CTEK – opinie

-

CTEK AB jest szwedzką firmą, która światową renomę zawdzięcza głównie swojej ładowarce do akumulatorów. Od czasu jej powstania marka nadal pozostaje w czołówce producentów, którzy wykorzystują najnowocześniejsze technologie i ciągle się rozwijają.

Dlaczego ładowarka CTEK MXS 5.0 – opinie użytkowników

Ładowarka akumulatora przydaje się nie tylko na sytuacje awaryjne. To także narzędzie służące do długoterminowej konserwacji, która zapobiega powstawaniu problemów jeszcze zanim się właściwie pojawią. Użycie ładowarki CTEK niekiedy może nawet przedłużyć żywotność baterii samochodowych. Prostownik CTEK opinie ma na tyle pozytywne, że naprawdę warto mieć ten sprzęt w swoim garażu i często z niego korzystać.

CTEK MXS 5.0 – opinie to potwierdzają, jest produktem najbardziej popularnym z szerokiej masy różnego rodzaju wyrobów szwedzkiego przedsiębiorstwa. To idealny wybór do konserwacji dużych akumulatorów w SUV-ach oraz ciężarówkach. Sama ładowarka jest jednak niewielka i bardzo kompaktowa. Dzięki temu zmieści się w każdym garażu. 

Daje ona możliwość ładowania 12-woltowego akumulatora kwasowo-ołowiowego w większości samochodach, motocyklach, a nawet kamperach. Ma ona inteligentny moduł. Dzięki temu po całkowitym naładowaniu akumulatora będzie ona monitorować i utrzymywać poziom jego naładowania. Może to zająć nawet kilka godzin, ale potem będzie już dobrze zabezpieczona w ramach inteligentnej funkcji.

Ładowarka CTEK MXS 5.0, opinie użytkowników to potwierdzają, przy przejściu przez każdy z ośmiu etapów umożliwia regenerację baterii raz w roku, dzięki czemu akumulatory samochodowe mają przedłużoną żywotność.  

Działanie rozpocząć się powinno od podłączenia krokodylka. Jeżeli przez przypadek zrobisz to niewłaściwie, ładowarka po prostu nie będzie ładować, ale nic się nie stanie. Wyświetli się czerwone światełko informujące o tym, że stało się to w złym kierunku. Dalszym krokiem jest podłączenie wtyczki ładowarki do sieci. Ośmiostopniowy proces jest wyświetlany na przednim panelu ładowarki. Diody LED zapalają się po kolei, dlatego zawsze możesz sprawdzić, na jakim etapie jest ładowanie. Pozwala to na przywrócenie do życia nawet najbardziej upartych akumulatorów. Zaletą prostownika CTEK, opinie wyrażane przez posiadaczy to potwierdzają, jest fakt, że wystarczy dojść tylko do trzeciego stopnia, aby móc odpiąć przewody i odjechać samochodem. 

CTEK MXS 7.0 – opinie  

Ctek MXS 7.0, opinie o tym produkcie są zgodne, to uniwersalna ładowarka nie tylko do samochodów, ale także na przykład do łodzi. Posiada ona szereg dodatkowych funkcji, ułatwiających użytkowanie. Należą do nich na przykład diagnostyka akumulatora, funkcja pozwalająca na przywrócenie do stanu używalności rozwarstwionych akumulatorów, a także opcję ładowania konserwacyjnego lub trafnego ładowania w czasie zimy. Na to wszystko producent oferuje pięcioletnią gwarancję.  

CTEK MXS 10 – opinie     

Ładowarka ta jest polecana do każdego rodzaju akumulatorów kwasowo-zasadowych. Pasuje również do akumulatorów elektrolitowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz bezobsługowych. Nadaje się do modeli o pojemności pomiędzy 20Ah a 200Ah. Ctek MXS 10 opinie ma bardzo dobre. To głównie zasługa świetnej jakości ładowarki oraz jej przemyślenia w każdym detalu.

Szczególnie warta zakupu jest ładowarka CTEK MXS 5.0. Opinie podkreślają jej uniwersalność i łatwość używania. Co ważne, jest ona przeznaczona także do sprawdzania stanu akumulatora. Jeżeli jednak dany akumulator jest całkowicie rozładowany albo doszło w nim do poważnych uszkodzeń, warto wybrać CTEK MXS 10. Opinie wskazują, że poradzi on sobie ze wszystkimi rodzajami uszkodzeń, do których dojść może w obrębie baterii samochodowych. Ponieważ CTEK specjalizuje się w produkcji prostowników, warto wybrać jego ofertę.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

opinie Bosal

Bosal – opinie o częściach

0
Bosal jest marką pochodzącą z Belgii i specjalizującą się w produkcji podzespołów układów wydechowych wszystkich powszechniej występujących na europejskim rynku. O wielkości przedsiębiorstwa i...
Opel Antara

Opel Antara – opinie

Opinie o Unitrol

Unitrol – opinie

Skoda_Rapid

Skoda Rapid. Opinie

OSTATNIE POSTY