Strona głównaPoradyJak otworzyć samochód bez kluczyka?

Jak otworzyć samochód bez kluczyka?

-

Każdemu z nas może przytrafić się taka sytuacja – zatrzaśnięty samochód. Często taka sytuacja przytrafia się nam w pośpiechu. Pół biedy, kiedy mamy drugie kluczyki w domu, ale co zrobić, kiedy nie mamy zapasowych kluczyków, a potrzebujemy dostać się do własnego samochodu? Pośpiech to główny czynnik, który powoduje taką sytuację. Za pośpiech ten przyjdzie nam sporo zapłacić, ale o cenie otwierania samochodu poniżej. Zdarza się, że podczas noszenia zakupów do mieszkania zapominamy o kluczyku, który znajduje się w stacyjce lub w naszym bagażniku. Sytuacji takich możemy być oczywiście o wiele więcej. Zepsuta elektronika to również częsty powód, który rodzi problem zatrzaśniętych drzwi. Warunki atmosferyczne również mogą się do tego przyczynić.

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Sposobów jest naprawdę wiele, lecz niektóre mogą narobić więcej szkód niż pożytku. Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód? Zapewne każdy z nas ma od razu pomysł, aby użyć kawałka drutu lub spinacza i próbować niczym złodziej otworzyć nasz samochód. Z doświadczenia innych ludzi wiemy, że sposób ten jest nieskuteczny. Trzeba mieć wprawę w takich rzeczach i używać specjalnych wytrychów. Nieumiejętne posługiwanie się wytrychem może uszkodzić nasz zamek i koszta całego przedsięwzięcia mogą przekroczyć tysiąc złotych. A więc jak otworzyć zatrzaśnięty samochód? Zadzwoń po specjalistyczną firmę, która się tym zajmuje. Jaki jest koszt zamówienia takiej usługi? W zależności czy będzie potrzeba ryglowania wnętrza ceny zaczynają się od 200 złotych. W nowszych samochodach ceny są nawet 5 razy wyższe. Otwarcie bagażnika w pojazdach wyposażonych w ścianę grodziową to prawie 900 złotych.

Dorobienie kluczyka z immobilizerem

Dorobienie kluczyka z immobilizerem

Otworzyliśmy już zatrzaśnięty samochód? Warto w takim przypadku zabezpieczyć się na przyszłość. Dorobienie kluczyka z immobilizerem z całą pewnością uchroni nas przed podobną sytuacją. Gdzie dorobić kluczyk z immobilizerem? Pierwsza myśl – ASO. Jak wiemy usługa w ASO może kosztować nas naprawdę sporo. Dorobienie samego kluczyka bez immobilizera jest dość tanie i takie usługi są wykonywane już od 50 złotych. Immobilizer to jednak duże ułatwienie i jeśli chcemy sobie zapewnić ten komfort to musimy dołożyć kilkaset złotych. Nawet 700-800 złotych może kosztować nas zapasowy kluczyk, cena oczywiście jest uzależniona od modele naszego samochodu. Starsze modele będą mniej złożone, przez co cena dorobienia kluczyka z immobilizerem będzie tańsza.
Jak widzisz otwieranie zatrzaśniętego samochodu nie jest rzeczą prostą, a już na pewno nie jest rzeczą tanią. Wybijanie szyby nie jest dobrym sposobem, ponieważ z całą pewnością koszta będą podobne. Warto zabezpieczyć się już zawczasu i zainwestować w dorobienie zapasowego kluczyka do samochodu. Firmy, które zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodu znajdują się praktycznie w każdym większym mieście, więc skala problemu jest naprawdę spora. A czy Ty miałeś podobną sytuację i możesz podzielić się ciekawym pomysłem jak otworzyć samochód bez kluczyka?POPULARNE

Autostrady w Polsce

Płatne autostrady w Polsce

0
Autostrady to drogi umożliwiające najszybsze przemieszczanie się transportem samochodowym. Autostrady w Polsce w 2018 już miały ponad tysiąc sześćset kilometrów i obecnie budowane są...
wynajem samochodu za granicą

Wypożyczenie samochodu za granicę

wymiana kół w samochodzie

Zmiana rozmiaru opon

Samochód gastronomiczny

Samochód gastronomiczny

OSTATNIE POSTY