Strona głównaPoradyGablota na medale i puchary - poznaj najlepsze rozwiązanie

Gablota na medale i puchary – poznaj najlepsze rozwiązanie

-

Gablota na puchary prezentuje trofea w klubach sportowych, w instytucjach publicznych, jednostkach straży pożarnej, a nawet punktach gastronomicznych. Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej wyeksponować wyróżnienia, aby dowieźć o swoich osiągnięciach? Witryna na puchary doskonale spełni tę funkcję.

Gablota na medale i puchary – czym powinna się charakteryzować? 

Jest wiele czynników, na które powinno się zwrócić uwagę podczas zakupu witryny na medale i puchary. Przede wszystkim produkt powinien być bezpieczny, elegancki i solidny. Nie zapominajmy, że gablota musi służyć przez wiele lat i zazwyczaj znajduje się w jednym miejscu. Z tego względu należy zadbać o jej dobre zamontowanie. Aby puchary i medale zostały dobrze wyeksponowane, gablota musi posiadać odpowiednią ilość półek oraz kolor dobrany do potrzeb, np. do barw klubowych. Gablota na medale i puchary musi zmieścić wszystkie trofea i być zaopatrzona w zestaw montażowy z instrukcją. Egzemplarz powinien być stworzony według obowiązujących standardów bezpieczeństwa. 

Gablota wisząca na puchary – zalety rozwiązania

Coraz więcej osób wybiera gablotę wiszącą na puchary i ważne wyróżnienia. Jej zaletą jest przede wszystkim oszczędność miejsca w porównaniu do wersji stojącej. Gablota wisząca na puchary jest także atrakcyjna wizualnie i pozwala zagospodarować wolne miejsce na ścianie. Warto dodać, że puchary, medale i odznaczenia w wiszącej gablocie prezentują się okazale na co dzień i podczas ważnych uroczystości.

Witryna na puchary na wymiar

Wiele osób zastanawia się jak duża powinna być witryna na puchary. Jej wielkość powinna być uzależniona od ilości posiadanych nagród oraz wielkości pomieszczenia. Przede wszystkim gabloty na puchary powinny być proporcjonalne do ilości wolnego miejsca i nie mogą przytłaczać osób w przebywających w pomieszczeniu. 

Witryny na puchary są dostępne w standardowych rozmiarach (np. 120 × 90 × 25 cm) oraz według zaleceń klienta. Warto dopasować dokładnie witrynę do ściany w taki sposób, aby nie kolidowała ona z innymi elementami wystroju wnętrza. Z tego względu polecamy gabloty na puchary na wymiar, które możesz dopasować optymalnie do swoich potrzeb. 

Jaką gablotę na medale i puchary wybrać?

Gabloty na medale i puchary powinny być wykonane z najlepszych materiałów. To właśnie one gwarantują ochronę trofeów i bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu. Polecamy gabloty ekspozycyjne wykonane z aluminium anodowanego i plastikowe narożniki, które chronią przed urazami osoby znajdujące się w ich pobliżu. Nowoczesne gabloty na puchary powinna być wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego. Warto również zwrócić uwagę na podłoże, oświetlenie LED i inne dodatki, które wpływają na estetykę produktu. 

Jeśli interesuje cię zakup odpowiedniej witryny na puchary polecamy przejrzeć ofertę na stronie gabloty.com. Znajdziesz tam gabloty na puchary stworzone w myśl obowiązujących standardów. Solidne i eleganckie witryny na wymiar pomogą ci wykreować przestrzeń w myśl własnych reguł. Stylowe produkty dopasujesz do potrzeb każdego wnętrza.

Artykuł sponsorowany

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

nacisk na oś

Maksymalny dopuszczalny nacisk na oś – jak obliczyć

0
Kierowce samochodu ciężarowego dotyczy wiele ograniczeń. Jednym z nich jest ograniczenie dotyczące maksymalnej masy pojazdu na poszczególnych odcinkach dróg. Dodatkowo producenci aut określają masę...
eco driving

Jak jeździć ekonomicznie ?

Naprawa króćca pompy Vacum

Naprawa króćca pompy Vacum

OSTATNIE POSTY