Strona głównaOpinieNano Armor 600 - cena, opinie, jak nakładać?

Nano Armor 600 – cena, opinie, jak nakładać?

-

Właściciele nowiutkich samochodów dmuchają i chuchają, aby ich auto jak najdłużej prezentowało się katalogowo. Ale także właściciele starszych pojazdów, których lakier nie jest już pierwszej świeżości, także mają nadzieję zadbać o karoserię i zabezpieczyć ją najlepiej, jak to tylko możliwe. Niekoniecznie trzeba się w tym celu umawiać na kosztowne wizyty w warsztatach lakierniczych, gdyż wystarczą odpowiednie kosmetyki samochodowe nowej generacji, jak Nano Armor 600.

Stosowanie dobrej jakości kosmetyków samochodowych jest coraz powszechniejszym zjawiskiem wśród fanów motoryzacji. Sprawa jest prosta: stosowanie takich preparatów jak Nano Armor 600 jest zdecydowanie tańsze niż korzystanie z profesjonalnych punktów lakierniczych czy auto-detailingu.

Opinie o Nano Armor 600

Preparat Nano Armor 600 opinie wśród forumowiczów i fanów motoryzacji ma zaskakująco pozytywne. Według gwarancji producenta powłoka hybrydowa, wytworzona na powierzchni karoserii za pomocą Nano Armor 600, ma w takim stanie utrzymać się  przez cały rok. Preparat wytwarza na karoserii samochodu powłokę kwarcowo-ceramiczną. Stworzony jest dzięki nanotechnologii, od której też wziął swoją nazwę Nano Armor 600. W znalezionych w sieci opiniach Nano Armor 600 nazywany jest także „płynnym szkłem” dzięki efektowi, jaki posiada. Jednak co ma nam dać naniesienie preparatu na powłokę lakierniczą samochodu?

Jak działa Nano Armor 600

Wytworzona po nałożeniu preparatu powłoka Nano Armor 600 ma stworzyć zabezpieczającą powłokę kwarcowo-ceramiczną. Z pewnością w opiniach i Nano Armor 600 nie brak pochwał na temat wyglądu, jakiego produkt nadaje lakierowi po nałożeniu. Każdy samochód nabiera świeżości, jest błyszczący, a mikro rysy i niewielkie uszkodzenia zostają subtelnie, ale skutecznie zamaskowane. Przez to samochód od pierwszej chwili prezentuje się znacznie lepiej. Nałożona warstwa Nano Armor 600 ma także chronić przed zaciekami, osadzaniem się zabrudzeń poprzez stworzenie śliskiej powierzchni. Opinie potwierdzają, że Nano Armor 600 tworzy powłokę, po której woda bez trudu spływa, nie pozostawiając smug. Dzięki temu samochód doskonale prezentuje się nawet po długotrwałych, ulewnych deszczach. Kolor staje się znacznie bardziej nasycony; preparat nadaje dodatkowej głębi ciemnym kolorom, a żywym i jasnym – „soczystości”. Dodatkowo hydrofobowa, hybrydowa powłoka ma zabezpieczać przed rdzewieniem oraz przed niewielkimi uszkodzeniami lakieru. Ze względu na swoje właściwości wiele opinii wskazuje na fakt, że Nano Armor 600 jest coraz powszechniej wykorzystywany podczas renowacji starych samochodów i zdaje ten egzamin mistrzowsko. A to chyba najlepsza pozytywna opinia Nano Armor 600, jaką może otrzymać. Według fachowych opinii o Nano Armor 600, produkt ma stanowić także dodatkowe zabezpieczenie dla karoserii przed szkodliwym wpływem agresywnej chemii samochodowej, wykorzystywanej podczas regularnego mycia.

Nano Armor 600 – cena

Najniższa cena za Nano Armor 600, jaką można znaleźć w Internetowych sklepach, to około 50 złotych brutto za opakowanie mieszczące 100 ml. Cena Nano Armor 600 często zestawiana jest z długością utrzymywania się efektu po zastosowaniu wspomnianego produktu oraz po wizycie w punkcie detailingu. Opinie o Nano Armor 600 i w tej kwestii wskazują na znaczącą przewagę hybrydowego preparatu ochronnego. Roczna ochrona, jaką daje, kosztuje około 170 złotych, w zależności od wielkości pojazdu, jakiego dotyczy. Z obliczeń wynika, że potrzebne będą około 4 opakowania po 100 ml preparatu, aby wykonać dokładne nałożenie ochronnej powłoki hydrofobowej. Dla porównania, w profesjonalnych punktach taka usługa może kosztować od 1500 do 3500 złotych.

Nano Armor 600 – jak nakładać

Cała procedura związana z tym, jak nakładać Nano Armor 600, jest nieskomplikowana i jak najbardziej możliwa do samodzielnego wykonania. Przed nałożeniem Nano Armor 600 najlepiej dokładnie umyć i osuszyć samochód. Następnie najlepszym sposobem na to, jak nałożyć Nano Armor 600, jest użycie buteleczki z atomizerem i fibrowej ściereczki do równomiernego rozprowadzenia preparatu po karoserii. Czynność należy powtórzyć po około 20 minutach od pierwszej warstwy. Preparat nie pozostawia smug ani nie tworzy widocznej warstwy, ale daje pożądany efekt.

POPULARNE

Aplus – opinie i testy

0
W pełni sprawnym samochodzie nie tylko konkretne systemy odpowiadają za bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Równie ważne są dobrej jakości opony –...
Opony Apollo Opinie

Opony Apollo – opinie

samochód ze sprzęgłem exedy

Exedy – opinie

Autoland opinie

Autoland – opinie

autolog opinie

Autlog – opinie

Opinie o Plastman

Plastmal – opinie o marce

OSTATNIE POSTY