Strona głównaOpinieBORG - opinie o częściach

BORG – opinie o częściach

-

Na europejskim rynku motoryzacyjnym Borg Automotive znany jest z dwóch rodzajów działalności. Pierwszą dziedziną, jaką się zajmuje, jest regenerowanie podzespołów do samochodów, takich jak: alternatory i rozruszniki, zaciski hamulcowe oraz kompresory do klimatyzacji. Jednak opinie o Borg Automotive dotyczą przede wszystkim drugiej dziedziny, w jakiej „siedzą” od lat, czyli produkcji klocków hamulcowych oraz okładzin hamulcowych do samochodów.

Duński producent ma ogromne doświadczenie, ponieważ początki produkcji miały miejsce już w latach 70. XX wieku. Właściciel zauważył potencjał na polskim rynku i w 1991 roku postanowił postawić koło Łodzi swoją pierwszą fabrykę. Środowisko okazało się dla niego tak sprzyjające, że w 1996 roku cała duńska produkcja została przeniesiona do Polski, a konkretniej – do Zduńskiej Woli. Od tego czasu w wielu opiniach Borg Automotive zdobywa kolejnych klientów oraz ich zaufanie solidnością oraz jakością tworzonych produktów. Co jednak dokładniej sądzą użytkownicy części samochodowych Borg Automotive, jakie są opinie na ich temat?

Jakie panują opinie o Borg Automotive na forach dyskusyjnych?

Początki duńskiego Borg Automotive to nieduży warsztat mechaniczno-elektryczny. W ciągu trzydziestoletniej działalności stał się jednak liderem w produkcji klocków hamulcowych – Borg opinie o nich od początku zbiera bardzo dobre. Dobrze zorganizowana dystrybucja marki pozwala klientom z całej Europy poznać części produkowanych przez firmę. O wielkości zakładu świadczy fakt, że okładziny bębnowe i klocki hamulcowe przeznaczone do samochodów ciężarowych wraz z klockami hamulcowymi do samochodów osobowych to w sumie ponad trzy tysiące referencji.

Na co stawia Borg Automotive? Opinie z forów internetowych

W kontekście firmy Borg najwięcej mówi się o wysokiej jakości dystrybuowanych produktów, niezależnie od tego, czy są one regenerowane, czy produkowane na miejscu. Każdy etap podlega surowym i dokładnym kontrolom. Dzięki temu zarówno materiał, jaki trafia do fabryki, a także każdy kolejny etap prac jest ściśle monitorowany. W ten sposób internetowe opinie o Borg Automotive mogą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Produkty są zawsze dopasowywane do aktualnych trendów oraz zmieniających się potrzeb klientów i dostosowywane do użytkowanych powszechnie pojazdów. W opiniach o Borg Automotive można wiele przeczytać także o nacisku, jaki firma kładzie na przeprowadzanie rzetelnych badań i testów swoich kolejnych produktów, sukcesywnie wprowadzanych na rynki europejskie.

Opinie o klockach hamulcowych Borg

Sztandarowym produktem marki są klocki hamulcowe – w Borg wg opinii inwestują przede wszystkim osoby ceniące sobie jakość oraz solidność wykonania. Sam producent gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z jego części samochodowych, potwierdzone licznymi badaniami, testami oraz otrzymanymi certyfikatami. Prace nad udoskonalaniem kolejnych produktów są niezmiennie, od lat, w toku. Klocki hamulcowe Borg mają opinie niezawodnych oraz stosunkowo twardych, co zapewnia ich dłuższą żywotność i dłuższe użytkowanie w stosunku do produktów konkurencyjnych marek. Również w opinii mechaników klocki hamulcowe Borg są dobrym wyborem ze względu na ich dobrą dostępność, a także uniwersalność. Katalog klocków hamulcowych Borg w opinii także samych użytkowników jest imponujący. Firma jest w stanie zaoferować swoje produkty takim popularnym, europejskim markom pojazdów, jak Audi, BMW, Fiat, Opel, Renault, Dacia, Peugeot czy Seat. Co ciekawe, na dobre, markowe i wysokiej jakości – w opinii mechaników – klocki hamulcowe Borg mogą liczyć również posiadacze Lexusa, Lancii, Mini, Daihatsu, Chryslera czy Jeepa. Jak widać, firma dba nie tylko o posiadaczy najczęściej wybieranych marek, ale również na koneserów mniej popularnych samochodów.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Dekoder VIN Mazda

Dlaczego warto skorzystać z dekodera VIN w Maździe

0
Motoryzacyjny rynek wtórny jest wciąż bardzo oblegany. Szukanie perełek w doskonałym stanie technicznym, z niskim przebiegiem czy bezawaryjnym silnikiem to jedno z ulubionych zajęć...
Suomy kaski

Suomy kaski — opinie

subaru forester wady i zalety

Opinie o Subaru Forester

OSTATNIE POSTY