci polecają go do konserwacji nadkoli. Ponadto część użytkowników zauważyło, że w kabinie samochodu podczas jazdy faktycznie jest nieco ciszej – tak jak zapewniał producent.

Noxudol 1600 – cena tego produktu to największa jego wada. Porównując do innych środków tego typu, Noxudol 1600 jest dwa razy droższy. Litr tego specyfiku kosztuje ponad 55 zł. Jednak biorąc pod uwagę jego właściwości i opinie, Noxudol 1600 jest wart każdej wydanej na niego złotówki.

Opinia na forum

Noxudol 1600 czy 900?

Który produkt wybrać – Noxudol 1600 czy 900? Producent zapewnia, że Noxudol 1600 ma identyczny skład jak Noxudol 900. Główną różnicą między tymi dwoma jest ich formuła. Noxudol 900 ma formę bardziej płynną, a Noxudol 1600 występuje w formie pasty, którą przed użyciem należy podgrzać – to właśnie z tego może wynikać fakt, że 1600 zasycha szybciej od 900 i jest też od niego twardszy.

Noxudol 700 – opinie

Noxudol 700 opinie ma świetne. Konsumenci uważają, że to dobry i wydajny środek do konserwacji profili zamkniętych. Jego dużą zaletą jest bezwonność, przez co nada się do użytku wewnątrz kabiny. Osoby, które miały z nim styczność, zarzucają mu jedynie, że jest zbyt rzadki oraz ma długi czas zasychania. Poza tym wszystko jest z nim w porządku, produkt spełnia swoje zadanie.

Sprawdź: Krown – czy warto? Opinie o T40, zabezpieczeniu podwozia

Noxudol 750 – jako podkład?

Co wybrać jako podkład – Noxudol 700 czy 750? Użytkownicy forum twierdzą, że Noxudol 700 do tego typu zadań kompletnie się nie nadaje, ponieważ nie łączy się z innymi numerami. Jest zbyt rzadki, przez co inne Noxudole marzą się i spływają. Jako podkład lepiej sprawdzi się Noxudol 750. Ten preparat po wyschnięciu tworzy woskową powłokę, która nie jest miękka (tak jest w przypadku 700).

Noxudol 750 – czas schnięcia

Noxudol 750 – czas schnięcia produktu jest dość długi. Proces ten może trwać nawet 2-3 tygodnie, dlatego wielu użytkowników nie czeka do pełnego wyschnięcia. Kolejną warstwę Noxudolu o wyższym numerze decydują się nakładać na mokro. Nic nie wskazuje na to, by taka aplikacja wpływała w jakimkolwiek stopniu na trwałość takiej konserwacji. Wręcz przyspiesza to proces schnięcia – jeden z użytkowników forum zaznaczył, że tak potraktowane podwozie, przy temperaturze 25°C, było suche już po tygodniu.

Nie pozwól, by ogniska rdzy w pochłonęły Twoje auto. Zainwestuj w sprawdzone środki do konserwacji podwozia i nie martw się korozją. Niech jedyne ogniska, z którymi będziesz miał do czynienia to te z bliskimi, pieczonymi nad ogniem kiełbaskami i muzyką graną na gitarze.

POPULARNE

pneumatyka w samochodzie

Airpress – opinie

0
Według użytkowników sprzętu pneumatycznego i narzędzi, opinie o Airpress powinny dotyczyć przede wszystkim jakości. Klienci jednak zwracają uwagę również na inne, pomniejsze aspekty. Dla...
Opinie o Thermotec

Thermotec – opinie

OSTATNIE POSTY