Strona głównaInneLesjofors - opinie o marce

Lesjofors – opinie o marce

-

Marka Lesjofors to szwedzka firma, która zajmuje się produkcją sprężyn zawieszenia. Ma w swojej ofercie ponad 5500 różnych sprężyn. Można je wykorzystać do większości europejskich i azjatyckich modeli samochodów. To wszystko sprawia, że sprężyny zawieszenia Lesjofors opinie użytkowników mają bardzo pozytywne. To największy wybór sprężyn na całym rynku motoryzacyjnym, który stale się powiększa.

Oferta sprężyn Lesjofors

Sprężyny Lesjofors opinie na swój temat w dużej mierze zawdzięczają procesowi produkcji, który przebiega według ściśle określonych schematów. Dzięki temu gotowy produkt ma właściwości antykorozyjne. Zmniejsza się także ryzyko pękania sprężyn w trakcie eksploatacji samochodu. To synonimy trwałości.

Sprężyny Lesjofors opinie na temat swoich produktów wywodzą z dużej gamy możliwych do wyboru alternatyw. W ofercie są sprężyny śrubowe, które dzięki swojej konstrukcji mają zwiększoną odporność na zużycie, sprężyny gazowe z tłoczyskami pokrytymi chromem, sprężyny sportowe do tuningu, resory poddawane piaskowaniu i przetwarzaniu w wysokiej temperaturze oraz cybanty o uniwersalnych rozmiarach.

Szwedzka marka swoją historię rozpoczęła już w 1675 roku. Wówczas co prawda nie produkowała jeszcze części samochodowych, ale była jedną z największych kuźni żelaza w Szwecji. Sprężyny amortyzatorów produkuje za to od 1852 roku, wraz z powstaniem pierwszych samochodów. Te setki lat historii pozwoliło dopracować swoje wyroby, które zaczęły być czołowymi produktami na rynku. Obecnie sprężyny Lesjofors opinie mają na tyle dobre, że są już fabrycznie montowane w nowych samochodach wielu marek. Dzieje się tak głównie z uwagi na pracę w skrajnych warunkach termicznych.

Sprężyny zawieszenia Lesjofors opinie na swój temat zawdzięczają przetestowaniu ich w naprawdę wielu skrajnych warunkach. Są nie tylko chętnie wybierane przez samych właścicieli samochodów, ale także przez mechaników, którzy doradzają ich montaż swoim klientom. 

Lesjofors sprężyny katalog  

W przypadku marki Lesjofors, sprężyny katalog produktów mają dostępny w wielu zakładach mechanicznych. Można sprawdzić ofertę także w internecie, na oficjalnej stronie marki, a także w licznych sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą części motoryzacyjnych. Taki zakup w wielu przypadkach jest najbardziej opłacalny, chociaż pod uwagę trzeba brać również konkretne wymagania danego samochodu i dopasowanie sprężyn do amortyzatorów. Dobrej jakości sprężyny zawieszenia Lesjofors, opinie klientów to potwierdzają, są niemal nieśmiertelne i nie trzeba będzie martwić się ich ewentualną wymianą po czasie.

Sprężyny Lesjofors czy Kayaba?

Osoby stojące przed koniecznością wymienienia sprężyn amortyzatorów w swoich samochodach zastanawiają się, produkty której marki wybrać. Sprężyny Lesjofors czy Kayaba – które są lepsze i bardziej wytrzymałe? Osoby mające duże doświadczenie w eksploatacji tego typu elementów albo po prostu zawodowo zajmujące się mechaniką samochodową, bardzo polecają wybór sprężyn Lesjofors. 

Użytkownicy decydujący się na sprężyny Lesjofors, opinie na temat tej marki tworzą zazwyczaj po dłuższym okresie ich użytkowania. Zwracają uwagę na cichszą pracę całego samochodu, a także na jego wygodne prowadzenie. Sprężyny Lesjofors jak najbardziej się więc sprawdzają nawet w polskich warunkach. Przy normalnej eksploatacji samochodu starczają na wiele tysięcy przejechanych kilometrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

kamper

Jak urządzić kampera – Kilka niezbędnych wskazówek

0
Coraz częściej ludzie stawiają na wybór kampera w celu częstego podróżowania bez konieczności opłacania noclegu. Jest to świetna opcja dla samotników, partnerów, jak i...
nawigacja do samochodu

Jaka nawigacja do samochodu?

OSTATNIE POSTY