Strona głównaOpinieAirpress – opinie

Airpress – opinie

-

Według użytkowników sprzętu pneumatycznego i narzędzi, opinie o Airpress powinny dotyczyć przede wszystkim jakości. Klienci jednak zwracają uwagę również na inne, pomniejsze aspekty. Dla Airpress liczy się skuteczność – w ich przypadku zapewniona jest przez zawsze pełne składy magazynowe. Opinie o Airpress często wspominają właśnie fakt, że gdy inni producenci mają problemy z dostarczeniem na czas zamówionych towarów, w przypadku tej firmy wysyłka zawsze organizowana jest w czasie nie dłuższym, niż 48 godzin. Czy to jednak wszystko, czym wyróżnia się producent?

Bazując na historii firmy można śmiało powiedzieć, że ma nie tylko bogate doświadczenie w branży, ale także ogromny wkład w jej rozwój. Ponad 60 lat działania na rynku sprawia, że produktom – nie tylko narzędziom Airpress – co potwierdzają opinie – trudno odmówić nowoczesności oraz doskonałych parametrów. To zaś przekłada się na popyt oraz popularność oferowanego sprzętu. Co jednak w całej ofercie przykuwa uwagę najbardziej?

Narzędzia Airpress – opinie użytkowników

Jeśli wierzyć statystykom, to opinie o produktach Airpress generowane są przez około 3 500 klientów miesięcznie. Sam magazyn zaś gromadzi ponad 5 000 różnych narzędzi Airpress – opinie o nich wszystkich trudno byłoby zmieścić w jednym miejscu. Na pierwszy plan we wszystkich wpisach wysuwają się kwestie jakości wykonania oraz solidności. Wśród wszystkich narzędzi Airpress, opinie o których można powszechnie znaleźć na forach, można wymienić szlifierki pneumatyczne  – kątowe czy trzpieniowe, pistolety lakiernicze oraz pistolety do piaskowania i pompowania, ale też myjki ciśnieniowe, promienniki, zwijadła elektryczne. W ofercie firmy znaleźć można też elementy wyposażenia warsztatu – narzędzia Airpress wg opinii fachowców, w jakie warto zainwestować, to m. in. wiertarki kolumnowe, podnośniki garażowe czy prasy hydrauliczne. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim kompresory.

Kompresory Airpress – opinie o najlepszych modelach

Wśród wszystkich oferowanych kompresorów Airpress, opinie konsumentów wskazują na kilka modeli szczególnie wartych uwagi. Najlepsze opinie mają kompresory Airpress 50 l ze względu na szerokie możliwości ich zastosowania. Wg opinii posiadaczy, kompresor Airpress 50 l, wyposażony w dwa tłoki, jest niewielki, a przy tym bardzo efektywny. Ze względu na łatwość w transporcie, chętnie wykorzystywany jest w pracach remontowych – do malowania, pompowania lub czyszczenia dowolnych powierzchni. Kompresor Airpress 50 l ma opinie niezawodnego urządzenia zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowych warunkach.

Najpopularniejsze modele kompresorów Aipress – opinie

Pionowy kompresor Airpress HL 360/50 to wg opinii fachowców jeden z najlepszych narzędzi Airpress w ogóle. Opinie te odnoszą się przede wszystkim do mocnego silnika 2,5 KM, przekładającego się na ogromną wydajność urządzenia – aż 231 l/min. Mimo tak znakomitych parametrów, wg opinii o kompresorze Airpress HL 360/50 jest to jeden z bardziej kompaktowych modeli producenta. Podobnie dobre opinie ma kompresor Airpress HL 375/100 o mocy 3 KM. Wydajność kompresora Airpress HL 375/100 w opinii klientów jest znakomita – to aż 330 l/min. Imponujący jest te sam zbiornik powietrza, mieszczący go aż 90l – dla zaspokojenia naprawdę dużych potrzeb. Trzecim produktem o znakomitych opiniach jest kompresor Airpress HL 425/50, o kompaktowych rozmiarach i bezpośrednim napędem. Silnik o mocy 3 KM wg opinii klientów w przypadku kompresora Airpress HL 425/50 daje urządzenie niesamowitą efektywność pracy. Wydajność urządzenia to aż 317 l/min przy momencie obrotowym 2850 obr/min. Z opinii klientów wynika, że kompresory Airpress mogą znaleźć zastosowanie zarówno w warsztatach i profesjonalnych zakładach, ale i w zaciszu domowych garaży. Również wysoka jakość, oferowana przez producenta, jest potwierdzana na każdym kroku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE

Opinie o Shoei

Shoei – opinie

0
Marka Shoei to producent japońskich kasków motocyklowych od 1960 roku. Obecnie firm jest uznawana za jednego z czołowych producentów tego osprzętu. Jest ona rozpoznawalna...
Opinie o Quick Brake

Quick Brake – opinie

WAECO

WAECO – opinie

Felgi ATT opinie

Felgi ATT – opinie

Opinie o NGK

NGK – opinie

OSTATNIE POSTY