Strona głównaOpinieAirpress – opinie

Airpress – opinie

-

Według użytkowników sprzętu pneumatycznego i narzędzi, opinie o Airpress powinny dotyczyć przede wszystkim jakości. Klienci jednak zwracają uwagę również na inne, pomniejsze aspekty. Dla Airpress liczy się skuteczność – w ich przypadku zapewniona jest przez zawsze pełne składy magazynowe. Opinie o Airpress często wspominają właśnie fakt, że gdy inni producenci mają problemy z dostarczeniem na czas zamówionych towarów, w przypadku tej firmy wysyłka zawsze organizowana jest w czasie nie dłuższym, niż 48 godzin. Czy to jednak wszystko, czym wyróżnia się producent?

Bazując na historii firmy można śmiało powiedzieć, że ma nie tylko bogate doświadczenie w branży, ale także ogromny wkład w jej rozwój. Ponad 60 lat działania na rynku sprawia, że produktom – nie tylko narzędziom Airpress – co potwierdzają opinie – trudno odmówić nowoczesności oraz doskonałych parametrów. To zaś przekłada się na popyt oraz popularność oferowanego sprzętu. Co jednak w całej ofercie przykuwa uwagę najbardziej?

Narzędzia Airpress – opinie użytkowników

Jeśli wierzyć statystykom, to opinie o produktach Airpress generowane są przez około 3 500 klientów miesięcznie. Sam magazyn zaś gromadzi ponad 5 000 różnych narzędzi Airpress – opinie o nich wszystkich trudno byłoby zmieścić w jednym miejscu. Na pierwszy plan we wszystkich wpisach wysuwają się kwestie jakości wykonania oraz solidności. Wśród wszystkich narzędzi Airpress, opinie o których można powszechnie znaleźć na forach, można wymienić szlifierki pneumatyczne  – kątowe czy trzpieniowe, pistolety lakiernicze oraz pistolety do piaskowania i pompowania, ale też myjki ciśnieniowe, promienniki, zwijadła elektryczne. W ofercie firmy znaleźć można też elementy wyposażenia warsztatu – narzędzia Airpress wg opinii fachowców, w jakie warto zainwestować, to m. in. wiertarki kolumnowe, podnośniki garażowe czy prasy hydrauliczne. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim kompresory.

Kompresory Airpress – opinie o najlepszych modelach

Wśród wszystkich oferowanych kompresorów Airpress, opinie konsumentów wskazują na kilka modeli szczególnie wartych uwagi. Najlepsze opinie mają kompresory Airpress 50 l ze względu na szerokie możliwości ich zastosowania. Wg opinii posiadaczy, kompresor Airpress 50 l, wyposażony w dwa tłoki, jest niewielki, a przy tym bardzo efektywny. Ze względu na łatwość w transporcie, chętnie wykorzystywany jest w pracach remontowych – do malowania, pompowania lub czyszczenia dowolnych powierzchni. Kompresor Airpress 50 l ma opinie niezawodnego urządzenia zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowych warunkach.

Najpopularniejsze modele kompresorów Aipress – opinie

Pionowy kompresor Airpress HL 360/50 to wg opinii fachowców jeden z najlepszych narzędzi Airpress w ogóle. Opinie te odnoszą się przede wszystkim do mocnego silnika 2,5 KM, przekładającego się na ogromną wydajność urządzenia – aż 231 l/min. Mimo tak znakomitych parametrów, wg opinii o kompresorze Airpress HL 360/50 jest to jeden z bardziej kompaktowych modeli producenta. Podobnie dobre opinie ma kompresor Airpress HL 375/100 o mocy 3 KM. Wydajność kompresora Airpress HL 375/100 w opinii klientów jest znakomita – to aż 330 l/min. Imponujący jest te sam zbiornik powietrza, mieszczący go aż 90l – dla zaspokojenia naprawdę dużych potrzeb. Trzecim produktem o znakomitych opiniach jest kompresor Airpress HL 425/50, o kompaktowych rozmiarach i bezpośrednim napędem. Silnik o mocy 3 KM wg opinii klientów w przypadku kompresora Airpress HL 425/50 daje urządzenie niesamowitą efektywność pracy. Wydajność urządzenia to aż 317 l/min przy momencie obrotowym 2850 obr/min. Z opinii klientów wynika, że kompresory Airpress mogą znaleźć zastosowanie zarówno w warsztatach i profesjonalnych zakładach, ale i w zaciszu domowych garaży. Również wysoka jakość, oferowana przez producenta, jest potwierdzana na każdym kroku.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Dodge Durango

Dodge Durango – wymiary, opinie, awarie, cena, wnętrze, przyspieszenie, waga

0
Co nas szczególnie urzeka w amerykańskich samochodach? Dodge Durango opinie zbiera jak najlepsze z uwagi na stylistykę. Kochamy amerykańskie pojazdy, a dodatkowo Dodge Durango...
Whitenergy

Whitenergy – opinie

OSTATNIE POSTY