Strona głównaInneMHC Mobility – stworzymy dla Ciebie idealną flotę samochodową

MHC Mobility – stworzymy dla Ciebie idealną flotę samochodową

-

Prowadzisz biznes i potrzebujesz wynająć samochód osobowy, ciężarowy lub dostawczy? A może chcesz pojazd do wyspecjalizowanego transportu? Mamy to i mamy ofertę specjalnie dla Ciebie. Profesjonalna flota samochodowa pozwoli Ci korzystać z nowoczesnych, niezawodnych, a przede wszystkim wydajnych pojazdów oraz naczep, pozostawiając zarządzanie w naszych rękach.

Długoterminowy wynajem samochodów

Ten rodzaj wynajmu samochodu sprawdzi się szczególnie, jeśli chcesz, aby Twoją flotą samochodową zarządzali specjaliści. Koszt to stała rata miesięczna – jako klient pokrywasz wyłącznie koszty realnego zużycia samochodu, nie jego wartość. Jak realizowana jest usługa? W ramach umowy leasingu operacyjnego. To dlatego wynajem długoterminowy jest tak opłacalny. 

MHC Mobility zapewnia kompletny pakiet usług:

 • dbanie o spójną politykę flotową, która wykorzystuje park pojazdów, jednocześnie optymalizując jej koszty. 
 • Finansowanie
 • Ubezpieczenie
 • Zapewnienie mobilności 24h
 • Bieżąca obsługa techniczna
 • Zarządzanie mandatami
 • Karty paliwowe
 • Raportowanie i fakturowanie

Decydując się na wynajem długoterminowy otrzymujesz od nas nie tylko pojazd. To szereg korzyści – od przeglądów i napraw, poprzez zapewnienie pojazdów zastępczych w razie potrzeby, po wymianę i skalowanie opon. Wszystko o czym Ty nie musisz myśleć, mogąc w tym czasie skupić się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa. 

Czy w mojej firmie sprawdzi się wynajem?

Takie pytanie stawia sobie wielu przedsiębiorców. Ci, którzy się zdecydowali, z całą pewnością potwierdzą, że warto. Poza wspomnianymi powyżej korzyściami dodajmy jeszcze oszczędność czasu i zasobów, brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu i utrudnioną odsprzedażą czy opieka Strefowego Inspektora Technicznego, który pomoże utrzymać wynajmowane pojazdy w idealnym stanie.

Uniwersalność wynajmu samochodowego

Wynajem pojazdów to opcja otwarta dla wszystkich, nie tylko dla wielkich przedsiębiorstw. A w jakich branżach szczególnie warto rozważyć taki scenariusz?

 • dystrybucja, usługi i wykwalifikowani specjaliści
 • w firmach produkcyjnych
 • w firmach transportowych
 • w przedsiębiorstwach kontraktowych

Jest też możliwość wynajmu pojazdu elektrycznego, dla wszystkich fanów auto-nowinek.

Ty decydujesz, my dbamy i dostarczamy

W MHC Mobility to Ty wskazujesz typ pojazdu, markę i napęd, a my wybieramy pojazdy idealne dla Twoich potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a także jesteśmy elastyczni dlatego możesz mieć pewność, że przedstawimy Ci ofertę idealnie skalkulowaną i klarowną. Zależy nam na transparentności, dlatego oferta wraz z niezbędnymi informacjami jest bezpłatna. Dzięki temu wiesz, na co się decydujesz i dlaczego to się opłaca. Pozostaje cieszyć się profesjonalną flotą samochodową, a formalności związane z wynajmem zostawić w naszych rękach.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://mhcmobility.pl/wynajem-pojazdow-ciezarowych.

Artykuł sponsorowany.

POPULARNE

AUTO zastępcze

W jakiej sytuacji można liczyć na samochód zastępczy?

0
Twoje auto zostało uszkodzone podczas kolizji i nie masz teraz środka transportu? Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się, kiedy należy Ci się auto zastępcze z...
opony matador

Opony Matador – opinie i testy

BlueMotion Technology

Bluemotion

ochrona samochodu

Kioskpolis – wylicz swoje OC

OSTATNIE POSTY