Strona głównaOpinieAlpinestars - opinie dotyczące produktów

Alpinestars – opinie dotyczące produktów

-

Włoska marka wsławiła się na przestrzeni wielu już lat produkcją doskonałej klasy ubrań ochronnych o specjalistycznym przeznaczeniu. Powstała w 1963 roku w miasteczku Asolo, utworzona przez tamtejszego kaletnika o nazwisku Mazzarolo. W latach 60. XX wieku sporty motorowe rozwijały się bardzo szybko, co znakomicie wykorzystał właściciel firmy. Dzisiaj jego produkty, takie jak Alpinestars SMX Plus mają opinie najlepszych na rynku.

Na tym popularność pochodzącej z Italii marki się nie kończy. Odzież wykorzystywana jest powszechnie we wszystkich najważniejszych wydarzeniach motorowych i samochodowych, jak Formuła 1, Moto GP, NASCAR czy Motocross. Jak przekłada się fama Alpinestars na codziennych użytkowników – znawców oraz amatorów tych wymagających sportów? Czas poznać najmodniejsze modele.

Alpinestars SMX plus – opinie

W wyposażeniu motocyklisty nie może zabraknąć profesjonalnego obuwia, jak Alpinestars SMX plus – opinie, jakie zbiera ten model, są bardzo pochlebne. Na forach internetowych można znaleźć wpisy i opinie o Alpinestars SMX plus mówiące o tym, że wykonane są z naprawdę solidnych materiałów. Użytkownicy twierdzą również, że są one warte swojej ceny. Wykonane są ze skóry syntetycznej dobrego gatunku, a ich przeznaczeniem jest szosa oraz jazda sportowa. Według opinii Alpinestars SMX plus zapewniają ogromną wygodę i doskonałą wentylację nawet przy wysokich temperaturach otoczenia. Znakomite są też buty Alpinestars SMX 5 – opinie w ich przypadku wskazują głównie na możliwość i jazdy, i normalnego chodzenia. Wierzchnia warstwa Alpinestars SMX 5, również w opinii użytkowników, pokryta jest wytrzymałymi, syntetycznymi mikrowłóknami. Posiadają dodatkowe wzmocnienia w strefie goleni, kostek, łydek oraz na piętach i palcach. W kolejnej odsłonie – Alpinestars SMX 6 – opinie klientów koncentrują się przede wszystkim na rozbudowanym zabezpieczeniu goleni i łydek. Na plus wg opinii użytkowników w Alpinestars SMX 6 należy zaliczyć również antypoślizgową wyściółkę, zapewniającą nie tylko odpowiednie podparcie dla stopy, ale i znakomitą wentylację. Podobne opinie są o Alpinestars WEB GORE-TEX. Na forach można znaleźć opinie, że  Alpinestars WEB GORE-TEX to znakomite, typowo turystyczne buty. Ich największą zaletą jest prostota oraz wysoka jakość nie tylko wykonania, ale także zastosowanych materiałów.

Alpinestars tech 3 opinie o butach do jazdy off-road

W asortymencie Włochów nie mogło zabraknąć butów do ostrej jazdy off-road – Alpinestars TECH 3 w opinii ich posiadaczy są interesujące ze względu na cenę – to jeden z najtańszych modeli tej serii. Jednocześnie opinie o Alpinestars TECH 3 mówią, że zastosowane materiały i technologie są sprawdzone, pewne i wysokiej jakości. Natomiast w modelu Alpinestars TECH 7 opinie kierują się głównie ku ich jakości. W Ameryce to właśnie Alpinestars TECH 7 w opiniach sportowców są najpopularniejszymi butami w branży motocrossowej.

Alpinestars T-GP plus R – opinie

W asortymencie firmy znajduje się także Alpinestars T-GP plus R – to w opiniach pojawiających się na forach internetowych jedna z najlepszych kurtek motocyklowych na rynku. W zamieszczonych w sieci opiniach  Alpinestars T-GP plus R zwraca na siebie uwagę wytrzymałym poliestrem 600D oraz 450D,dzięki któremu jest jednocześnie oddychająca oraz nieprzemakalna. Z kolei kurtka Alpinestars Andes Drystar w opiniach motocyklistów wymieniana jest ze względu na niesamowitą wytrzymałość i specjalne poliuretanowe wzmocnienia. W Alpinestars Andes Drystar opinie mówią również o wodoodpornej i jednocześnie oddychającej membranie. Przeglądając ofertę nie można pominąć też Alpinestars Challenger – opinie również bardzo pozytywne. Wśród popularnych opinii o Alpinestars Challenger najczęściej można znaleźć informacje, że to bardzo wygodny, skórzany, certyfikowany kombinezon motocyklowy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

samochód z Dragon Winch

Dragon Winch – opinie

0
Firma Dragon Winch opinie o swoich produktach zbiera dzisiaj z całego świata. To pokłosie popularności, jaką zdobyła dzięki znakomitej jakości specjalistycznych urządzeń. Co ciekawe,...
Felgi ATT opinie

Felgi ATT – opinie

Whitenergy

Whitenergy – opinie

Opinie o Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic – opinie

Opinie o Valvoline

Valvoline – opinie

OSTATNIE POSTY